|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PRIMORKE kje v TS-Peg Perego
26.4.2007 12:55:29   
upanje-upanje
Primorke, tiste ki poznate Trst ali okolico. Kjer porodajajo Peg Perego vozičke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PRIMORKE kje v TS-Peg Perego
26.4.2007 13:36:51   
melaverde
Najcenejše v trgovini IO BIMBO, lahko pogledaš na njihovi stranici kje vse so trgovine, njihove telefonske številke in celo zemljevide kje se trgovina nahaja. Najbolje je da greš v trgovino, ki je malo naprej od letališča Ronchi - Villa Vicentina, ker imajo vse vozičke rastavljene (v Trstu lahko samo naročiš po katalogu, pa si ga v Baby centru ogledaš)

lp

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PRIMORKE kje v TS-Peg Perego
26.4.2007 14:08:16   
Robij
http://www.iobimbo.it/home.asp
Cena pliko P3 top 2007 cena 540€

lp, robi

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PRIMORKE kje v TS-Peg Perego
30.4.2007 16:01:46   
sonce78
V soboto sem bila v Trstu v trgovini Chip e chop (upam, da sem prav napisala) - trgovina se nahaja cca. 300 m na levi strani, ko iz glavne ulice (Upim, pokriti trg, ...) zaviješ proti centro Giulia (upam, da razumeš user posted image , ker ne poznam imen ulic) in je cena Peg Perego pliko P3 top 2007 467eur. Sicer prodajajo tudi Cam in Chiccotove izdelke.

Pa, pa

(odgovor članu Robij)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PRIMORKE kje v TS-Peg Perego
1.5.2007 12:18:50   
Klarita
Ve mogoče kdo za voziček peg perego GT3 (na tri kolesa) koliko je cena v Italiji? Prijateljici je ful všeč, ampak je iz MB in je malo daleč, da bi šla samo pogledat.
Pri nas ga imajo v kompletu z lupinico in košaro, za doli pa ne vem.

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PRIMORKE kje v TS-Peg Perego
1.5.2007 13:36:08   
Anonimen
Mogoče samo moje poročilo o izslednkih vozičkov v Italiji in pri nas. Ta vikend sem malo raziskovala po Italiji.

Trbiž (edina trgovina, ki sploh je v tam)
PP Ptamette: 280€
PP Uno 280€
Ta cena je na gotovino

Baby Pulman Udine: Gradisca d'Isonzo
PP Uno: 265€

Baby center  in Mama.si spletna cena:
PP Uno: 314€

Soncek.si spletna cena:
PP Uno: 298,30€ + bon za 12,52€

Za druge sem gledala samo Cam v Gorici:
Passeggino Pretty evolution 199€
lupinica: 75€ .......ta voziček je super praktičen.
Cortina evolution x3 (lupinica, košarica in športni voziček....super praktično 590€
Combi system tris (lupinica, košara, športni sdel, torba 439€
Combi family (košara, lupinica, torba, športni del): 350€

Evo to je to: pa Cam se mi zdi zelooo zeloooo praktičen. Vsi se zlagajo na marelo, super so.
Moj favorit zaenkrat je še vedno PP Uno.




(odgovor članu Klarita)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PRIMORKE kje v TS-Peg Perego
2.5.2007 12:31:57   
Robij
Najcenejšega Peg Peregota Pliko P3 top Nautica v Italij (na netu) sem našel za 530€.

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?