|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sandalčki
14.5.2007 20:32:51   
lenika
Mene zanima kakšne sandalčke naj kupim enoletniku, da jih bo lahko nosil poleti brez nogavičk in ga ne bodo nažulile? Hvala za nasvete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sandalčki
14.5.2007 20:33:59   
Naja31
Jaz bi ti samo rada napisala, da mu kupi take, ki so spredaj zaprti. Tako mlil pogosto kam brcnejo in se udarijo v prstke, tako da ti svetujem spredaj zaprte,

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sandalčki
14.5.2007 20:52:31   
total
Jaz mu vsako leto kupim Fiscer price sandalčke in so super,od spredaj zaprte.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sandalčki
14.5.2007 21:21:00   
lenika
Kje si jih pa kupila?

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sandalčki
14.5.2007 21:28:45   
April
fisher price imajo v massu. Tam prodajajo tudi superfit, ki smo jih mi imeli lansko leto.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sandalčki
14.5.2007 22:39:37   
Anonimen
Ja, Fisher Price so res mehke, vsaj tiste, ki smo jih mi imeli. Take iz mrežice.

Pa že ene parkrat smo se o tem pogovarjale in pripenjale linke o enih fantastičnih sandalčkih, ki jih imajo v Kopitarni (v Merkur centrih). Bom probala najti. Da se jih tudi ptreko neta naročiti, menda so malo manjše številke in je treba večje naročit.

Tole so sandalčki:
user posted image

Tole je link od trgovine:
http://www.svetobutve.si/trgovina/artikel/31584

Tole pa od debate:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1510055&mpage=1&key=

< Sporočilo je popravil Splišni -- 14.5.2007 22:44:37 >

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sandalčki
14.5.2007 23:32:13   
kofetek2010
od Fisher prica z mrežico so v Massu po 16€ - imajo več barv tako za punčke kot za fantke user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sandalčki
15.5.2007 20:54:17   
frutka_
Mi pa nimamo dobrih izkušenj z njimi. mali je full gredo hodil v njih. Zgledalo je kot da mu nogice noter vleče. Dala sem jih na stran in mu kupila Cicibanove. Fajn modele ima tudi GEOX. 

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sandalčki
15.5.2007 21:16:30   
Peli
Jest sm mojmu kupila massove pa so tud fajne, saj od Fisher Priceja ni blo manjših od št.20.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sandalčki
15.5.2007 22:39:04   
žanai
Oj!
Jaz sem naši kupila odprte sandalčke od Fisher Price-a. Odprte pa zato, ker se ji pogosto vračajo nohti na palčkih. Jih prav strižem, a ima na žalost noht take oblike, ki je podvržena vraščanju. Od kar ima odprte sandale, nimamo več teh problemov (to je že 1 mesec).  Sem ji ene kupila še za v vrtec, namesto copat.

Ravno zdaj imajo v Massu ene v akciji po okrog 16 eu. Meni so fajn, ker imajo še en pašček od zadaj. Sem kupila malo večje in tisti pašček lepo zategnila, tako da so ji  "bolj prav"in ji lepo stojijo na nogici- čisto lepo hodi v njih.  

Pozdravček!

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sandalčki
16.5.2007 8:50:18   
honey
Mi smo tudi že lansko leto imeli odprte sandalčke od Fischer Prica (pa je bil tudi star 1 leto) in jih je imel non-stop obute - za v peskovnik, za na igrala, za dirkanje okrog, v glavnem res povsod, pa se tudi enkrat ni nikamor butnil oz. udaril. Tako da po moje je to vse v glavah staršev, da morajo biti sandali spredaj zaprti, da si ne bodo otroci prstov potolkli. Je pa definitivno bolj zračno in se nogice manj potijo, če so sandalčki spredaj odprti.

(odgovor članu žanai)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sandalčki
16.5.2007 21:39:39   
Anonimen
Ja, mi smo tudi imeli prvo leto odprte sandalčke (pa pozneje tudi), pa ni imel nikoli nič poškodovanih pstkov. Je že fajn, da se nogica lutfa, ja, se strinjam.

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sandalčki
16.5.2007 22:14:59   
tinkamiška
Babica je Izi kupila pri Chiccotu in so res lušni, mehki in in iz finega materila(usnje, pluta in mehka guma). So pa malo dražji, tam okoli 40eur. So pa spredaj in na peti odprti in prstki nič ne trpijo, tako in tako imajo robek okoli in so prstki zaščiteni. Je pa hecno, ko sva se vozili v avtu sem ves čas vohala jagode in ko sem jo sezuvala le povoham sandalčke...guma diši po jagodahuser posted image  Nisem mogla verjet kaj vse se ne spomnejo...

Lp,
Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sandalčki
18.5.2007 21:42:54   
lenika
Hvala za nasvete. Ati je danes kupil Fisherpricove sandalčke in upam, da se bodo fajn obnesli.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sandalčki
18.5.2007 22:09:21   
Barbs
Mi pa za vami ponavljamo,Lenikauser posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sandalčki
19.5.2007 21:16:12   
Natti
Fisher pricen sandalčki so super in jih imajo v Massu v akciji po 15 EUR. 

_____________________________

Jaz sem pa najsrečnejša mamica treh sončkov!!!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?