|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rahla krvavitev
13.6.2007 17:54:57   
smeško
jutri imam ns, pa sem šla mal prej na wc in sem vidla rahl krvav izcedek, pa mal me peče.Ne vem kaj naj naredim, me je pa strah, da ne bi bilo kaj hujšega.sem 12t noseča drugič, v prvi nos. je bilo vse v redu.Prosim malo pomoči oz za nasvet.hvala v naprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rahla krvavitev
13.6.2007 18:14:06   
Anonimen
Jaz bi na tvojem mestu takoj šla do G, če pa ne dela, pa k dežurnemu... Mogoče pa ima katera podobne izkušnje tukaj, in te bo pomirila.. Upam, da se vse dobro izteče user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rahla krvavitev
13.6.2007 18:45:18   
Anonimen
Pa res krvaviš iz nožnice?
Lahko, da imaš hemoroide. Ali pa je krvavitev posledica sp. odnosa, ker tkivo ni tako prožno kot prej.
Če pa peče....pa se mi zdi, da je površinska rana. Meni se je enkrat že zgodilo, da so se mi zaradi glivic naredile take rane, klot da bi koža počila. Tisto je šele peklo.

Vsekakor pa ne škodi obisk G.

Pa najbolj pomaga: relaksacija in moč pozitivnega mišljenja. Zdaj si tako že čez magično mejo 12t. Uživaj!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rahla krvavitev
13.6.2007 18:52:30   
Vrtnica79
Pozdravljena smeško ! Tudi jaz sem v 1user posted image  začela rahlo krvavet in sicer v 21. tednu. Ker me je bilo strah za user posted image  sem šla takoj k zdravniku. Ker takrat moja G ni delala sem pač odšla v bolnico. Pa so me takoj obdržali notri ker so ugotovili da mi popušča maternični vrat ! Notri sem morala ostati 36 dni preostanek nosečnosti pa predvsem počivati !  Potem pa sem rodila 12 dni čez rok in bilo je vse user posted image . Če te skrbi pojdi k G , morda pa ni nič hujšega! Držim pesti da bo vse vredu! user posted image

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rahla krvavitev
13.6.2007 19:04:56   
Anonimen
Jas sem pri zadnjih dveh nosečnostih krvavela kar precej. Končalo se je vse uredu. Počivati sem morala.

Pojdi do G, da ti naredi UZ, da se boš pomirila in videla, če je vse uredu.

Srečnouser posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rahla krvavitev
13.6.2007 20:01:40   
smeško
hvala za pomirjajoče besede.sem klicala fanta pa se je pozanimal pri med. sestri, pa mu je rekla, da če pretirano dviguješ težke stvari v mojem primeru 11500g težko hčerkico, pa danes sem malo bolj doma delala.rekla je naj počivam, jutri pa naj g povem, pa bo on povedal, kaj je bil vzrok.hvala še enkrat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?