|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ah ta nosek
15.4.2007 20:36:20   
maca24
Pa mu teče in teče, že cel teden. Iz nosa, seveda. Pa nič vročine. Kaj naj neredim???user posted image   Star pa 13 mesecev.

< Sporočilo je popravil maca24 -- 15.4.2007 20:37:54 >


_____________________________

Ko se lestev prevrne, vsak ve, kako ne bi smela biti postavljena.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ah ta nosek
15.4.2007 21:20:15   
tins
Pri nas je isto: že cel teden ji gredo taveliki smrklji ven, poleg tega pa nobenega drugega znaka kakšne bolezni user posted image

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ah ta nosek
15.4.2007 21:36:09   
Blejka26
ja vem kako je to hudo.Sej bo kmalu mimo.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ah ta nosek
15.4.2007 22:17:18   
blak
kaj pa, če jekakšna alergija? Sezona je ta prava.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ah ta nosek
15.4.2007 22:29:34   
bajsek
Čao!

Ja tudi pri nas je tako - veliki zeleni šmrklji (ogromno). Sem slišala na radiu, da to lahko pride od cvetnega prahu, saj je koncentracija tega zelo visoka te dni. Bomo vidli, sam da ni še kaj druzga.
Pa fajn s fiziološko spirat da ne bo šlo kaj na ušesa!

lp

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ah ta nosek
15.4.2007 22:36:39   
natalia
jaz sem si kupila elektronski aspirator, stal je 8.000 sit (takrat) in vam povem, da se ful splača. vsakič ko ma zamašen nos , se ne sekiram več, malo poškropim v nosek z fiziološko, potem pa za sekundo v nosek in so šmrklji zunaj! res dober nakup.

lp


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ah ta nosek
16.4.2007 19:31:58   
luka jan
Natalia a mi lahko prosim poveš kje si to kupila? Mi imamo zabasan nosek odkar je šel v vrtec, pa čist nič ne pomaga. Mislim da bi bil aspirator edina rešitev za našega malega.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ah ta nosek
16.4.2007 21:25:12   
tins
Jaz sem tud že pomislila, da si nismo kakšne alergije nakopali, ker sem jaz ista: smrkam in kiham- s tem da še nikoli nisem imela takih problemov. Ful čudno user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ah ta nosek
16.4.2007 23:06:08   
natalia
zdravo,

aspirator sem kupila v trgovini z medicinskimi pripomočki.


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ah ta nosek
19.4.2007 9:23:21   
zmajči25
Pri nas je isto - že dva tedna teče iz noska in se noče ustavit. Drugih znakov bolezni pa nič user posted image  Mi imamo Narhinel in skozi vlečemo ven šmrkeljčke, pa s fiziološko spiramo nosek.
A je ta elektronski aspiratorček boljši od Narhinela? Tudi mi razmišljamo o nakupu elektronskega.....

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ah ta nosek
19.4.2007 10:52:30   
Jutra
Obvezno skrbeti za nosno higieno, tj. čiščenje s fiziološko raztopino. S tem preprečiš tudi vnetja ušes. Preverjenouser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ah ta nosek
19.4.2007 11:06:49   
NRMM
Pri nas se je to dogajalo dobrih 14 dni,prvo jutro je bilo danes,da ni imela zamašenega noska user posted image ,niti ne upam preveč hvalit,da ne bo popoldne/ponoči drugače.
Sem pa ji vlivala hektolitre fiziološke v nosek,s pumpico ven vlekla in nekak nama ni uspelo pozdravit,pred 3 dnevi pa sem kupila operil za otroke in se je stanje v teh dneh bistveno izboljšalo user posted image .Upam samo,da tako tudi ostane.

Prehlajeni bolančki pozdravite se user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ah ta nosek
19.4.2007 16:11:19   
metkan1
Tudi mi curljamo. Pa menim, da je to fino, da naj kar gre ven kar je za ven, bolje kot da se kje nabira! Da le ni vročine in rdečega grla. Pomagamo pa si z morsko vodo v spreju.

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ah ta nosek
19.4.2007 20:28:21   
Anol
Živ,

Jaz ti svetujem samo, da mu ulivaš fiziološko, ampak ne kapljico ali dve, temveč kar po 1 ml v vsako nosnico, tako so nam svetovali, ko je imel zelo zabasan nosek, glavo mora dati fino nazaj in se bo nosek prepucal, ker saj veš pri teh pikcih rado gre na ušeska ali pa na pljučka, ker ne znajo še dobro pihnit. Naš se je včasih zelo upiral, sedaj pa se lepo usede ali uleže in sam nagne glavo nazaj, se je navadil, ker ve da mu pomaga.

Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ah ta nosek
19.4.2007 21:03:51   
NRMM
Dobro pucajte nosek,čeprav smo ga mi tudi kar fino čistili skozi z fiziološko ampak smo vseeno pridelali vnetje levega ušeska user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ah ta nosek
28.4.2007 9:43:19   
Metka3
Mi smo aspirator kupili v trgovini z medicinsimi pripomočki Diafit. Zadnjič sem ga opazila tudi v Baby Centru v BTC. Baje jih imajo tudi v lekarnah.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?