|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rabim hitri nasvet!
2.10.2004 15:08:18   
Tejči
Ojla punce!

Sem v 38. tednu in od G imam naročeno strogo štetje gibov. Danes sem do sedaj samo enkrat čutila rahel premik..kaj naj naredim?? Naj čakam do devetih in če ne bo gibov grem v porodnišnico, ali pomeni to, da bo kmalu prišla bebika ven in mi ni treba skrbet??

Hvala vam že vnaprej za nasvet!

LP, Tea&:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Rabim hitri nasvet!
2.10.2004 15:12:15   
polona
Najprej se ulezi na posteljo in se umiri. Če tudi v mirujočem stanju ne bo premikov, pojdi raje k dežurnemu gin. ali v porodnišnico.

Veliko sreče!

LP

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Rabim hitri nasvet!
2.10.2004 15:18:29   
Aly
Tejči,

glede trajanja nosečnosti sva nekje skupaj....... Veš tudi jaz zadnje dni opažam drastične spremembe v gibanju otročka..... Sem tudi bolj ko ne v skrbeh...npr. danes sem jih do sedaj naštela štiri... zjutraj pa še kolcanje.... Ampak teh gibov nisem zaznala mimogrede, temveč kos sem se popolnoma umirila in se namestila v določen položaj (najbolje leže na bok), in roko božala "trebušček" ter pošiljala lepe misli otročku :love: ....potem pa sem čez čas čutila "zares rahle" gibe....... Do nekaj dni nazaj pa je bil naš :duda: pravi razgrajač.....

Poiskusi se najprej umiriti in zavzeti sproščujoči položaj.............

Sem ravno danes dopoldne rekla mojemu - da bi že rada rodila, ker se je :duda: tako umirila in me vsak čas skrbi..... Ampak naj bi to bilo popolnoma normalno, da se tik pred porodom umirijo!

LP:rozica::rozica: Aly

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Rabim hitri nasvet!
2.10.2004 15:46:28   
niki5
Jaz sem danes dopolnila 38 teden.. Čudno pa mi je, da mi ginekologinja sploh ni naročila naj štejem gibe... Pri prvem (6 let nazaj) sem jih.. Drugače se je pa tudi meni malo bolj umiril oz. njegovi gibi so se spremenili, bolj počasni so zadnje dni. Prej me je na hitro v rebra brcnil:ups: zdej se pa že lahko pripravim :)-

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Rabim hitri nasvet!
2.10.2004 16:17:20   
Tejči
Hvala vam za nasvete!

Zaj se bom počakala kakšno uro, dve in če potem ne bo nič, potem bom šla na pregled..raje ne tvegam. Prej sem namreč skoraj 2 uri bila popolnoma na miru-ležala na boku, pa na hrbtu..pa nič. Bomo vidli, mogoče pa se je umiril in bo kmalu pokukal ven:)-

LP

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Rabim hitri nasvet!
2.10.2004 17:00:51   
dory
Oi,


ulezi se, predvsem pa pomiri se...se najboljs da se s cim zamotis pa bo prec akcija...tile soncki so tko natempirani, da takrat ko bi zelele da brca, takrat zagotovo ne bo :)...vsaj moj je bil tak :)...pocakaj do jutri, ce ne bo bolje poklici v porodnisnico...da te dajo vsaj na ctg in vidijo kako kaze :)


pobozaj busija

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
2.10.2004 17:20:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Rabim hitri nasvet!
2.10.2004 18:12:47   
Dadi
Tejči otroček se umirja ni kej. Bo mal pohitel a ne? Sporoči čim prej kako je. Da bomo lahko :bravo:
pa pa
D.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?