|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UZ
13.3.2007 20:52:29   
Cikica
Mene pa samo zanima koliko uz ste imele v nosečnosti.Oz.Vsaj tiste ki steže tako daleč kot jaz.Jaz bom sedaj v petek imela komaj 3 in mislim da je ta tudi zadnji pred porodom saj imam rok 28.4.07.Kako je z vašimi uz-ji in slikicami.Jaz namreč nimam niti ene slikice.user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: UZ
13.3.2007 21:02:58   
Blacky30
10 UZ pri svojem g. in 2 v porodnišnici in 4 slikice.user posted image

Hodim pa k super g., ki ima privat ambulanto, vendar ne hodim samoplačniško, ampak preko koncesije. Samo on hoče bit ziher in je na vsakem pregledu rekel, če pogledava še srček in valjda, da sem bila ZA. user posted image

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: UZ
13.3.2007 21:13:43   
Anonimen
Jaz sem imela 4 UZ, prvi UZ, potem morfologija in kontrolo rasti v 31 tednu, ker je bil mali (pre)majhen za svojo starost, smo imeli še enkrat kontrolo rasti v 33-34 tednu, da smo videli ali napreduje ali pa je zahiranček. In od takrat nič več. Sicer pa sem imela preglede na 4-5 tednov, sedaj na koncu pa na 10-14 dni... toliko o tem, da imaš na koncu pregled vsak teden.
Vse je pač odvisno od G. Moja je glede rednih pregledov super, v nosečnosti pa z njo nisem kaj prida zadovoljna. Pa še za nameček je sestra pri njej rekla nekaj v stilu, da bi bilo bolje, če ne bi imele pacientk nosečnic, ker je z nami toliko dela...user posted image

Lp

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: UZ
13.3.2007 21:29:12   
eya
Jaz sem imela samo 2 UZja, toliko, kolikor jih krije zavarovalnica-enega v 9 tednu in enega v 22. tednu.

Pa še nuhalno svetlino sem imela, no, to je bilo pa tako samoplačniško. Sem pa vsakič dobila slikico. Škoda, ker nisi G sama opomnila, da bi rada slikco.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: UZ
13.3.2007 22:37:33   
baja*
Moja G. je pa zelo radodarna: sem v 24. tednu in sem imela že 3 UZ (na vsakem pregledu naredi UZ, le da ne vpiše vseh v materinsko), dobila pa sem že kar 9 slikic, ker je mali tak lepo poziral. Res je super zdravnica!user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: UZ
14.3.2007 7:14:16   
corfu
Jaz imam 14 slikic. Dve sem dobila pri svoji ginekologinji, pač prvi pregled in morfologija, drugih dvanajst pa v Dravljah, ko sem bila na NS, ker sem si zaželela DVD posnetek in ker tisti trenutek to ni bilo možno, se je tako ginekologinja odkupila žalostnemu pogledu nosečniceuser posted image user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: UZ
14.3.2007 8:39:42   
lex
Jaz mam za sabo že enih 7 do 9 UZ, od teg sem bila na NS in na 3D UZ, ki sta pri njej samoplačniška. Od 3D naprej mi vse posname na ključ. Prvi 3D je bil 42 € potem pa naprej brezplačno, torej imam v bistvu slikic in filmčkov mali milijon, edino kar se včasih ne vidi fajn oz. drugi ne vedo kaj gledajo, dokler jim ne razložiš. Pred 3D pa sem vsakokrat dobila po 3 slikice. Tako da jo moram pohvalit. Ona raje naredi UZ, in pregleda plod, kot pa da bi prepustila vse naključju. Pa še zdi se mi, da je čist nora v plodove, tako da je rekla, da bi ona imela same nosečnice.user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: UZ
14.3.2007 9:24:54   
vidja
Jz ga imam na vsakem pregledu, enako je bilo v prejšnjih dveh nosečnostih, dva sta bila bolj dolga, drugače pa na hitro obseg trebuščka zmeri, preveri plodovnico, tako da jih je bilo zdaj torej enih 7, pa sem v 28.tednu, sem pa v začetku malo krvavela.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: UZ
14.3.2007 17:52:30   
dolgolaska
CIKICA....
jaz sem imela 5 UZ in od tega sem 2 plačala in vsakič posebej sem morala g prositi da mi je dala slikco...
Kaj pa iz NS tudi nimaš nobene???

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: UZ
14.3.2007 19:20:37   
lunca2
Meni je ginekologinja rekla, da vsaki user posted image pripadajo trije UZ, saj jih le toliko krije zavarovalnica.
Ampak tudi meni je rekla, da mi bo naredila še kakšnega zaradi preventive, saj sem prebolela zelo težko bolezen.



_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: UZ
14.3.2007 19:32:08   
BAMBINA_
Do sedaj sem pri svoji G na vsakem pregledu imela UZ (4x). Zaradi suma razcepa ustnice in zato bojazni pred drugimi kromosomskimi napakami sem vodena tudi v Lj porodnišnici - do sedaj 5 UZ. In samoplačniški 3D UZ. Do sedaj torej skupaj 10 UZ (vsaj 2 še gotovo bosta, ker sem že naročena), pa en milijon slikic. Seveda sem pa izreden primer.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: UZ
14.3.2007 20:34:25   
Naomi
mela 6 UZ od tega en NS k je bil samoplacniski...slikc pa nekih 7...vse dala G sama...nikol mogla nic spominjat...

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: UZ
15.3.2007 11:15:37   
sazi
pri svojem G samo 1, morfologijo sem tudi imela (ampak pri drugem G), slike dobila nobene
NS sem plačala sama in še na en samoplačniški pregled v 31. tednu sem šla (dobila obkrat slikico)

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: UZ
26.3.2007 10:31:46   
Cikica
Hvala za odgovore.No sem imela v petek uz,videla svojouser posted image tako da sem
sedaj bolj mirna.11.4 pa moram it na CTG tak da sedaj vem da je vse ok
in se nimam res za nič sekirat.Ja škoda res da nimam slikice,ena je sicer v kartončku
tako da mi jo bo verjetno še dala...no vglavnem da je mojauser posted image zdrava.
Pridne bodite in držte pesti da bo vse ok še naprej.Joj,še malo
pa bo prijokala na svet.Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!

lp,Cikicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?