|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Danes sem dobila od Bakkerja
14.4.2007 15:03:16   
Jessy
Dobila sem sadike jagod. Sem jih že posadila. Namesto 10-ih kosov jih je bilo notri kar 12.

Men ni jasno, zakaj eni tolk jamrajo, da kakšno dobijo domov, ko pa na nevemkolikih mestih piše, da bodimo pozorni, ker smo dobili rastline v SPEČEM času in da naj ne obupamo. Moje jagodke imajo po listek ali dva, pa še tisti so še čist rumeni in zaprti. V bistvu so čist mladi poganjki.
No, bomo vidli, kaj bo ratal.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Danes sem dobila od Bakkerja
14.4.2007 15:40:51   
*alja*
Moja mami je enkrat naročila jagode in res niso uspevale. So ble v enem mescu vse za vstran vrečt! Z drugimi rožami smo pa bili zadovoljni.

Upam da ti bodo uspevale, te pridemo na jagode user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Danes sem dobila od Bakkerja
14.4.2007 16:37:55   
Anonimen
Moja mami je pa naročila enkrat rože, pa raje ne povem, kaj je oz. ni zraslo ...

No, saj zraslo v bistvu je, le da je bilo čisto drugače kot na sliki. Na sliki so bile fotografirane in z merami opisane ene res lepe rože, zraslo je pa kakđšnih 10 % tistega. Čisto isto, kot 2 metra naprej na travniku.user posted image

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Danes sem dobila od Bakkerja
14.4.2007 17:52:23   
Anonimen
Soseda naročila jagode...prav tako so bile čez en mesec za v kanto!
Nič od nič,rože so pa rastle...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Danes sem dobila od Bakkerja
14.4.2007 22:45:28   
lojzika
Tašča je naročila jagode, niti ena ni ratala, Uni tulipani pa so čisto vsi prišli ven, ko so bili za šenk zraven

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Danes sem dobila od Bakkerja
14.4.2007 23:16:04   
malecka
zdaj ko berem te poste vidim da od bakera uspevajo samo čebulice vse drugo pa je zanič roba, tud pri meni je tako. user posted image  škoda

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Danes sem dobila od Bakkerja
14.4.2007 23:47:01   
BLAŽIKA
No, saj zraslo v bistvu je, le da je bilo čisto drugače kot na sliki. Na sliki so bile fotografirane in z merami opisane ene res lepe rože, zraslo je pa kakđšnih 10 % tistega.


Tudi pri meni je bilo tako. Sem dobila potem dobropis in sem sedaj vzela nekakšne čebulice-rože pa bom sedaj videla kaj bo iz tega.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Danes sem dobila od Bakkerja
15.4.2007 11:22:29   
asso
O shit... pol pa boljše, da takoj zavrnem paket oziroma odnaročim...user posted image user posted image user posted image
Namreč naročila sem une velike jagode, pa sivko, pa neke rože 7 letni časi... a je res tako graveuser posted image

V kolikem času pa ste dobile. Jaz sem prejšnji ponedeljek naročila...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Danes sem dobila od Bakkerja
15.4.2007 13:43:41   
Jessy
Hmmmm.....ok, torej bom mogla še mal počakat. Jaz sem se pa že tako veselila, da mi bodo super zrastle, ker so sadike take, kot so rekli. Drgač so mi pa od včeraj do danes že malo zrastle user posted image . Se bom trudila, da mi uspejo in ko bo sadežev na pretek, vas povabim. user posted image

Ko sem jaz naročala, sem napisala, da jih želim v prvi polovici aprila in res sem jih dobila. Moja mama jih je naročila pa nekaj dni pred menoj, pa ni nič napisala, kdaj jih želi, pa jih še kar čaka.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Danes sem dobila od Bakkerja
16.4.2007 19:35:39   
bamby



Boš imela letos jagode namesto rož na oknih, al kaj user posted image ?



(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Danes sem dobila od Bakkerja
16.4.2007 23:43:53   
Jessy
Bamby, saj bodo tudi rože, ko bodo jagode najbolj cvetele! user posted image  Al pa pol, ko jih bom v smeti zabrisala, če mi po 1 mesecu crknejo. user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?