|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tv dober dan in nmk
28.2.2007 22:36:57   
anita
Pred dvemi leti bi se čudila vsaki mami, ki je dovolila otrokom, da gledajo nmk, danes pa moj otrok presedi vsak dan pol ure pred tv, ko je tv dober dan. Zaradi zgodnje ure repriz, nam je kar zlezel pod kožo. A vaši otroci to gledajo?

Kar s kritiko na dan, saj sem prav jezna nase!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tv dober dan in nmk
28.2.2007 22:41:40   
Gordana-3
tud mi MORAMO gledat. ta večja bo aprila stara 3 leta in ko smo bili pri moji mami (ki seveda to gleda), je začela gledati tud ona. sicer se ji ne sanja preveč, o čem se gre, gleda pa. ampak ona bi gledala le vesota in dr. muca, drugi ji niso zanimivi. ko v kakšni reklami vidi zrnca, že kriči DR: MUC, DR. MUC.

(odgovor članu anita )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tv dober dan in nmk
28.2.2007 22:46:46   
anita
Hodi v gledališko delavnico, ravno ob tem času, ko je tv dober dan, smo skoraj ne šli user posted image  "ker bo zamudila oddajo, pa ravno zdaj, ko bojo razkrinkal Fano al Ano", ma ka pa vem koga. Sem prav jezna nase, da je šlo to tako nedolžno mimo mene, a kdo ve, koliko ponovitev je še?

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tv dober dan in nmk
28.2.2007 23:37:01   
lelaval
Moja starejšadva (predvsem hčerka) gleda eno ali drugo še na DVD-ju, ko jih ni na sporedu.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu anita )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tv dober dan in nmk
1.3.2007 7:35:18   
srki
Jaz sem tudi kar malo huda, ko je naš že skoraj začel biti odvisen od TV. Saj ne, da bi celo uro skupaj sedel, pa kaj gledal, razen seveda Pata in Mata, ampak on bi VSE gledal. Od reklam, da discaverija, od filma, ki se streljajo. Kar obnemi, pa začne gledat. Ga moram stran od TV odpeljat, če sem pa sama, jo sploh ne prižgem, razen če vem, da je risanka, ali pa če je kakšna oddaja o živalih.


(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tv dober dan in nmk
1.3.2007 7:42:00   
CUKRČEK
tudi mi imamo odvisnico od TV....najbolj mi je smešna, ko gleda reklame in zraven ponavlja. Vse že ve na pametuser posted image  Smrklja. Uf....sreča da bo spet kmalu dolg dan in da bomo cele dneve zunaj. Da ne bo časa za TV. Poleti je res fajn....živimo na vasi, smo cele dneve v naravi in zvečer se samo umijemo in spat....zakon!!

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tv dober dan in nmk
1.3.2007 8:01:28   
Marogica
Moja dva NE gledata, ker  sta ob tej uri že v postelji.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tv dober dan in nmk
1.3.2007 8:17:51   
Anonimen
Ob 17-ih user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tv dober dan in nmk
1.3.2007 8:24:35   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Poleti je res fajn....živimo na vasi, smo cele dneve v naravi in zvečer se samo umijemo in spat....zakon!!


To je pa res zakon. Jaz tudi že komaj čakam te dneve! Ni lepšega, res.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tv dober dan in nmk
1.3.2007 9:15:31   
Anonimen
Meni osebno sta ti dve oddaji butasti in ne bom pustila, da bo mali to gledal.

Star je 20m in zelo rad gleda Animal planet ali Nodija.

Sicer pa tudi jaz komaj čakam, da bomo cele dneve zunaj user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tv dober dan in nmk
22.3.2007 8:16:32   
ALEJINAD
Naši dve  /(10 in 8 let) tud "morata to gledat, ker to vsi v razredu gledajo". Za NMK smo se zmenile, da lahko, TV dober dan je itak ob uri, ko imata razne dejavnosti (ponavadi) ali pa nalogo za naredit. Drugač so pa tile naši mulci čisti odvisneži, se je ravno mož jezil, da njemu so branil igrat rokomet, zdaj pa otrok skoraj ven ne  dobiš. Drugač pa pri nas kakor je dan - večinoma je med tednom razen NMK ne gledata, drugače pa me tud prepalamudita. Saj zdaj bo več dneva pa bo tud boljš....

_____________________________

Sonček je in ti si skuštrana...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tv dober dan in nmk
22.3.2007 11:18:59   
aljuška
oj, še ena ''NMK'' odvisnica tuuser posted image user posted image
mislim na tamalo, seveda, ampak tudi jaz nisem daleč zadajuser posted image
ej, non-stop rulamo to kliniko po tv ( no, kadar smo doma ), že vse vemo na pamet ( posebno jaz in mojuser posted image  ), najboljši je seveda dr.Muc, pa Velepičeva..
imamo pa že vse 4 sklope Dvd-jev ( vse 4 sezone..)..jao,jaouser posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu ALEJINAD)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tv dober dan in nmk
5.5.2007 13:18:53   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

Meni osebno sta ti dve oddaji butasti in ne bom pustila, da bo mali to gledal.

Star je 20m in zelo rad gleda Animal planet ali Nodija.



Oprosti, ampak na Animal Planet so velikokrat zelo zelo butaste in predvsem KRUTE oddaje , katerih še odrasli ne moremo gledati, kaj šele, da bi jih gledal 20mesecčni otrok user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?