|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kmetica?!
17.3.2007 11:49:15   
lenčica
čao punce

prvič se oglašam na temo o modi in vas prosim za nasvet. jaz sem se popolnoma zapustila. pred enim letom in pol sem začela svojo prvo službo (kjer moda ni pomembna) hkrati sem se pa vpisala na magisterij. celo leto nisem počela nič drugega kot sluba-predavanje-učenje, preostanek časa pa otrok. skratka dobesedno sem  se izčrpala. no sedaj sem študij dokončala in bi se rada spravila k sebi.

kje naj začnem, kajti moja omara je katastrofalna. baje ne izgledam slabo, sem sicer manjša ampak cuteuser posted image  rada bi bila všeč možu ker vidim, da je naveličan moje kmetavzarije. smo pa iz podeželja in razem ljubljanskega city parka ne poznam nič. kam naj grem nakupit osnovne kose garderobe? tudi moje finančno stanje ni neomejeno in se bojim da bom po nepotrebnem falila modo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kmetica?!
17.3.2007 12:26:08   
Anonimen
očitno smo na istem. tud jaz sem včeraj, po 3 urnem nakupovanju, kjer nisem kupila NIČ, ugotovila, da ne sodim več v to "modo".. Vse trgovine(zara, h&m, new yorker..) imajo takšne stvari, da niso zame.. rada bi se moderno oblekla, ampak če že najdem stvar, ki mi je všeč, pa ni številke (42)..

Zato bi res potrebovala nekoga, da bi šel z mano, pa mal skombiniral stvari.... Ker sama ne znam.. bi pa včasih oblekla tud kaj drugega, ne samo kavbojke in pulover..user posted image

(odgovor članu lenčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kmetica?!
17.3.2007 12:33:24   
Anonimen
Se mi zdi, da imajo v Zari in Emporiumu svetovalke/ce. Pojdi tja pa naj ti pomagajo pri izbiri.

(odgovor članu lenčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kmetica?!
17.3.2007 12:55:04   
petja
Glede na to, da si boš verjetno morala kupiti kar nekaj kosov oblačil, ti jaz predlagam H&M, Zaro, pa še kakšno "firmo" normalnega cenovnega razreda. Tam pa pocukaj kakšno prodajalko za rokav, sajh ti bodo pomagale.

Ti pa predlagam, da se v trgovino odpraviš med tednom, po možnosti dopoldne, ko ni take gužve in oblačila so lepo razporejena po policah in obešalnikih, tako boš lahko v miru pogledala vse in našla kaj zase.

Veliko sreče!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kmetica?!
17.3.2007 13:11:45   
tascha
Jest ti pa priporočam tudi še Orsay, ki se nahaja v Lj. v City parku. Tam so cene kar normalne, izbira pa tudi.user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kmetica?!
17.3.2007 13:46:53   
facka
svetovalko imajo tudi v Nami, samo mislim, da je tam pa malo višji rang cenovni. Pojdi pogledat, vsak petek imajo na Papriki Tv preobrazbo, če imaš jajca, se prijavi, mogoče te pa izberejo, pa dobiš nov look, pa še bon v vrednosti 100EUR

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kmetica?!
17.3.2007 13:58:21   
Strawberrie Cherrie
Lenčica najbolje je da si narediš en enostaven spisek stvari, ki jih nujno potrebuješ - recimo za začetek en ali dva para res dobrih in udobnih čevljev, kakšne kvalitetne kavbojke, še eno krilo in malo boljše hlače. Sedaj je pomlad in potrebuješ le kakšne tanjše majčke in pisane tope, mogoče tuniko in eno nevtralno toplo jopico za čez.
Malo razmisli v katerih barvah se počutiš najbolje, potem pa primerjaj s tem, kaj je letos 'in' -> najdi si eno zeleno nit in kupuj po njej; recimo, da ti je barvno najbližje bela, všeč ti je pa tudi rdeča -> mogoče si kupiš rdeč suknjič in rdeče čevlje, zraven lahko potem nosiš ogromno stvari -> bele majčke, potiskane majčke .... samo pazi, da se bodo toni ujemali -> majica je lahko zelo pisana in bo k suknjiču ali jakni noro pasala, če bo vsaj en odtenek barve na majici skladen. K rdeči lahko kombiniraš belo, črno, če je to bordo rdeča k njej super pašejo tudi pastelne barve, temno zelena ... možnosti je ogromno.
Aja, pa še nekaj letos ful zažge -> tunika prevezana s kakšnim tini mini pasom, ki gre po možnosti celo 2x okoli trebuha in bokov. Tuniko lahko nosiš preko kavbojk (recimo laneno), preko 3/4 hlač, preko 7/8 hlač ... tudi na kakšno krilo super paše tunika.
Lahko si tudi kupiš lanene hlače, ki ti ponujajo milijon kombinacij, še posebaj če so v bež barvi -> bež gre super z belo, z rdečo, tudi s pastelno roza in modro.
Tudi japonke na kakšne štrikce so za poleti ful super, pa jih lahko daš gor na kratko krilo, vse vrste hlač, poskrbi le, da si boš kupila takšno barvo, ki bo šla k večini tvojim oblačilom.
Med čevlji je letos moderna tudi polna peta, in že lani se je dosti prodajalo teh čevljev - tudi kombinacija lana s štrikci, in taki čevlji grejo noro k lanenim kiklicam, pa tudi k jeansu.

