|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vloga za očetovski dopust po porodu
31.10.2004 17:27:09   
Natas@
Moje vprašanje je sledeče,

rodila 3 tedne nazaj, vendar zaradi hecne situacije z njegovo službo pred rojstvom otroka nisva vložila vloge za očetvski dopust, sedaj pa naju zanima, če se vlogo lahko vloži po rojstvu in če bo očetovski dopust lahko tudi izkoristil.

Hvala za odgovor in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vloga za očetovski dopust po porodu
31.10.2004 19:09:39   
kimi
vloga se vloži po rojstvu otroka kar hitro izkoristita;)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vloga za očetovski dopust po porodu
6.11.2004 9:14:19   
ditka
seveda se lahko vloga vloži po rojstvu oz. je prej sploh ne moreš,saj nimaš še otrokovih podatkov(davčna,emšo).Izkoristi ga lahko v dveh ali treh mesecih po rojstvu,še bolje pa je,da se tudi pozanimaš na socialni za natančnejše podatke.Meni so najprej rekli,da naj bo od rojstva naprej dec kar doma pa se bo pol papirje uštimalo,ko je pa vmes prišel da bomo zrihtal vlogo ,je pa začela težit,da nam za nazaj ne more priznat,tako,da je moral ponucat svoj dopust
LP:kuza::kuza:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vloga za očetovski dopust po porodu
7.11.2004 9:14:57   
ronja5
Sem ful šokirana Ditka! A je to res?! Moj namreč nima več svojega dopusta,planiramo pa da bo takoj po rojstvu doma. Se da kako drugače uredit? Recimo samo kakšno potrdilo o rojstvu, pa izpolnjeni papirji brez emšo in davčne? A ima katera drugačne izkušnje ?

LP! Ronja

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vloga za očetovski dopust po porodu
7.11.2004 9:20:58   
Taša
Ja za nazaj definitivno ne more koristiti očetovskega dopusta. Po rojstvu morata čimprej podpisati očetovstvo zraven moraš nesti dokumentacijo iz bolnice.(jaz sem vzela kar cel šop papirjev, ki so mi jih dali v bolnici-mislim pa da rabi odpustnico iz bolnice otrokovo). Z tistim dnem ko podpiše očetovstvo lahko začne koristiti očet. dopust. Iz prve roke ti lahko povem da nerabiš ne rojstnega lista ne davčen- mi jo še nismo imeli, šla sva pa podpisat nekje 6 dni po rojstvu, sva se kar sama najavila na CSD ker če ne bi to trajalo. LP

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vloga za očetovski dopust po porodu
7.11.2004 17:44:53   
ronja5
Taša hvala! Sem si kar oddahnila! Očetovstvo je že podpisal, tako da rabim samo še odpustnico.

LP! Ronja

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Medtem ko dojenček spi.
пеперутка16

Sami ste doma in dojenček spi. Kaj najpogosteje počnete?

Gledam TV. (0%)

Spim. (0%)

Berem. (11%)

Hišna opravila. (89%)

Telefoniram. (0%)

Lakiram si nohte. (0%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!