|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 8:29:52   
bini
No, mene pa zanima al vsi tukej mislite, da so edini kvalitetni čevlji cicibanovi???
sej so super in fajn, ampak cene majo pa tolk morilske, da je meni ta znamka prav odiralsko antipatična...
no in dans se odpravljamo kupit prve čevlje našemu malemu fantu in razmišljam kje v btcju bi še lahko pogledala če imajo kaj solidnega za malčke - po možnosti kaj cenejšega kot v cicibanu... pa ne mi rečt, da ne šparat pri čevljih - ne šparam, sam rada bi še kakšno drugo ponudbo kot je ciciban... sej zna bit, da na koncu bo pač dobil cicibanove, ampak a kdo ve - je še kje kaj druzga kvalitetnega????

hvala user posted image

_____________________________

Svet je lep!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 8:32:49   
Primoza
Ne vem kaj se to smatra pod kvaliteto? Vibram podplat ali kajuser posted image ?

Glede na kilometrino, ki jo prehodi malček v prvih čevljih ne razumem povsem čemu je smisel "kvalitete". Pa še to, noga hitro raste in v parih mesecih lahko čevlje vržeš stran. Zdaj bo pa sploh poletje in bodo prišle v poštev bolj sandalce kot čevlji.


(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 8:36:34   
Seven*
Cisto komot kupis cenejse. Kaksne moras kupit si poglej na forumu Novorojencek-dojencek, kjer je tema prav o prvih ceveljcih, skupaj z izbranimi clanki strokovnjakov.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 8:36:45   
Anonimen
V Btcju boš kaj našla še v Papriki, pa v Massu in pa v BATI v City parku.

Mi gremo tud popoldne tja-mogoče se kje vidmo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 8:37:03   
bini
ja, sej sem res mal nerodno rekla... user posted image
ja, v mislih imam kakšne odprte čeveljčke, ki pa morajo imet fajn oporo ob strani in zadaj - to sem mislila pod kvaliteto user posted image ...  torej - kam nej jo mahnemo???

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 8:39:15   
Tadeja83
Mi smo ravno včeraj šli v Ciciban po prve čeveljčke. Kupili smo malo odprte, ampak ne sandale. Pričakovala sem, da bodo stali okrog 50 eurov, pa sem bila presenečena, da smo dali 38,50 eurov. Vzeli pa smo tiste za prve korake. Gledala sem tudi tiste od super fit (ali nekak tak) pa mi niso všeč modeli, ali imajo čisto zaprte ali pa čisto odprte.

Meni se ne zdi škoda dat denarja za dobre čevlje, ker se ji šele razvija nogica.

Lp in dober nakup

Tadeja

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 8:40:05   
bini
ej, hvala kristina - madonca maš fancy nick user posted image
hvala za ideje - kje je že paprika??? notri v btcju???
če te vidim te pocukam - obljubimuser posted image  sam ne se ustrašit ok?? user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 8:41:46   
bini
mah ne vem no, ampak men se zdi vse kar je več kot tam cca 6 starih tisočakov čist too much za otroške čevlje user posted image ... pa sem tud že dala, ampak redko...
na živce mi gre predvsem to zakaj ciciban tako zelo nabija cene user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 8:51:57   
Primoza
Saj vam pravim, tisto sago o "kvaliteti" si izmišljajo le prodajalci čevljev. Resnica je ta, da najbolje hodi otrok bos, brez opore in tudi čevlji morajo biti čim bolj temu podobni - mehki malo večji in brez trdnih delov. Tale članek kar zanimivo opravi z nekaterimi trdno zakoreninjenimi zablodami:

http://www.mf.uni-lj.si/ortho/Otroska%20ortopedija.doc

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 8:52:13   
tascha
Kaj pa trgovine Scarpa? Imajo otroško linijo in so ful luštkani čeveljčki pa še ugodna cena je.user posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 9:51:33   
bt08
Jaz mu kupujem v La Scarpi al pa Massu,gledam pa da je bolj ortopedski,so pa cene normalne,niso tako drage.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 10:47:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bini

ej, hvala kristina - madonca maš fancy nick user posted image
hvala za ideje - kje je že paprika??? notri v btcju???
če te vidim te pocukam - obljubimuser posted image  sam ne se ustrašit ok?? user posted image


Ja, zdej sm nova jst user posted image  edin avatar je star ostal user posted image , pa zvezdice user posted image .

Paprika je pa v Hali A - blizu Cicibana-samo na nasprotni strani user posted image

Ti kar cukaj za rokave user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 11:27:15   
bini
ok, ko bomo že tam - rabim še inštrukcije za scarpo trgovino - kje že da je???
primoža - točno prav imaš, sam čist skoz pa žal otrok ne more bit bos user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 13:54:50   
Primoza
Seveda, seveda, amapk link ki sem ga dodal lepo piše da za čevlje ni potrebno da so ortopedski, s trdimi vložki ali oporami amak da morajo pustiti nogo čimbolj svobodno.

