|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poraščenost
24.3.2007 15:25:29   
Anonimen
zdi se mi, da se mi je v nosečnosti povečala tudi poraščenost, tako vsaj opažam pod popkom.
zanima me če ima katera podobne primere in kako jih rešuje?
hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poraščenost
24.3.2007 16:26:55   
kjava
Sem brala o tem v revijah, da je možno, pri meni pa ne pride do tega, tko da ne vem, a po porodu mine al ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poraščenost
24.3.2007 18:15:27   
Anonimen
Joj ne govori...poraščena sem kot medved, še malo pa bom lahko z možem tekmovala.
Kako to rešujem? Z želetko, kako pa drugačeuser posted image .
Baje po porodu tudi to mine, malo nam hormončki nagajajo, verjemi nisva edini.
Jaz pravim za mogoče zato, ker zgleda da bo user posted image  in imam več moških hormonovuser posted image .
Tako da komaj čakam da bom spet lahko začela jemati KT, ker so mi te močno zmanjšale poraščenost. Kaj čmo, tako je. Lahko bi bilo še marsikaj hujšega.

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poraščenost
24.3.2007 19:05:59   
Sisy
še ena ki so se ji pojavile v nosečnosti kocince pod popkomuser posted image  Sam ne delam prevelike panike iz tega ker je imela to isto težavo marsikatera nosečka ki jih poznam ,...baje je to zarad hormončkov.... da je pa to znak da nosimo fantka pa verjetno ne bo držalo-pri nas napovedujejo namreč pupo! user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poraščenost
25.3.2007 0:39:06   
baja*
Še ena s podobno težavo. Jaz sem se dlačic lotila kar z depilacijsko kremo. Je pa zanimivo, da se mi je praščenost povečala pod popkom, na nogah pa se mi je fuuul zmanjšala - skorajda ne bi rabla depilirat. Ne vem, v čem je fora.
Sem pa tudi jaz brala in slišala, da poraščenost po porodu mine.
lp

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poraščenost
25.3.2007 10:12:37   
Laubica
user posted image se vam pridružujemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poraščenost
25.3.2007 11:05:00   
kaja80
Še ena z istimi tažavami.user posted image
Sam da bo enkrat minilo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poraščenost
25.3.2007 13:57:48   
katis
Jaz sem tudi med bolj poraščenimi. Na nogah se sploh ne dohajam več (ker imam epilator in bi se sedaj morala kar skoraj vsak teden napadt z njim). Pod popokom pa tudi čutim spremembe. Sicer dlačice še niso bolj vidne, ampak spreminjajo strukturo in postajajo trše. Vse skupja torej pomeni, da bom kmalu kot kakšna mama medvedka user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poraščenost
25.3.2007 21:54:49   
lu155
pa jst sm groza kot medoo pa tut po rokah...ijoiii naša trina pa ima(zgleda da po meni) po križu oz dol prot ritki prou ful dlak
kot kakšn medvedek jeuser posted image

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?