|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lastovke napadajo :)
18.5.2007 9:34:44   
SKORPION
Prosila bi za kakršenkoli nasvet glede lastovk. Namreč začele so "napadati" našo novo fasado user posted image . Nič lepo ne izgleda. Žal mi je ampak ne moremo jim dovoliti, da zapackajo fasado user posted image  Kaj ukreniti? Napeljali smo silk, sedaj pa packajo pod njim. Kakšna ideja??? user posted image  

_____________________________

Vedno je bolje obžalovati nekaj,
kar si storil,
kot pa nekaj,
česar nisi!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lastovke napadajo :)
18.5.2007 10:00:55   
nanica
z nasvetom ti ne bom pomagala, bi bila pa srčno vesela, če bi se naselile k nam. sicer sta dva druga ptička spetla gnezdo, ampak tudi lastovke so vabljene. mislim, da je to dober znak, če gnezdijo pri vas, jaz jih nikakor ne bi podila. pa kaj, če je fasada mal umazana, tudi one rabijo dom

_____________________________

po kresi se dan obesi

(odgovor članu SKORPION)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lastovke napadajo :)
18.5.2007 10:49:26   
SKORPION
Jaz pa se žal ne strinjam s tem, da s naselijo pri nas...fasada je čisto popackana...ni pa poceni user posted image . tako, da še vedno iščem nasvet kako ukrepati! Pa vseeno hvala za tvoje mnenje! user posted image

_____________________________

Vedno je bolje obžalovati nekaj,
kar si storil,
kot pa nekaj,
česar nisi!

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lastovke napadajo :)
18.5.2007 10:58:50   
Anonimen
Še nikoli slišala,za način kako odganjat ptice.
Srečna hiša v kateri se naselijo lastovke(ne glede na packanje)ne verjamem,da so tako grozno zapackale fasado,ker jih ni na žalost več številno,ker jih je umetno gnojenje in špricanje že zdavnaj odgnalo zdesetkalo.Naravovrastveniki bijejo boj,kako ponovno nastanit lastovke v naših krajih,ti pa bi jih odganjala.Živim v kraju polnem ptic pa niti packe nisem še opazila na stenah fasade,na žalost le nekaj deset lastovk.
Mi ptice hranimo,jih ne odganjamo.Pa brez zamere,ni izrečeno na jezen način le mneje.

(odgovor članu SKORPION)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lastovke napadajo :)
18.5.2007 13:11:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: SKORPION

Prosila bi za kakršenkoli nasvet glede lastovk. Namreč začele so "napadati" našo novo fasado user posted image . Nič lepo ne izgleda. Žal mi je ampak ne moremo jim dovoliti, da zapackajo fasado user posted image  Kaj ukreniti? Napeljali smo silk, sedaj pa packajo pod njim. Kakšna ideja??? user posted image  


Pr nas isto,včeraj so začele zidat na novo fasado,jaz te čist zastopim.Probali smo prekriti z polivinilom sam nič ne pomaga.
A ste jih vi odgnali pa kako?Hitro povejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SKORPION)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lastovke napadajo :)
18.5.2007 14:00:36   
SKORPION
Tudi mi smo dali polivinil, malo pomaga user posted image ....pa silk smo napeljali okoli in okoli hiše user posted image  ... jaz imam price rada...ampak fasada je res predraga za to. Če bi bila ena stena...pustim in prebarvam, ko jih več ni. Tako pa user posted image  ne gre!

_____________________________

Vedno je bolje obžalovati nekaj,
kar si storil,
kot pa nekaj,
česar nisi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?