Ok, lahko pišem v neskončnost, če se ti zdi OK, ti lahko še kaj napišem, drugače pa ne bom več najedala user posted image user posted image

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kmetica?!
17.3.2007 14:00:06   
Anonimen
No zdaj se je pa ena KMETICA nekaj naučila.user posted image  Mislim sebe,da ne bo pomote.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kmetica?!
17.3.2007 14:01:36   
Strawberrie Cherrie
Čak ti si fancy kmetica, ker si bio user posted image
Kaj si se naučila rožca?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kmetica?!
17.3.2007 14:02:59   
Anonimen
Kako se zrihtat.user posted image  Veš me je tale kmetica malo ......user posted image ,ker mislim,da so lahko tudi kmetice urejene in čedne.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kmetica?!
17.3.2007 14:05:58   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Kako se zrihtat.user posted image  Veš me je tale kmetica malo ......user posted image ,ker mislim,da so lahko tudi kmetice urejene in čedne.user posted image


ABSOLUTNO!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kmetica?!
17.3.2007 19:10:06   
Anonimen
rada bi bila všeč možu ker vidim, da je naveličan moje kmetavzarije.


Oprosti, punči, ampak jaz se ob temle pa kar malo polulala user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kmetica?!
19.3.2007 13:41:52   
popi
V trgovini Zero v cityparku se oblečeš ugodno in modno,prodajalke pa ti bodo res prijazno svetovale.
lp

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kmetica?!
19.3.2007 13:54:03   
tanikaa
Meni pa je Orsay zakon. user posted image user posted image  Pokukaj še tja in žal ti bo....ker moj me potem komaj spravi ven. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kmetica?!
19.3.2007 14:07:10   
popi
Saj je to blizu zerota,ampak v orsayu pa še nisem bila.Se sprašujem kaka je kvaliteta,da se po prvem pranju ne zgodi...obrnjeni šivi,vsezmuckan????
lp

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kmetica?!
19.3.2007 14:12:34   
tanikaa
S cunjami z Orsaya nimam slabih izkušenj. Pa že kar nekaj časa nabavljam večino robe pri njih user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kmetica?!
19.3.2007 14:15:19   
Strawberrie Cherrie
Če že najdem kaj v Orsayju je kvaliteta FUL OK!!!!!!!!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kmetica?!
19.3.2007 14:27:10   
tanikaa
A ti niso všeč njihove cunje? Jaz sem čisto usekana na njihove modele. Težko najdem cunjo pri njih, ki ni po mojem okusu. Na žalost user posted image  Pa na srečo nimajo samo cunj št. 36 ali 38. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kmetica?!
19.3.2007 14:28:14   
Blink1
Jaz tudi zelo veliko kupim v Orsayu in sem do zdaj res s čisto vsem zadovoljna.

Ampak...prodajalkam jaz nikoli ne zaupam. Itak da ti vse ultra paše in "še nikoli ni videla katere, ki ji to tako dobro stoji" user posted image  Halo... Raje vzamem zraven kakšno prijateljico al pa mojga...so najbolj iskreni.

< Sporočilo je popravil N&N -- 19.3.2007 14:29:29 >


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kmetica?!
19.3.2007 14:50:31   
Taula
Meni je Orsay tudi fajn. Zadnjič sem kupila tako lepo poletno majčko.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kmetica?!
19.3.2007 18:22:18   
spacey
V Sportini boš sigurno našla kaj zase. user posted image Jaz sem v soboto nabrala kar nekaj osnovnih kosov oblačil, za ne veliko denarja. Vse je bolj klasično oz. univerzalno in fletno. user posted image

Če pa se želiš še malo bolj razvajati, potem pa pojdi še k frizerju in kozmetičarki. Sigurno ti bo koristilo. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?