|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   apartma za nas
24.3.2007 12:16:46   
čaki
jaz iščem in iščem, pa nič pametnega ne najdem za dopust. ima katera kako idejo oz. link, kjer bi blo za otročke od 2- 8 let. da bi bla plaža ok.....pa da ni tko drago.....no saj veste.
aja bi pa nekje sv. dalamacija- nismo bli v vodicah,  biogradu, sv filip...tam okol bi šli, lohk pa tudi mal nižje-mogoče pakoštane. tam me ful vleče pa nič ne najdem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: apartma za nas
24.3.2007 12:42:03   
Bubamaraa
mi gremo sem...gremo prvič..in upam, da bo vse tko kot je na slikah....user posted image

http://www.apartmani-dana.hr/dana2.htm



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: apartma za nas
24.3.2007 13:36:54   
Blacky30
Romana26, a veš, da sem temu bizgecu pisala že n-tič in me sploh ne šmirgla. Bi se najraje kar razjokala.user posted image
Najprej reče, naj javim termin, da je vse fraj, potem javim in mi nič ne odpiše, pišem ponovno in mi reče, da je vse ok, da mi je že poslal podatke, kam naj nakažem denar. Kam in komu??!?!? Meni ne. Znova pišem, vprašam, kam mi je poslal, če druga kot moj mail nima, odgovora ne dobim. Ta agonija traja že dobra dva tedna. Moja kolegica, ki sem ji jaz priporočala ta apartma, pa mu vmes, ko mu jaz pišem za odgovor, napiše termin, njej pa že naslednji dan potrdi in pošlje podatke za nakazilo, meni pa niti odgovora. Sem se tak razkurila, da sem mu včeraj poslala še zadnji mail, naj se izjasni, sicer pa sem spet na začetku. Zdaj pa bo kolegica šla na dopust, ki sem ga jaz prva izbrala in ga njej priporočala, mi pa bomo ostali doma.user posted image user posted image user posted image  Pa še hoteli smo iti za nekaj dni skupaj z njimi. user posted image  Žalostno, ne? Bom videla, če mi bo v ponedeljek kaj odpisal. Ker bi pa rada  šla tja zaradi tega, ker je plaža blizu, samo se bom kar bala, tudi če mi potrdi, da bom prišla dol, pa ne bo rezervacije, tak kot je neresen.user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: apartma za nas
24.3.2007 13:59:41   
Bubamaraa
Blacky30 mi smo poklicali po telefonu....si rezervirali termin..Mu poslali denar in imamo urejeno... Zato je najboljše, da ga pokličeš...Vsaj jaz tako mislim...user posted image

ker sama po mail-u take stvari nikol ne urejam.... 

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: apartma za nas
24.3.2007 15:23:18   
Blacky30
Ja, vidiš, jaz pa ravno po mailu urejam zato, da imam potem črno na belem, da mi je potrdil rezervacijo. Ker dogovora po telefonu ne morem dokazati. Pa saj bomo že nekak, malo sem morala pojamrati nekomu.user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: apartma za nas
24.3.2007 15:34:04   
total
Blacky mi mamo tut tle rezervirano,sm ga klicala in že poslala akontacijo,izbrala termin in to je to.Boljš je preko tel.,ker baje mailov ful dobiva,kot drugi in verjetno ne jemlje resno.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: apartma za nas
25.3.2007 22:17:15   
Blacky30
Total, kdaj pa greste vi, v katerem terminu?

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: apartma za nas
26.3.2007 10:26:56   
total
od 29.7-8.8. Si se kaj zmenla?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: apartma za nas
26.3.2007 10:33:45   
Blacky30
Spet mi ni nič odpisal. Grrrr...baraba!!!user posted image user posted image user posted image  Pa jaz se ne znam pogovarjat hrvaško, zato ga nočem klicat. Moram moža zvečer prepričat, naj ga on pokliče. Drugače pa grem nekaj drugega iskat. Joj, kak sem jezna.user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: apartma za nas
1.4.2007 13:34:31   
Blacky30
Total, vse zrihtano! Oni bizgec je v resnici zamenjal vse skup in mislil, da sem jaz in moja prijateljica ista oseba. Mož ga je klical in sta se vse lepo pogovorila, rezervirala, v petek pa sem tudi že plačala akontacijo, tak da upam, da je zdaj vse OK.user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: apartma za nas
1.4.2007 14:13:12   
Bubamaraa
Blacky in kateri termin greste?????? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: apartma za nas
2.4.2007 18:07:35   
Blacky30
10. do 20. julij!user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?