|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko opreme za začetek
20.6.2007 10:26:11   
prymorka
mene zanima kolko ste kupile tetra planic, pa tiste previjalne ki jih potrebujemo za začetek?
kolko bodijev pa teh stvari ste nabavile za začetek? za tiste otroke rojene jeseni ...
tko mal me zanima informativno, ker ne vem kolko česa nabavit ;)) sicer kupovat mislim šele septembra ampak vseeno me zanima ;))
lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko opreme za začetek
20.6.2007 10:36:18   
eya
tetra plenic sem imela 30, povijalnih pa 5. Za bodije se niti ne spomnim, se jih je pa kar nekaj nabralo, ker so mi jih še drugi prinesli. Računaj. da boš imela malega v dveh bodijih in žabicah, pa vsak dan ga boš vsaj 1x preoblekla.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko opreme za začetek
20.6.2007 11:14:19   
Solero
Kakšna pa je razlika med tetra in povijalnimi plenicami? Koliko teh plenic pa se porabi dnevno? A v materinskih šolah učijo povijanja z navadnimi plenicami?
Hvala za odgovore...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko opreme za začetek
20.6.2007 11:43:59   
prymorka
tetra so tiste kvadratne navadne, povijalne pa une s trakci ki se zavijajo okoli....
ne vem kako je v materinski šoli kr nism še bila.. ;)) bom septembra prvič user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko opreme za začetek
20.6.2007 15:22:13   
skuštrana
mene zanima kolko ste kupile tetra planic, pa tiste previjalne ki jih potrebujemo za začetek?

Tole boš potrebovala le v primeru širokega povijanja, zato jih ne kupuj preveč. No, sicer pa prav pridejo še zelo dolgo za brisanje in podobne zadeve.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko opreme za začetek
20.6.2007 15:25:48   
Anonimen
Široko povijanje ti 1x pokažejo v porodnišnici in to je to user posted image .

Jaz sem imela 30 tetra pleničk in cca. 7 pasekov - povijalnih pleničk

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko opreme za začetek
20.6.2007 15:27:30   
Anonimen
30 tetra plenic in 15 povijalnih. Potem sem ap še 25 tetra plenic dobila. No, vsaj imamo goro plenicuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko opreme za začetek
20.6.2007 18:18:43   
Ajvy
Mi imamo  60 tetra plenic in 15 povijalnih (  od tega smo jih 12 poverbali)... bodije in ostale začetniške cunje sva pravtako poverbala... le nekaj malega sva zaradi lušta sama dokupila..

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko opreme za začetek
20.6.2007 19:12:05   
Solero
KJe pa se dobijo povijalne plenice? (Tetra sem že našla, pa še v akciji so bile.) Koliko enih in drugih pa se porabi dnevno?

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko opreme za začetek
22.6.2007 21:14:25   
***pika***
Povijalne plenice sem kupila v Tosamini tovarniški trgovini na Viru.

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko opreme za začetek
22.6.2007 21:18:47   
MarijaPo
Tudi mi imamo ene 50 tetra plenic, pa jih vedno zmanjka, ker ne previjamo z unimi robcki, ampak z vodo in potem za vsako previjanje porabis eno tetra plenico.
Povijalnih smo imeli samo ene 10 in so bile skos v pranju.

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko opreme za začetek
22.6.2007 21:32:56   
Putka
Jaz imam samo ene 5 povijalnih, je bilo pa čist zadosti, samo malo več smo praliuser posted image . Zdaj jih pa ne rabimo, ker so kolki ok. Dobi se jih tudi v Baby centru, Arielu, Nami..

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko opreme za začetek
22.6.2007 21:49:19   
Jančika_
Kupila sem 10 tetra plenic, dve smo tekom let izgubili - za povijanje jih nisem nikoli uporabljala, ker v Celju takoj naredijo UZ kolkov in če so vredu, ni treba široko povijati. Če bi jih rabila, je pa še vedno dovolj časa, da bi jih šel kdo kupit tiste tri dni, ko sem bila v porodnišnici. Povijalki imam dve, ti dve sem pri tamalem uporabljala ponoči, da sem dodatno fiksirala plenico za enkratno uporabo. Tetra plenice ima naš tamali samo za ninico.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
23.6.2007 16:27:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko opreme za začetek
27.6.2007 12:12:42   
Strawberrie Cherrie
20tetra, 7povijalnih ... široko sem povijala prve 6tednov, klub temu, da smo imeli kolke 1A ...
Je pa res takrat malo na 'knap' hodilo -> bi bilo verjetno bolje, da bi jih imela okoli 30. Sem imela pa 10tosaminih 80x 80, 5 DMovih 70x70 in 5 Medvedek Pu (porisanih) - za v voziček, povštrček, tolk za šminko. Široko sem povijala samo s Tosaminimi plenicami.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko opreme za začetek
27.6.2007 12:19:50   
Felicity
50 tetra, 15 povijalnih.
Povijalne so mi posodili. Nekaj sem jih kupila. 
Verjetno pa sem ena redkih, ki je na začetku user posted image  oblačila dve majčki, tiste za prepasat. Šele pri cca. 3-4 mesecih sem odkrila čar bodijev.user posted image

Veliko se ti tudi nabere z darili.


