|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babylove
4.7.2007 18:41:07   
anita1984
kako ste zadovoljne z to znamko kozmetike za doječnke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: babylove
4.7.2007 18:46:50   
Putka
Kupila ene par stvari, nismo porabili ker mi smrdi (kreme, losion), no vlažni robčki so pa super

(odgovor članu anita1984)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: babylove
4.7.2007 18:48:07   
Strawberrie Cherrie
Plenice so user posted image , naš je fasal po njih izpuščaj. Losijoni, kreme mi smrdijo. Robčki so tko tko. V glavnem, od njih ne kupujem nič.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: babylove
4.7.2007 18:55:43   
masna
a je to Mullerjeva znamka kozmetike?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: babylove
4.7.2007 19:01:40   
Nyah*
Ne, to je znamka trgovin dm. Ne vem no, jaz ne uporabljam nic od njih, uporabljam pa kar nekaj izdelkov Beauty baby od Muellerja, pa je super. Nekaj jih poznam, ki Babylove uporabljajo, pa so, predvsem s plenickami in robcki, kar zadovoljne. Ne vem, jaz ne zaupam.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: babylove
4.7.2007 19:24:39   
Miška76
IZVIRNO SPOROČILO: masna

a je to Mullerjeva znamka kozmetike?


Ne, to je DM-ova znamka. Drugače pa moram pohvaliti njihove robčke


(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: babylove
4.7.2007 19:25:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: masna

a je to Mullerjeva znamka kozmetike?


Ne, tisto je Beauty baby.

(odgovor članu masna)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: babylove
4.7.2007 19:25:54   
Miška76
 Ostali njihovi izdelki so mi tako tako ...

< Sporočilo je popravil Miška76 -- 4.7.2007 19:28:46 >

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: babylove
4.7.2007 19:45:30   
Anonimen
Jaz sem z vsem, kar uporabljamo, zelo zadovoljna. Uporabljamo pa robčke za rito (suhe in mokre), krpice za umivanje, trdo milo, ognjičevo kremo za ritko, plenice, previjalne podloge. Mi vse to bolj odgovarja kot Müllerjeve stvari.

(odgovor članu Miška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: babylove
4.7.2007 19:53:21   
Strawberrie Cherrie
Tašonka, meni so pa tele njihove previjalne podloge ful drage -> so tiste iz Sanolaborja ceneje.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: babylove
4.7.2007 20:53:02   
mamuška
Za sina sem imela kremo za obraz, ognjičevo kremo, trdo milo, umivalne plahte za na pot in mokre robčke za na pot, previjalne podloge, kremo za sončenje - vse se mi je zdelo super. Sin ima res mega občutljivo kožo, pa s temi izdelki nismo imeli nobenih težav. Res niso parfumirani, kar je meni samo plus, ker ne rabim nobenih nepotrebnih dodatkov v otroških izdelkih. Kolikor sem spremljala teste v VIP-u, se je ta linija vedno izvrstno odrezala. Nam so odgovarjali.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: babylove
4.7.2007 22:59:56   
Anuška79
IZVIRNO SPOROČILO: mamuška

Za sina sem imela kremo za obraz, ognjičevo kremo, trdo milo, umivalne plahte za na pot in mokre robčke za na pot, previjalne podloge, kremo za sončenje - vse se mi je zdelo super. Sin ima res mega občutljivo kožo, pa s temi izdelki nismo imeli nobenih težav. Res niso parfumirani, kar je meni samo plus, ker ne rabim nobenih nepotrebnih dodatkov v otroških izdelkih. Kolikor sem spremljala teste v VIP-u, se je ta linija vedno izvrstno odrezala. Nam so odgovarjali.


Enako pri nas. Pleničke so nam odgovarjale samo njigove, ostalo pa je bilo tudi OK - čeprav moram reči, da pri nas res nismo neki veliki potrošniki raznih kremic in maž.

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: babylove
5.7.2007 0:06:51   
frufru
Meni je bolj kot za dojenčke v redu linija za mamice (krema za noge, blazinice, lanolin), uporabljamo tudi robčke, kopalne pleničke za bazen, pa če gremo na pot njihove eko plenice(alana)

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: babylove
5.7.2007 8:50:22   
Pobalami
Meni je ta linija zelo všeč, ker nima konzervansov in dišav oz. ima jih ima minimalno. Zato pa mi ostali otroški proizvodi preveč močno dišijo.
Imamo lation za telo - zelo vredu, in kopel - tudi zelo vredu, uporabljamo tudi mokre robčke.
Na drugem forumu, kjer se punce precej spoznajo na kozmetiko jih precej hvalijo.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: babylove
5.7.2007 15:58:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Tašonka, meni so pa tele njihove previjalne podloge ful drage -> so tiste iz Sanolaborja ceneje.




Hm, sploh vem ne za njih, da obstajajo. Mislim, da jih imajo. Nisem nikoli gledala. Koliko pa so? Bom prav pogledala naslednjič. Hvala.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: babylove
5.7.2007 16:19:51   
MarijaPo
Nasi Evi izjemno ustrezajo Alana plenice. Ne vem ce je to glih babylove, je pa gotovo DM znamka ekoloskih plenic.
Edini kroj in edine, po katerih nima vnete riti. Pa smo probali Fixies, Pampers, Huggies, Muller plenice (ekoloske), Spar,... Skratka, Alana rula!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: babylove
5.7.2007 16:49:22   
Strawberrie Cherrie
Tašonka, niso zapakirane, jaz jih ponavadi vzamem 6kom in dam 2€. 

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: babylove
5.7.2007 17:10:43   
emaa
nam je njihova znamka OK. 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: babylove
5.7.2007 17:41:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Tašonka, niso zapakirane, jaz jih ponavadi vzamem 6kom in dam 2€. 

Aha, se pravi pri pultu rečeš zanje. A so pa na isto foro kot recimo te od Babylove? So res cenejše. Jih bom sprobala. Tnx.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: babylove
5.7.2007 23:28:18   
ema79
Jst uporabljam njihove plenice in robčke za rito pa zdej sem kopalne pleničke kupila. Z vsem sem zelo zadovoljna.

_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: babylove
6.7.2007 11:50:53   
Mateja82
Sprobali njihove pleničke pa se niso  obnesle. Alana  so naši čez čas, ko je hodla naokoli začele dol lezit, drugače pa niso slabe. Uporabljamo tudi njihove kopalne pleničke, včasih smo tudi robčke za rito in previjalne podloge. Od kozmetike pa še nisem preiskusila, mi nekako ne sede. Niti pa za user posted image  ne uporabljam veliko kozmetike.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?