|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediater ZD Šiška/ ZD Rakovnik
20.4.2007 21:02:37   
Shorty_
Pozdravljene!
Zanima me sledeče imam 4 mesečno hčerko in sva bili do sedaj pri doktor Turk-Slinkar v ZD Šiška z njo sem zelo nezadovoljna Ker je zelo brezosebna in si nikoli ne vzame časa vedno se ji mudi in te kar na hitro odslovi, tudi njena sestra je zelo neprijazna in ko sva prišli pri dveh mesecih na tehtanje se je moja user posted image  v enem mesecu zredila samo 500g me je nadrla naj neham dojit in začnem dodajatuser posted image user posted image  No z mojo pikico se še vedno dojivauser posted image vendar si močno želiva zamenjat pediatra.
Zanima me s katerim pediatrom ste zadovoljne v omenjenih ZD-jih. Šiška mi je sicer bližje vendar imam sama pediatra v ZD Rakovniku tako da ta ZD prideta zaenkrat najbolj v poštev.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediater ZD Šiška/ ZD Rakovnik
23.4.2007 10:10:50   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Pozdravljene!
Zanima me sledeče imam 4 mesečno hčerko in sva bili do sedaj pri doktor Turk-Slinkar v ZD Šiška z njo sem zelo nezadovoljna Ker je zelo brezosebna in si nikoli ne vzame časa vedno se ji mudi in te kar na hitro odslovi, tudi njena sestra je zelo neprijazna in ko sva prišli pri dveh mesecih na tehtanje se je moja user posted image  v enem mesecu zredila samo 500g me je nadrla naj neham dojit in začnem dodajatuser posted image user posted image  No z mojo pikico se še vedno dojivauser posted image vendar si močno želiva zamenjat pediatra.
Zanima me s katerim pediatrom ste zadovoljne v omenjenih ZD-jih. Šiška mi je sicer bližje vendar imam sama zdravnika v ZD Rakovniku tako da ta ZD prideta zaenkrat najbolj v poštev.

Malo sem se zatipkalauser posted image

Kaj res nima nobena izkušenj z pediatri v teh dveh ZDjih?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediater ZD Šiška/ ZD Rakovnik
23.4.2007 15:44:28   
*sonchek*
Mi imamo pediatrinjo v ZD Rakovnik - dr. Poredoš, in smo zeeelo zadovoljni. Vedno si vzame čas, se absolutno posveti malčku in staršem, ne komplicira... Edino, kar me moti je to, da ima ogromno pacientov in posledično vedno dolgo čakamo, da pridemo na vrsto...

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediater ZD Šiška/ ZD Rakovnik
23.4.2007 16:05:51   
vms
Ojla
mi imamo dr. POREDOŠ toda gremo 1. k njej 7. maja tako, da ti ne morem veliko komentirati. Sem pa govorila z njo po telefonu, ko je Ana Marija dobila vnetje učka in same pohvale kajti poslušala me je da sem ji podrobno razložila kako in kaj je z njenimi učki. Čez čas sem jo zopet klicala ker kapljice ne pomagajo  kaj preveč pa sva se zopet lepo pogovorile, saj sem rabila da me je nekdo pomiril, ker me tašča doma psihira in imam občutek da me bo razneslo od same jeze na taščo.

lp

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?