|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hauck - Asahi
18.10.2004 13:16:18   
Žiga
Hoj

Danes sem šel spet malo brskati na Haucka (pred tem sem klical v Arielov servis za našga Sciroccota - spet mehanizem sprednje osi).
Na svoji spletni strani sploh ne omenjajo več Asahija, http://www.asahi-kids.com/ ne dela več...
:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

A katera kaj ve glede tega?

LP
Ž.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hauck - Asahi
18.10.2004 14:59:16   
jagoda12
Nama je zadnjič v Arielu rekla prodajalka, da jih bodo nehali delat, ker se kao Quinny buni- Asahi naj bi bil njihov ponaredek (hm). Skratka- ne smejo več delati izboljšav na tem vozičku, zato bodo opustili proizvodnjo. Kdaj pa to naj bi bilo, pa ne vem.

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hauck - Asahi
18.10.2004 15:35:47   
dory
Ja tudi jaz sem slisala, da bodo nehali s proizvodnjo,ker je neke vrste kopija quinnyja...skoda, pa sej so prou lustni :)

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hauck - Asahi
18.10.2004 18:10:24   
Pupica
res škoda ker je full fajn voziček:(.jaz sem prezadovoljna z njim9nebesa.
:muca:

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hauck - Asahi
19.10.2004 9:12:49   
tiha
Sara, Asahi spada pod Hauck (ravno tako Icoo) in Hauck je nemška firma.

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hauck - Asahi
19.10.2004 12:32:24   
Žiga
Hm, zakaj sem potem dal za "kitajskega" Asahija 100.000 SIT? :zmeden::zmeden::zmeden: Ko sem kupoval, sem bil prepričan, da je to dober voziček (narejen v EU in ne na Kitajskem). Pa tudi, kolikor se spomnim, ni bil kaj dosti cenejši od Quiny-ja... Če bo šlo tako naprej, bomo verjetno za drugega :duda: kupili drugega.

Mogoče kdo ve, ali podvozje od npr. Quinny-ja paše na Asahija? Predvsem za prvo me zanima, ker mi za našega Sciroccota 4 že drugič menjamo mehanizem prvih koles...

LP
Ž.

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hauck - Asahi
19.10.2004 12:33:01   
_Arwen_
Naj ob tvojih slikovitih primerjavah dodam še to, da je cena recimo vozičkov Quinny, ki jo imata npr.Infantino in Baby Center tako prekleto navita, da je naravnost odiralska. Prav smilijo se mi vsi, ki so te vozičke kupovali tu ali tam. Ja, tudi jaz, v Infantinu. Kar slabo mi je ratalo, ko sem videla, za koliko so me po domače "nategnili". Ti vozički so v tujini bistveno cenejši. Pa ne govorim o par tisočakih ampak tudi o 50 tisočakih in več...sploh pri dražjih modelih recimo Formuli... Če vzamem samo za primer v Nemčiji stane Quinny Frestyle 3XL s košaro Dreami in zimsko vrečo 349 EUR... Pa si sami zračunajte, za koliko so vas nategnili, če ste ga kupili tukaj...

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Hauck - Asahi
19.10.2004 12:47:09   
jagoda12
Mark,
a kaj veš o Mutsy vozičkih- kako so v redu in to? Videli smo ga v Zg in nama je bil všeč predvsem zaradi lupinice, ki se spusti v popolnoma ležeč položaj. Morda veš, če je ta lupinica/košarica testirana po vseh predpisanih standardih in velja za varno?
Hvala in LP

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Hauck - Asahi
19.10.2004 13:03:26   
tiha
Mark, nimam Asahija, kupili smo Quinnyja-Comfort, ker se mi je zdel boljši.





(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Hauck - Asahi
19.10.2004 13:17:23   
_Arwen_
Saj nisem imela v mislih samo Avstrijo. Če se zapelješ že do Zagreba, so cene tam vsaj 30% nižje (gledano za Maxi Cosi in Quinny izdelke). Da o Nemčiji, Nizozemski itd. sploh ne govorim... Recimo, tudi če kupiš zadevo in plačaš po povzetju in plačaš še poštnino, pridejo zadeve krepko cenejše!


(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Hauck - Asahi
19.10.2004 22:26:14   
pravljica
...a je na hartan skaterja možno zmontirati lupinico? ...tega še nikjer nisem zasledila

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Hauck - Asahi
19.10.2004 22:29:41   
Anonimen
Po moje da ne...vsaj na njihovi strani nič ne piše:zmeden2:

(odgovor članu Žiga)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Hauck - Asahi
20.10.2004 11:59:14   
tiha
Hej, Mark, kaj pa icoojevi vozički?
Malo sem bila v dilemi, preden sva se z možičkom odločila za Quinnyja, ali bi raje vzela icoo Platon kot Comforta.

Sicer imam doma dobrih sedem let star Hauckov voziček (v njem sta se prevažala dva otroka), s katerim nismo imeli nobenih problemov, kljub temu da smo ga ogromno, ampak res ogromno uporabljali (po gozdovih, travnikih...), tako da sem do sedaj Hauckovim zadevam kar zaupala.

Lep dan!

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Hauck - Asahi
20.10.2004 13:32:12   
tiha
Pri nas jih prodajajo v Arielu-v LJ jih imajo pod Emporiumom.

Pozdravček!

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Hauck - Asahi
31.10.2004 23:20:34   
Anonimen
v Infantinu imajo freestyla 3xl za 79.900sit v avstriji je pa bil v kiki 369€

(odgovor članu Žiga)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?