|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sem ful žalostna
24.5.2007 9:46:09   
binica
Ma kaj se vam lahko malo potožim, da mi bo lažje??
Tri mesece nazaj sem rezervirala dopust za našo družinico in odpotovali naj bi v soboto. Gremo na križarjenje iz Benetk proti Grčiji in Turčiji. To potovanje si tako močno želim, da kar boli user posted image user posted image

In kaj se je zgodilo.... v torek popoldne je moji pikici (stara je 2 leti) zakuhala visoka vročina in še danes zjutraj sem ji namerila 38,7. Včeraj smo bili pri zdravnici in je rekla, da je kaka virozica in da če se ne bo zakompliciralo, nam potovanja ne odsvetuje... sem pa pričakovala, da bo danes, ko je že tretji dan, vročina vseeno padla...

Danes zjutraj sem ji tudi nesla vodo v laboratorij in ob 12:00 pokličem za izvide.... me je strah, da bodo kaj našli!

In sem čisto paf, ker me je strah, da mi bo moje sanjsko potovanje padlo v vodo in bom mogla odpovedat.....  user posted image user posted image user posted image   pa smo se vsi tri tako veselili!!

A boste držale pesti, da se Lana pozdravi??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 9:48:45   
Laubica
Ojej -seveda ti držim pesti da se Lana pozdravi,zdaj če bodo urinski testi vredu bo tudi ona do sobote boljša in jaz bi v takem primeru šla-držim pestiuser posted image

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 9:49:57   
Spark
Držim pesti, da bo vročina sedaj izginila. Čim večkrat jo tuširajte, pa velikooo tekočine naj popije. Pa upam, da bo vse OK. 

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 9:53:31   
CUKRČEK
Saj se bosta pozdravila. Amopak vedno je tako. Mi  smo šli lani na počitnice na Švedsko in tamala je seveda dva dni prej zbolela. Itak. Samo toliko, da nam je živce žrlo. Se je potem itak v dveh dneh pozdravila in smo lahko šli. Amoak moja hli ni skoraj nikoli bolna...razen kadar kam gremo mora malo zakuhat kak dan prej, da nam živce pojeuser posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 10:16:03   
binica
Ma hvala vam za odgovore! Vam javim po 12-i uri glede izvidov...
Ampak vam povem, da se po eni strani počutim slabo mamo, da bolnega otroka vlačim na dopust... saj ji nima kaj bit hujšega, na križarki je tudi ambulanta in lekarna in vse, ampak vseeno.... Uff!!

Se pa strinjam z vami, da če je samo virozica, bo do sobote ja boljša!!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 10:23:25   
NRMM
Uff upam,da vam uspe potovanje.Če je samo viroza potem res ni nek problem in bo do sobote že ok user posted image .

Nam je lani takrat 8 mesečnica zakuhala eno večer pred letom na Djerbo.Sej ne rabim razlagat kako nam je bilo user posted image . No in na srečo je bil kriv samo zobek in zjutraj vročine ni bilo,zobek je pa predrl dlesen user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 10:24:05   
asso
A je že prebolela 6. otroško bolezen. Morda je to to...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 10:30:31   
binica
Ne, šeste ni imela...
Ima pa vročino in vsake toliko mi pove, da jo malo boli buši....

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 10:34:05   
Felicity
Držim pesti da se Lana hitro pozdravi.  user posted image

In da bodo izvidi ok.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 10:40:34   
poška
mi smo imeli podoben problem s tjašo, ko smo šli na morje pri letu in pol. tud slučajno nisem vedela kaj naj naredim. še večer ko smo pakirali je imela 38,5. pa smo vseeno šli - na morju je dobila 4 zgornje zobke, vse je bilo OK.

če je viroza, vseeno pojdite, morski zrak bo samo pripomogel k ozdravitvi

_____________________________

ko ko ko ko daaaak

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 11:09:43   
živa
Moj otrok (16 mesecev) je zbolel zadnji dan prvomajskih počitnic, ko smo bili na morju. Vročine je imel 39,5 in tako visoko je imel dva dni. 4. dan je imel še vedno malo vročine, do 37,5. Peti dan smo imeli plačano jadranje. Imela sem isto dilemo kot ti. Ker mu je vročina padla, sem se odločila, da gremo. No, prvi dan jadranja ga razvijem in opazim pikice. Imel je 6. bolezen. Pikice so bledele, mali je pa ful užival na dopustu. Res upam, da bo vse ok.

Lp,

živa 

(odgovor članu poška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 12:16:06   
Naja31
Mi smo pa zaradi viroze, ki je trajal cel teden, odpovedali prvomajske praznike.
Šli naj bi v petek, v nedeljo je dobil vročino. Pa sem bila prepričana, da bo do petka pa ja ok. Ah, kje pa , še v petek je imel vročino, tako da smo odpovedali.
Potem sem pa še jaz zbolela, tako d aje bilo bolje, da smo doma ostali.

Upam, da vam uspe iti na dopust in da je  s tvojo punčko vse ok!!!

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 12:41:07   
binica
Ma vsaj nekaj pozitivnega.... sem pravkar govorila z zdravnico in je rekla, da so izvidi ok in da bo res to samo kaka viroza.

Vsekakor vam javim ali odpotujemo ali ne :)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 12:49:38   
violinski
No, sem prav prišla nazaj na forum, da preverim, če je vaša pikica v redu. Če je pa res viroza, potem pa držim pesti, da bo do sobote super zdrava, če pa vidiš pikice in se ti bo zdela malo tečna, pol je pa prav gotovo 6. bolezen (mamice poročajo, da so bili po 6. bolezni otroci tudi po en mesec bolj tečni kot ponavadi, jaz k sreči nisem imela te izkušnje pri nobenem).

Pridno zbijajte vročino, enkrat bo odnehala, pa je ne bo več nazaj user posted image !

Želim vam lep dopust!

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sem ful žalostna
24.5.2007 13:03:32   
binica
Ma hvala ti za skrb!!
Smo na vezi...  (počasi in na skrito si že pišem seznam stvari, ki jih ne smem pozabit user posted image )

Hvala vsem!!

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?