|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   diploma trikolesnik
25.6.2007 21:16:34   
metkica1
Pozdravljene diplomantke iz vozekov!

V soboto sem žalostna ugotovila, da v moj punto ne gre noben vozek, trikolesnik kater mi je všeč (beri speedi, xl comfort, jane).
Edina rešitev je,
  • da kupim buzza in podvozje dam za zadnji sedež, športni del oz. košaro pa v prtljažnik
  • se sprijaznim in kupim marelo peg perego
  • da še kupimo en večji avto

Buzz je ravno v akciji in se mi splača, me pa bega, ker vidim da se prodajajo rabljeni stari po par mesecev, in očitno je da ni nekaj OK z njimi, ali pač.
Kako rešit problem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: diploma trikolesnik
25.6.2007 22:03:19   
Anonimen
Tole najde iskalnik:

http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=771997 - Jane gre v punta

Jane slalom gre v puntota, ziher, enih 50x preverjeno, brez snemanja koles. lp 

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1500697&mpage=1&key=&#1501046 

Aha, no saj zadnje je itak tvoja tema .. user posted image

LP

(odgovor članu metkica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: diploma trikolesnik
25.6.2007 22:34:51   
darja72
Torej se podpišem pod Ribico, v Puntota gre, 100%.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
26.6.2007 10:21:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darja72)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: diploma trikolesnik
26.6.2007 11:14:43   
Mehičanka
A Speedi ne gre notri, tudi če snameš kolesa? Ker potem načeloma ne rabiš še košare seboj vozit, ampak imaš lahko bejbija kar lupinici.

Sama sem tudi nihala med Speedijem, Freestyle-om in Buzzom. Mi je bilo ravno tako sumljivo, da se 4 mesece rebljeni Buzzi že prodajajo, potem pa sem še videla, da se sedež ne da zravnat, ampak da so nogice skoz dvignjene. To mi ni delovalo praktično, pa sva kupila Speedija.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: diploma trikolesnik
26.6.2007 11:20:23   
metkica1
Uršek, kako pa ti pri speediju sedi otrok, ker se ne da čisto v sedeči položaj, ali pa meni ni znala trgovka pokazat? Je rekka, da potem malo otroka po strani vleče.

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: diploma trikolesnik
26.6.2007 11:25:55   
metkica1
Aja Uršek pa še to, te moti ker nima spredaj speedi loka, varovala? Hvala

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: diploma trikolesnik
26.6.2007 12:27:50   
Strawberrie Cherrie
Metkica, jaz bi na tvojem mestu izbrala 3Xl comforta ali Speedija. V buzz otrok res smešno spi -> sem danes videla. 3xl comfort gre v vse vrste Cliotov user posted image (preizkušeno od .98 - l-04), tako da verjetno tudi v Punto.
3xl comfort ima to prednost da se poleže in gre v povsem pokončni položaj. Sedalo in naslon sta trda, kar je meni pomembno, še posebaj, če hodiš na daljše sprehode, da otrok ne KAR  nekako leži not (like v Jane trikolesniku) ...
Speedi -> meni je najlepši voziček sploh, sedaj se da dokupiti tudi LOK, da se ga v povsem pokončni položaj, so punce že 1x debatirale, malo pobrskaj po temah.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: diploma trikolesnik
26.6.2007 15:46:07   
metkica1
Evo kupila rdečega quinny speedi-ja, upam, da je odločitev prava.
Punce vsem hvala za pomoč.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?