|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nekaj ga je popikalo
11.6.2007 8:43:57   
Anonimen
Mojega mulčka. Pošteno. ima enih 4-5 bulic, ga srbi, močno. Celo noč se je praskal in sicer tako mčno, da sem mu sredi noči na bulice lepila hansaplaste, da ne bo zjutraj celi spopraskaniuser posted image . S čim naj mu namažem, da bom omilila srbenje? Zbiram predlogeuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nekaj ga je popikalo
11.6.2007 8:57:18   
Anonimen
Jaz sicer nerada delam reklamo za Just, ker mi do sedaj ni še nič pomagalo, ampak zadnjič je pa mojemu možu in Tiborju resnično po pikih izredno pomagalo Olje 31. Pa meni tudi pri nekih izpuščajih. Tibor je sam rekel, da neverjetno, kako hitro pomaga, da neha srbet. Možu pa je tudi bula, ki jo je imel skoraj čez pol roke, v minuti izginila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nekaj ga je popikalo
11.6.2007 8:59:48   
BaByGiRl
Midve imava podobne probleme, samo da je moja starejša alergična na pike komarjev in potem je vsa zabuhla. Praske se cele noči, potem pa je še slabše. Prov bogi so s tem.
Jaz ji mažem čez dan z gelom od Amai, hladilno,...zvečer pa z Fenistil gelom, ker s tem ne sme na sonček. Po fenistilu in nič praskanju, hitro izgine. Fenislil pa dobiš brez recepra.

Upam, da hitro izgine, da bo bošček v miru spal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nekaj ga je popikalo
11.6.2007 9:03:04   
Anonimen
Našega Timija tudi predučerajšnim.Grozno je izgledal,po nogah po hrbtu,in ker iamo doma Fenistil smo kar to uporabili.drugače se bi do krvi spraskal.
Lahko pa tudi Kamagel ali Aloe vera gel.

(odgovor članu BaByGiRl)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nekaj ga je popikalo
11.6.2007 9:26:18   
Felicity
Za ta malo uporabljam Geranio Gel.

http://www.difar.si/katalog/product.php?product_id=1090015420&cat_id=5
 
Zame uporabljam After bite, obstaja tudi After bite Junior,
ampak je od 2eh let naprej.

http://www.lekarnar.com/Repelenti/After-Bite-Junior-gel/

Oboje dobiš v lekarni.

< Sporočilo je popravil Felicity -- 11.6.2007 9:27:20 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nekaj ga je popikalo
11.6.2007 10:18:02   
NAVT
Prisegam na Aloa Vera ESSI. Neverjetno pomaga, pa mislim, da noter ni neke strašne kemije.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nekaj ga je popikalo
11.6.2007 10:37:58   
piščanc
za omilitev srbenja je najboljši claritin, po pikih pa lahko tudi fenistil. karkoli od antihistaminikov.

ponavadi so pa najhujše mušice - najbolj srbijo

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nekaj ga je popikalo
11.6.2007 10:44:26   
NTS
HELPIC junior , dobi se v lekarni je pa primerno za otroke od rojstva dalje.
Našo je zelo hitro nehalo srbeti, smo pa tudi dobili take velike bulice, ki so jo fajn srbele.

Upam da se pozdravite.

pa pa

< Sporočilo je popravil NTS -- 11.6.2007 10:45:00 >


_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?