|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka na ljubljanskem gradu
11.6.2007 15:40:45   
kimi
Pozdravček vsem skupaj...
Jaz bi pa rada par informacij o poroki na ljubljanskem gradu.
Čim več tem bolje...user posted image . Zanima me tudi ali morava s partnerjem prej podpisati na svojo UE ali je dovolj na lj gradu..
Z informacijami na plan...

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka na ljubljanskem gradu
11.6.2007 16:01:29   
Erdbeere
podpišeš oz. prijaviš se na UE v Lj...kje pa ne vem točno...pa čestitke za ta korak user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka na ljubljanskem gradu
11.6.2007 16:03:59   
kimi
prijavim se na tobačni ulici 5 če se ne motim. samo sem mislila da moram prej podpisat na svojo občino...jaz upam da je po 3 letih in še malo prišel čas za porokouser posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka na ljubljanskem gradu
11.6.2007 16:13:22   
Erdbeere
nič ni potrebno na svojo občino hodit...kdaj pa bo srečni dogodek?

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poroka na ljubljanskem gradu
11.6.2007 16:20:24   
kimi
proti koncu poletja...upam. rada pa bi dobila čim več informacij ker še ne vem kje se bova poročila

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poroka na ljubljanskem gradu
11.6.2007 20:02:50   
Jančika_
O, kimi, tebe pa že dolgo ni bilo brati! Pa s tako fajn novicouser posted image ! Čestitam že vnaprej in vama želim res lepo poroko.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poroka na ljubljanskem gradu
11.6.2007 20:39:46   
sazi
tukaj ena, ki se je poročila na LJ gradu
takrat so prijave "pobirali" še na Mačkovi, ampak jih zdaj verjetno res na Tobačni
je pa tako, da sem jaz iz te UE in nisem o tem razmišljala, se mi pa zdi, da je neka fora, če si iz druge UE, ampak ne vem kaj in zakaj - ti nisem ravno v pomoč, kajneuser posted image
sicer ne vem, kakšno poroko sta si zaželela, ampak menda je treba kar dosti prej rezervirati - midva s tem nisva imela problemov, ker sva se poročila na sredo, ko ni nobene gužve. Sva šla 2 soboti gor na sprehod, pa sva se odločila, da bo sreda boljša izbira in bilo je superuser posted image

čestitke za odločitev in lepo poroko vama želim

tole sem našla na E-upravi - kot se bere, ti ni treba nič  na tvojo UE





Kje in kako

Osebi, ki nameravata skleniti zakonsko zavezo, se prijavita matičarju, ki vodi poročno matično knjigo za naselje, kjer želita skleniti zakonsko zvezo. Osebi, ki nameravata skleniti zakonsko zvezo, v prijavi izjavita, da svobodno sklepata zakonsko zvezo in da so izpolnjeni pogoji za njeno veljavnost. Sklenitev zakonske zveze prijavita največ tri mesece in najmanj 14 dni pred datumom sklenitve zakonske zveze. Pri prijavi predložita izpiske iz rojstne knjige in potrdilo oz. obvestilo o državljanstvu, če teh podatkov ni mogoče ugotoviti na podlagi uradnih evidenc.  

< Sporočilo je popravil sazi -- 11.6.2007 20:42:59 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poroka na ljubljanskem gradu
11.6.2007 20:44:30   
ana b
Ja midva sva se tudi še na Maačkovi prijavila. Jaz takrat nisem imela stalnega niti začasnega bivališča v LJ, pa ni bilo nič potrbno na mojo UE hodit. Prideš tja, poveš kdaj bi se poročil, poveš podatke in plačaš neko malenkost. Pred 6 leti je bilo to 4500 sit in podpišeš. Mislim, da je bilo to vse, kar je bilo treba naredit in potem se le še pojaviš na gradu ob uri na dan P.
Srečno!!!

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poroka na ljubljanskem gradu
11.6.2007 21:03:55   
urška76
Midva sva šla za 1.9. podpisat 1.6. Prvi dan ko sva lahko to uredila. In ob devetih zjutraj je bilo pred nama za isti termin že sedem parov. Tako, da pohitita, če se mislita na soboto poročit. Pa dobro je če veš rojstne datume vajinih prič.
Pa veliko sreče ti želim.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poroka na ljubljanskem gradu
12.6.2007 21:06:15   
najina pikica*
ja sicer so ti že predhodnice povedale kako in kaj.....no pa da še jst mal dodam....user posted image ....prijaviš se na UE,točni datum poroke in uro,s seboj moraš imeti os.dokumente(svoje,fanta in od obeh prič)....vendar se lahko prijaviš za poroko le 3 mes pred tvojim datumom!
nerabiš pa nobeno prošnjo al pa kaj podobnega za poroko na gradu,razen,če želiš poroko na magistratu in da te  poroči g. župan....v tem primeru pošlješ na Magistrat neko vrste vajin življenjepis in ala "prošnjo".....
najbolj fajn je da si zgodna na UE da lahko izbiraš uro...!

obilo lepih trenutkov pri pripravi poroke....

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?