|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček abc design ali jane?
25.6.2007 11:39:36   
Tanayya29
mene pa zanima ,če ma katera izkušnje z abc design(3 tec) vozičkom oz.z Jane (slalom)..
katerega bolj priporočate?Ravnokar se z možem odločava, pa se nekako ne znava odločituser posted image .
hvala za informacije...lp.

naya


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček abc design ali jane?
25.6.2007 12:15:12   
andreja25
zdravo!
Jane voziček je super, jaz ga imam pa sem ful zadovoljna z njim.




NIK je mamin in atijev sonček

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček abc design ali jane?
25.6.2007 12:59:24   
eya
Mi imamo tudi Jane in smo zelo zadovoljni z njim. Je zelo okreten, lahek in v prtljažniku ne zavzame toliko prostotra, čeprav je trikolesnik.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu andreja25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček abc design ali jane?
25.6.2007 16:24:15   
max81
Tudi mi imamo Jane in smo zelo zadovoljni, res  je zelo lahek in ga ne bi zamenjali za drugegauser posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček abc design ali jane?
25.6.2007 16:30:47   
Maleal
Mi pa imamo ABC Design 3 kolesnik,moti me to,da sprednje kolo ni vrtljivo za 360 stopinj in ga težje obračaš,pa tudi dosti prostora zavzame v avtu,je pa fajn,ker ima velika napihljiva kolesa in se da lepo vozit.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček abc design ali jane?
25.6.2007 16:42:50   
TheAngel
Tudi jaz sem se odločala in doktorirala med vsemi trikolesniki in na koncu mi je osla samo Jane Slalom Pro.
Da ima vrtljivo prvo kolo (kot pravi predhodnica), velika kolesa, bremzo na ročaju in varnostno "ograjico" obroč ali kako se reče so bili pa glavni kriteriji.

Tako končno je projekt voziček končan in Jane je zmagal. Upma, da bom zadovoljna.




_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček abc design ali jane?
25.6.2007 16:51:33   
Anonimen
Jané slalom! user posted image  Midva sva najprej imela Traxxa, model marlin3, torej tudi trikolesnik, pa prvo kolo ni bilo popolnoma vrtljivo, samo nagibalo se je levo in desno - ni primerjave. Pa tudi na splošno je meni eden boljših vozičkov slalom pro, sploh pa mi je ta najlepši. user posted image

(odgovor članu TheAngel)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček abc design ali jane?
25.6.2007 17:54:09   
Anonimen
Glede na videno - Jane. Uporabljala nisem pa nobenega.

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček abc design ali jane?
25.6.2007 18:26:54   
mamuška
ABC vozički so sicer zelo trpežni, vendar vsi po vrsti zelo težki. Meni je to velik minus, imela pa ne bi ne enega ne drugega, ker mi 3-kolesniki ne sedejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček abc design ali jane?
25.6.2007 18:45:04   
Tanayya29
Najlepša hvala za informacijeuser posted image user posted image
Bom sporočila kaj bom kupla...user posted image

pozdravček


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček abc design ali jane?
25.6.2007 18:53:12   
metkica1
Jaz sem tudi za Jane, sem pa v soboto žalostno ugotovila, da v moj punto ne gre v prtljažnik noben trikolesnik. Razen buzz, pa še tu moram dati podvozje za zadnje zice, športni del pa v prtljažnik. Punce kako ve to rešujete? Midva imama vsak svoj avto in problem je ravno pri moji mali kišti.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček abc design ali jane?
25.6.2007 23:38:25   
mamuška
Med drugim zato meni 3-kolesniki ne gredo pa amen. Zame je to nekaj štorastega in težkega, zasede ti ves avto, da en voz spraviš not in še to per partes (po delih), - ne hvala! Bom ostali kar lepo pri klasiki, ki nam je dobros lužila v prvo in nam bo upam, tudi v drugo. Lahko, zložljivo in priročno.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček abc design ali jane?
26.6.2007 13:24:19   
lasekP
metkica1, imam predlog.

Zasežeš avto očkuuser posted image , ker je večji, bolj varen,.... on pa naj se prevaža s puntom.
Problem rešenuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?