|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje in tekočina
20.3.2007 13:29:11   
sju
Mamice, ali k dojenju(dokler ni goste hrane) dodajate kakšno drugo tekočino (čaj, voda)....in če kateri čaj???

Hvala!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje in tekočina
20.3.2007 13:46:40   
BaByGiRl
Praviloma naj ne bi bilo treba nič dodajat. jaz sem moji dajala, kadar je bilo res zelo vroče, ampak po žlički, ker nekateri otroci potem nočejo več dojk, ker je flaška lažja za vleči. Ampak sva se na zalost kljub temu zelo hitro nehali dojiti. Po moje ji daš kakšno žlićko kadar ste kje k je full suh zrak ali vroče. Pa saj boš videla, kako se bo odzval otrok. mogoče mu sploh ne bo ok user posted image

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje in tekočina
20.3.2007 13:49:00   
BaByGiRl
Kateri čaj,...za zacetek bi jaz probala samo vodo. Če pa že čaj pa ne močen. po flašici pa sem ji dajala Hippove granule, ker so bili edini , da se mi niso skisali na vročini. Pa še preprosta uporaba je, k mu ga lahko daš tudi mrzlega zmešanega.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
20.3.2007 18:04:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BaByGiRl)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje in tekočina
20.3.2007 20:50:11   
rainbow
jaz pa sem prvi dajala vse po vrsti (pravi kaos), torej od kapljic, čaja, zize, flaške, dude; drugi pa samo zizo do 6-tega meseca-čisto v redu in zadovoljna; tudi poleti, sva se malo bolj pogosto dojile.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje in tekočina
20.3.2007 21:41:24   
eya
Jaz sem mu začela dajat pijačo pri uvajanju GH, prej se je pa samo dojil.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje in tekočina
23.3.2007 15:21:17   
BONHEUR
Do 6. meseca ničesar!!! Ne vem, zakaj se potem mamice čudijo, da nimajo dovolj mleka, če pa otroku dodajajo vse sorte že od prveg adneva naprej. V materinem mleku je vse, kar otrok potrebuje do pol leta starosti!  Tudi hčerko, ki je rojena marca, sem čez poletje izključno samo dojila, tudi ko je bilo zunaj 35 stopinj. Sem jo pač dojila bolj pogosto, da se je odžejala.

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje in tekočina
23.3.2007 21:37:46   
Naja30
Kadar gremo v šoping, postane tamala žejna in ji po žlički dam malo kamiličnega čaja. Ji paše.

(odgovor članu BONHEUR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenje in tekočina
23.3.2007 21:52:45   
moci
jaz sem ji in ji še vedno dajem hippov čaj v granulah. začela sem, ko so se začeli krči, pa tudi zelo rada pije, pa se polno dojiva in nikoli mi ni zmanjkovalo mleka, še preveč ga je.
največ popije, ko ji je vroče, drugače pa malo, tako za tolažbo ali kadar ji ne morem dat tisti moment jesti - če je v varstvu, smo v avtu, trgovini...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenje in tekočina
24.3.2007 12:39:33   
*sonchek*
Jaz sem bila pred enako dilemo, pa sta mi patronažna in pediatrinja lepo razložili, da materino mleko vsebuje 90%vode in da do uvedbe goste hrane, čaji in ostala tekočina niso potrebni, ker nimajo nobenega efekta, razen tega, da širijo želodček, otrok pa se navaja na enostavno cuzanje po flaški... Skratka, mi ne bomo (vsaj dokler se dojimo) ničesar dodajali...

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojenje in tekočina
24.3.2007 13:00:34   
eva1
jaz ne dajem nič! niti lukcu nisem prve mesece!

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojenje in tekočina
24.3.2007 14:26:55   
TONČI.
Meni so svetovali čaj namesto enega obroka mleka. Pa sem si mislila, da so nori, dabom otroka stradala. Moj je pil vedno mleko.

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojenje in tekočina
24.3.2007 17:36:43   
alja01
Se dojimo, pa sam tm pa tm popije 20 ml  bebe čaja.

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dojenje in tekočina
25.3.2007 12:41:39   
Anonimen
Ne. Tudi v visoki poletni vročini ne.

(odgovor članu sju)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dojenje in tekočina
26.3.2007 10:47:19   
ELA06
Jaz sem probala naši dat čaj in vodo! Ne mara ničesar! Se izključno dojimo!

lp

_____________________________

http://ela1.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?