|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razdor zveze
25.7.2007 10:37:44   
Fiona23
Mogoče bom postavila vprašanje, ki je podobno že zastavljenemu ampak vseen. Najbrž kdo med vami pozna primer, ko je moški zaradi prijateljice končal zvezo (ki morda ni bila idilična in v krizi) in začel na novo s to prijateljico? Kakšno je vaše mnenje o vseh treh-moškemu, prijateljici in zapuščeni partnerki?

_____________________________

LP, Bejbika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 10:39:29   
Taula
Kakšno je vaše mnenje o vseh treh-moškemu, prijateljici in zapuščeni partnerki?


Preveč splošno vprašanje. Vsaka zgodba ima svoje akterje..in vsak akter nosi odgovornost za svoja dejanja. Ne moreš kar takoj napisati..**** je, ukradla ji je deca. Ne vemo kaj sta onadva prej imela v vezi..itd. Čeprav ima zapuščana partnerica seveda zelo negativno mnenje o bivšem in njegovi novo. To je logično.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 10:40:32   
Anonimen
Težko. Odvisno kako dobri sta bili prijateljici. Jaz sem bolj takšen tip, da bi bila prijateljica še naprej. Vsaj poskusila bi.

LP

(odgovor članu Fiona23)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 10:42:54   
Anonimen
Sem proti varanju.

Če se zaljubiš, greš stran, si človek in poveš da si pač zaljubljen v drugega....in potem ustvariš vezo z drugim.
Na dveh stolih sedet je pa....no ja moje mnenje je da to delajo reve ki si ne upajo priznat da veza več ne laufa in da hočejo drugam. Reve pač.
Ljubezni se pač težko upreš. Ampak lahko pa lepše vse skupaj zvoziš kot da varaš.

Če pa varaš samo zato da varaš....ja za take pa nimam besed. K zame niso ljudje. Ker ljudje smo sicer prišli na svet z nagonom ampak tudi z pametjo. In če dovoliš da nagon premaga pamet....pol pač nisi človek.....ali pačuser posted image

O vseh treh naštetih vpletenih pa niti nimam posebnega mnenja....ker vsaka zgodba je drugačna....in ni za posploševat.

(odgovor članu Fiona23)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 10:43:09   
Fiona23
Tole sem vam napisala zato, ker mi je prijateljica povedala za tak primer in ker sta bili najini mnenji različni, sem vas povprašala. Prijateljica je bila njegova prijateljica, njena ne, ker se nikoli nista razumeli. Pa on je želel oditi, še preden je njo spoznal, pa ni imel poguma. Priznam, da tudi sama ne vem čisto, kako komentirati.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 10:44:44   
Fiona23
Karin, on ni varal. Odšel je stran preden je začel zvezo s njo. Šele ko jo je zapustil, je začel z njo.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 10:44:46   
Anonimen
Očitno mu je ta prijateljica dala samo "pogum" da je naredil nekaj kar bi v vsakem primeru.

Če si vpleten v tako zgodbo je težko realno gledat.

Jaz osebno raje vidim da odide in me pusti, kot pa da je z mano in zaljubljen v drugo ter nesrečen.

No za take tipe jst sam user posted image . Pač je poskrbel za svojo srečo. Očitno tam ni bil srečen. Pogumen tip.

(odgovor članu Fiona23)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 10:46:17   
Fiona23
Lepo si tole zadnje napisala. In tud jaz sem bila takega mnenja, čeprav verjamem, da je zapuščenemu partnetju vedno najtežje.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 10:46:44   
Taula
Karin, on ni varal. Odšel je stran preden je začel zvezo s njo. Šele ko jo je zapustil, je začel z njo.


Potem imam o njem pozitivno mnenje. Zakaj bi vztrajal o nekomu ki ga ne ljubiš?user posted image  Ni fer do njega in do tebe.
Seveda bo sedaj kdo rekel..ja treba je poskušati rešiti zvezo itd. Kdo pa ve..mogoče jo je poskušal, mogoče res ni imel več interesa ker je vedel da je zveza mrtva.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 10:50:26   
Fiona23
Pa se zveze sploh lahko rešijo, če so na robu prepada? Kr sama v neki na silo ne verjamem.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 10:51:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Fiona23

Pa se zveze sploh lahko rešijo, če so na robu prepada? Kr sama v neki na silo ne verjamem.


Lahko se rešijo če sta oba za in če je še vedno na obeh straneh ljubezen. Če tega ni....je vse brezveze....oz. na kratki rok. Ker se slej ko prej zgodi isto.

(odgovor članu Fiona23)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 10:52:33   
Taula
Karin a bi mi nehala brati misli.user posted image To je že srhljivo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 10:52:50   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 10:56:10   
Anonimen
Ja, Karin, tole je pa že spuki... Skratka - se strinjam s Karin.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 11:00:07   
Anonimen
A ustanovimo klub enakomislečih?user posted image

P.S.
Jaz pobiram vstopninouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 11:02:29   
Taula
P.S.
Jaz pobiram vstopnino


Jaz pa hranim keš.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 11:03:32   
Anonimen
Na, financ ministra že imamouser posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 11:12:54   
Fiona23
Malo ste zašle s teme?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 11:15:21   
Anonimen
Se opravičujemuser posted image

(odgovor članu Fiona23)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 11:35:19   
Fiona23
Ni panikeuser posted image user posted image

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 12:45:10   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Sem proti varanju.

Če se zaljubiš, greš stran, si človek in poveš da si pač zaljubljen v drugega....in potem ustvariš vezo z drugim.
Na dveh stolih sedet je pa....no ja moje mnenje je da to delajo reve ki si ne upajo priznat da veza več ne laufa in da hočejo drugam. Reve pač.
Ljubezni se pač težko upreš. Ampak lahko pa lepše vse skupaj zvoziš kot da varaš.

Če pa varaš samo zato da varaš....ja za take pa nimam besed. K zame niso ljudje. Ker ljudje smo sicer prišli na svet z nagonom ampak tudi z pametjo. In če dovoliš da nagon premaga pamet....pol pač nisi človek.....ali pačuser posted image

O vseh treh naštetih vpletenih pa niti nimam posebnega mnenja....ker vsaka zgodba je drugačna....in ni za posploševat.


Se spet podpišem tudi pod ta post.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 13:39:31   
Anonimen
Jaz se vedno strinjam s Karin, tudi če nima vedno pravuser posted image . Ker mi je tako simpatična da kar ne morem drugačeuser posted image . No, pa tudi midve si moža/fanta delivauser posted image .....

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 13:42:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Jaz se vedno strinjam s Karin, tudi če nima vedno pravuser posted image . Ker mi je tako simpatična da kar ne morem drugačeuser posted image . No, pa tudi midve si moža/fanta delivauser posted image .....


user posted image Ja je moj pr teb ne?...sicer trdi da je v Umagu ma......ne vem jst to....če je za verjetuser posted image

Aja pa btw.....jst mam zmeri prou!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 13:43:09   
Fiona23
Ja kako si pa ti delita?user posted image

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Razdor zveze
25.7.2007 13:43:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Fiona23

Ja kako si pa ti delita?user posted image


K je tečn je pri njej, k je potrebn pa pr menuser posted image user posted image user posted image

Aja pa tist dan po plači je tud pr menuser posted image

(odgovor članu Fiona23)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




bolezen
riba5

pri kerem mesesu je vaš dojenček dobil prvo bolezen npr

1 m (15%)

2m (5%)

3m (10%)

4m (8%)

5m (6%)

kasneje (55%)


Število vseh glasov: 184

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!