Res pa je, da za kak razgiban teren to ne drži povsem, vendar velja to le za kako planinarjenje.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 13:56:35   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: primoza

Saj vam pravim, tisto sago o "kvaliteti" si izmišljajo le prodajalci čevljev. Resnica je ta, da najbolje hodi otrok bos, brez opore in tudi čevlji morajo biti čim bolj temu podobni - mehki malo večji in brez trdnih delov. Tale članek kar zanimivo opravi z nekaterimi trdno zakoreninjenimi zablodami:

http://www.mf.uni-lj.si/ortho/Otroska%20ortopedija.doc



like bobux http://www.bobux.at/

Jaz sem jih kupila za mojega user posted image , ko bo začel delat prve korake.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 14:04:22   
Primoza
Mi smo imeli za začetek tudi ene bolj copatarsko varianto iz blaga. Potem smo pa bili na Borovem, kjer so imeli nekaj modelov dobrih za planinarjenje. Ene take pisane usnjene ki smo jih kupovali v razmaku dobrega pol leta in z razliko dveh številk. Poleg tega pa treking sandale, ki jih je polno vsepovsod. Zdaj pri mlajšemu 3 l uporabljamo scarpa, ki ima nekaj dobrih pohodnih modelov, pri starejši pa najbolj navadne superge z ježki in Alpina otroški model planinskih čevljev.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 14:22:39   
Anonimen
Nam je pediatrinja rekla (tako pri enem letu kot pri petih), da morajo imeti čevlji raven podplat in mora biti podplat prožen, mehak, se mora z lahkoto prepogibat. Nam je nekako namignila, da Cicibanovi čevlji nikakor niso dobri.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 17:26:17   
frutka_
Jaz sem mu kupila GEOX-ove. Tamalemu jih kupujem predvsem iz enega razloga, ker so modeli širši in mehkejši od Cicibanov. Pa ima tudi nekaj Cicibank. Mali ima namreč zelo široko nogo pa visok nart.
GEOX-ove čeveljce prodajajo v Stiefelkonigu in Massu ampak naj te opozorim, da je Mass dosti dražji od Stifla. Preverjeno!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 17:51:13   
rija
Meni se zdijo cicibanovi podobni kalupu, kot če bi mu dali gips na nogo user posted image  
Prve, zimske, je imel od superfita, druge od disel, tretje pa od geox....in s teli smo še najbolj zadovoljni.

Mislim, da bodo tudi naslednji geox.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 20:31:20   
Anonimen
Mi smo ravno včeraj tamali v Kopitarni Sevnica (štacunca je v Hali A ali pa tam, kjer je tudi Buši) kupili ene fenomenalne sandalčke. Mehki (taki, kot morajo bit, nobenega kalupa), super udobni, pa niso ful odprti in nisem mogla verjet, da je bila cena samo 15,90€! Ker sploh nisem pogledala cene, samo pregledala sem čevlje, smo jih probali, vzeli taprave, hop na blagajno in tam smo še prijetno presenečenje doživeli, ker jaz sem pričakovala ceno nekje od 40-50€.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 20:46:29   
eya
Mi smo mu kupili Superfitove sandalce in imajo lepo mehek, upogljiv podplat. In brez ortopedskega vložka-take sem hotela. Cena je pa hm, pretirana, 40 evrov.

Smo pa za darilo dobili tudi Cicibanove supergice, so mu še prevelike. So pa res precej trdeuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
5.5.2007 20:53:25   
mojčika
Mi smo tudi kupili cicibanove copatke, pa jih sploh ni marala, po sem pa naročila te čeveljce, ki po prebranem zgoraj izpolnjujejo vse pogoje, so totalno mehki, široki, ravni znotraj, mala jih ima zelo rada, še sama pokaže, da bi jih obula in res lepo hodi v njih.

http://www.svetobutve.si/trgovina/artikel/31584

Cena pa je proti cicibankam tudi krasna, kliknite na fotko, se poveča in pokaže v dveh pogledih

< Sporočilo je popravil mojčika -- 5.5.2007 20:56:03 >


_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
6.5.2007 12:10:21   
suky
men je fizoterapevtka poleg cicibana(tud niso vsi dobri!!) svetovala mass! Važno pa je da je čevelj MEHAK!!!!!

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
6.5.2007 12:49:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojčika

Mi smo tudi kupili cicibanove copatke, pa jih sploh ni marala, po sem pa naročila te čeveljce, ki po prebranem zgoraj izpolnjujejo vse pogoje, so totalno mehki, široki, ravni znotraj, mala jih ima zelo rada, še sama pokaže, da bi jih obula in res lepo hodi v njih.

http://www.svetobutve.si/trgovina/artikel/31584

Cena pa je proti cicibankam tudi krasna, kliknite na fotko, se poveča in pokaže v dveh pogledih


Teli so res super, sem jih zadnjič gledala v Kopitarni (V Merkurju), kjer jih prodajajo.

(odgovor članu mojčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prvi čevlji - še kje razen ciciban??
8.5.2007 14:54:25   
Bejba
Splišni, v katerem Merkurju, a na Rudniku? Bi šla pogledat, so meni tudi všeč.

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?