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko opreme za začetek
27.6.2007 13:30:06   
taček
London_paris kje pa si kupila tiste z medvedki? men so tut full všeč, pa jih nikjer ne najdem!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko opreme za začetek
27.6.2007 14:27:44   
Mateja82
30 plenic ( pridejo zelo prav poleg brisnja itd... jih naša user posted image   uporablja  za ninico in jih moramo povsod sabo nosit user posted image , nekaj jih imamo skoz v avtu)
1 povijalno še te nisem niti enkrat uporabila ker so bili kolki OK. 
Bodjev z dolgimi rokavi  večinoma na preklop 10 kosov

< Sporočilo je popravil Mateja82 -- 27.6.2007 14:28:30 >


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu taček)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko opreme za začetek
28.6.2007 8:20:37   
Nika v službi
Pri nas so vse na temo previjanja (tudi širokega povijanja) pokazali v materinski šoli, konkretno pa seveda v porodnišnici.

Povijalne sem vse dobila izposojene, imela sem jih kakih 10 kos, tetra pleničke pa sem kupila najprej 20 kos, pa se hitro šla še po dodatnih 20, skupaj torej 40.
Ja, so bile širše uporabne (in so še zdaj pri 21 mesecih) - za podiranje kupčka, brisanje, kot alternativni slinček, pregrinjalo, podlogo za na previjalno, senčnik, kopanje, podlaga namesto vzglavnika.....

Body-ji vseh vrst, s kratkimi in dolgimi rokavi pa so zakon. Jaz sem jih imela precej, ker sem jih že sama veliko kupila, precej dobila podarjene, veliko tudi izposojenih. Pa jih ni bilo nič preveč. Prve mesece res veliko preoblačiš in ti prav pride, da ni toliko pranja....

Preveri, kaj lahko dobiš rabljenega, saj se v nekaj mesecih ne uničijo toliko, da ne bi bile uporabne še za enega dojenčka.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko opreme za začetek
28.6.2007 9:02:07   
Strawberrie Cherrie
V Pikapolonici. takrat so bile 490sit po komadu.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koliko opreme za začetek
28.6.2007 11:07:52   
Anonimen
Jaz sem imela pripravljenih 20 tetra in 10 povijalk. Ker pa moram široko povijat, mi je mož takrat ko sem bila še v porodnišnici dokupil še 20 tetra plenic. Pa mi jih je to kar malo, kar naprej perem. Dve za v zibko, dve v voziček, ena v ležalnik, ena za bruhca... pa grejo. Jih kar vsak dan perem, da se mi izzide. So mi pa najboljše Tosamine. Povijalke pa sem kupila v pletilstvu Tome (so lepe barve)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koliko opreme za začetek
28.6.2007 15:06:50   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: taček

London_paris kje pa si kupila tiste z medvedki? men so tut full všeč, pa jih nikjer ne najdem!


Dobijo se tudi v C&A v Avstriji, pa v Kiki v Avstriji,...

(odgovor članu taček)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koliko opreme za začetek
2.7.2007 15:24:26   
Anonimen
Jaz sem pa kupla tetra plenice v Rutarju v Mb 10 kom/10 eur. Povijalne pa v Arielu kom-1,5 eur. Nam so v ŠS rekli, da je 20 tetra in 7 povijalnih čist dovolj in da ni treba s tem pretiravati. Saj v bistvi res pol še vidiš, če še kaj rabiš pa dragega pošlješ po ostale stvari..če seveda zna najtiuser posted image . Jaz bom nabavla še kake hlačke pa majčke oz. kak kompletek za iz bolnice, večino stvari sem pa dobila.

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: koliko opreme za začetek
2.7.2007 15:36:56   
emaa
Jaz imam pri dvojčkih 25 tetra plenic (na začetku sem jih imela dva meseca samo 20, pa je šlo), je pa res, da imam še ta male zarobljene cunjice, pa ne uporabljamo potem toliko plenic. Povijalke nobene. Bodijev pa veliko, ampak nikoli nista nosila dveh bodijev. Luka na začetku enega kratkega in enega dolgega (sta rojena konec novembra), da se je temperaturno stabiliziral, od takrat ene hlače in en bodi. Nikdar nisem imela dvojnih hlač. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: koliko opreme za začetek
2.7.2007 15:40:32   
Mateja82
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

V Pikapolonici. takrat so bile 490sit po komadu.


Zdaj so neki čez 600Sit po komadu imajo pa take z medvedkom pujem v roza ali modri barvi.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.





bybyka_1987



(20%)

(80%)


Število vseh glasov: 849

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!