|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj folna k.?
8.10.2004 10:31:05   
Ninica
Pozdravljene!

Mene pa zanima do kdaj ste jemale folno kislino, samo do 12. tedna ali še dalje.:zmeden2: Jaz sem v 16. tednu pa si še tu in tam kakšno vzamem. Ali jih še katera je?


LP, Ninica (16t)9nebesa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Do kdaj folna k.?
8.10.2004 10:34:50   
Pupica
Jah:zmeden2:...jaz ne vem do kdaj točno, vem pa da je bilo krepko čez 3 mesece.Jedla sem jih dokler mi jih ni zmnjkalo, baje da tko ne more škodovat.

pupica:muca:Tia

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Do kdaj folna k.?
8.10.2004 10:36:08   
mehurčica
Jaz sem jih jemala do 3.meseca. Malo več-toliko, kolikor mi jih je še ostalo. Lahko jih pa jemlješ celo nosečnost, ti ne bodo nič škodile, kvečjemu koristile. Jaz sem potem pazila, da sem več zelanjave polne s F.K. jedla raje, kot da sem praznila svojo denarnico.:)
:miska:

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Do kdaj folna k.?
8.10.2004 10:41:35   
Suzi*
Tudi jaz sem jo jedla nekje dobre 3 mesece, dokler mi je ni zmanjkalo, mislim da nekje do 15. tedna.

lp, Suzi 19t2d

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Do kdaj folna k.?
8.10.2004 11:10:54   
beba76
Jaz sem v 15. tednu, pa še jih redno jemljem (no, tu pa tam kero pozabim:)-), ker sem jih doila šele v 7. tednu, ko sem šla prvič h G.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Do kdaj folna k.?
8.10.2004 11:29:27   
Naja31
Jaz sem pa ravno danes klicala mojo G, da jo vprasam, ce jo jem se naprej. Sem proti koncu 13. tedna in ravno mi bo zmanjkalo tifola in mi je rekla, da mi je ni treba vec jest.

Lp, Naja:nosecka:

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Do kdaj folna k.?
8.10.2004 11:37:50   
Abby
Jaz sem v prvi nosečnosti jemala folno kislino do poroda, zdaj jo pa tudi še jemljem, čeprav je že skoraj 18t. Prejšnjič Tifol, zdaj pa Kalcipan.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Do kdaj folna k.?
8.10.2004 18:42:14   
morskadeklica
jest še zdej pojem kakšno pa sem že v 19t. men je moja g rekla naj jo kar jem. konec koncev so to le vitaminčki.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?