|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kampiranje v bližini Bleda
26.7.2007 15:29:10   
Pi-kica 1
Naslednji vikend se odpravljamo na Bled. Ker je turistična sezona na višku, dvomim, da bomo dobili prenočišče, zato smo se odločili za kampiranje, kar pa ima tudi svojevrsten čar. Torej ostali bomo le dva dni, kaj mi lahko priporočate? Vem, da je v bližini Blejskega jezera en kamp, a morda je kje tam še kakšen boljši? Kako pa je kaj s prostorom v visoki sezoni? Nujno bi namreč potrebovali sencom, saj ima moj fantek dve leti in ga moramo varovati vročine zaradi zdravtvenih težav.
Skratka, kakršnekoli izkušnje so dobrodošle.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kampiranje v bližini Bleda
26.7.2007 16:18:43   
pikapolona2
potemtakem je šobec idealen za vas...bila tam prejšnjo soboto...sama senca....otroška igrala...res lepo urejeno kopališče....jst sem bila navdušenauser posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kampiranje v bližini Bleda
26.7.2007 18:43:28   
bamby
Šobec je res fajn, izredno urejen kamp. Pred leti je dobil tudi turistični nagelj. Zasluženo!

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kampiranje v bližini Bleda
26.7.2007 22:12:51   
kaj@
priporočam šobec je super kamp,samo voda je pa zelo mrzla,se boste pa na Bled hodili kopat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kampiranje v bližini Bleda
26.7.2007 22:49:42   
nagica
Voda je tako topla, da je le malokrat tako. Ohladil jo bo le večdnevni dež.PREVERJENO!user posted image

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kampiranje v bližini Bleda
27.7.2007 14:24:55   
viv_
Mi gremo ta vikend kampirat na šobec user posted image  Da sprobamo, kako se tamala obnese v šotoru user posted image

Cena je 12 Eur po osebi, otroci zastonj. V teh 12 Eur je vštet šotor.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu nagica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kampiranje v bližini Bleda
27.7.2007 20:39:59   
Pi-kica 1
No, če gre kdo drugi vikend, se vidimo.user posted image
Še ena dilema me muči. Imamo en majhen šotorček, 2 x 2 m, iglu in en velik šotor s tremi spalnicami. Ne vem, katerega bi vzela, prespali bomo pa verjetno samo eno noč, največ dve.
Pa viv, še vprašanje zate. Kaj vse vzameš s sabo na kampiranje za čez vikend? Vso opremo z mizo, stoli, kuhalniki..., ali ste bolj na izi varianti? Nimam namreč izkušenj s kampiranjem, sploh pa ne z otrokom, zato vsak nasvet prav pride.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kampiranje v bližini Bleda
27.7.2007 22:00:57   
viv_
Pi-kica - vse bomo vlekli, ker mamo ene vrste generalko pred dopustom, da vidimo, kok spravimo v avto zdej, ko smo 4.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kampiranje v bližini Bleda
30.7.2007 20:24:29   
viv_
Pi-kica - kamp spedenan v nulo. Sanitarije čiste. V enih sanitarijah imaš otroške wc-je, v sanitarijah št. 1 lepo urejeno previjalnico (če to sploh še rabte). Na vsakem koraku so otroška igrala. Sence ful... Reeeeeeeeeees lepo! Smo bili ful zadovoljni...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kampiranje v bližini Bleda
1.8.2007 22:47:51   
Pi-kica 1
Mi bomo kampiranje prestavli na kdaj drugič. Je napovedan dež in ohladitev, pa gremo rajši v privat sobo. Škoooooda, sem se tak veselila.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?