|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   košara Navetta
30.7.2007 15:52:20   
Anonimen
Zanima me, ali ste novorojenčku v njej dvignile dno, glede na to, da je tudi ta funkcija (uravnavanje hrbtnega naslona)?

Ali je katera kot dodatek kupila še Kit Auto Navetta??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: košara Navetta
30.7.2007 16:28:58   
*maja
Mi imamo Navetto, naša pupa je stara 3 tedne pa ji vzglavja še nisem dvignila, ta funkcija pride prav kasneje ko so user posted image  malo večji. Kit auto pa nismo kupovali, ker za to potrebuješ zadaj klop v avtu, mi pa imamo samostojne sedeže tako da nam nič ne koristi, pa tudi varnost je vprašljiva (oz. na testih se ni najbolje odrezala).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: košara Navetta
30.7.2007 16:33:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *maja

Mi imamo Navetto, naša pupa je stara 3 tedne pa ji vzglavja še nisem dvignila,


Najprej user posted image  za user posted image .

Jo v košari daš na bok al kako??

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: košara Navetta
30.7.2007 16:35:14   
Anonimen
Aja *maja, imaš mogoče tudi avtosedež od PP - PRIMO VIAGGIO SIP?
Ste user posted image  v njem pripeljali iz porodnišnice? Ma kaj ni user posted image  (prav novorojenček mislim) v njej preveč skrčen, kot da sedi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: košara Navetta
30.7.2007 16:52:32   
*maja
Če imamo voziček parkiran potem jo imam na boku, med samo vožnjo pa je kar na hrbtu, jo na boku preveč premetava. Lupinico imamo tudi Peg Peregovo, samo je klasična ni SIP, smo jo pa imeli že za domov iz porodnišnice, mi uporabljamo lupinico izključno za vožnjo v avtomobilu ali krajše ture (npr. trgovina), se mi tamala drugače kar malo smili, ko je v takem čudnem položaju. Se tolažim da bo pupa kmalu zrasla in bo potem bolje in lepše sedela v lupinici user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: košara Navetta
30.7.2007 16:56:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *maja

mi uporabljamo lupinico izključno za vožnjo v avtomobilu ali krajše ture (npr. trgovina), se mi tamala drugače kar malo smili, ko je v takem čudnem položaju.


Saj jaz jo mislim tudi uporabljati le za vožnjo v avtomobilu, ampak se mi res zdi, da je prav novorojenček v njej preveč skrčen. Saj skorajda sedi, a ne bi smel. Zato sem premišljevala, da bi kupila Kit Auto za Navetto. Vsaj da ga pripeljem domov iz porodnišnice v ležečem položaju. Že zdaj me je prav strah, da ga dam v tisti avtosedež, ko pa bo tako majhen, pa glavce ne bo mogel držati..

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: košara Navetta
30.7.2007 17:19:24   
*maja
Ah tako hudo pa spet ni no, ti kar uporabi lupinico za domov iz porodnišnice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: košara Navetta
30.7.2007 17:48:21   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: *maja

mi uporabljamo lupinico izključno za vožnjo v avtomobilu ali krajše ture (npr. trgovina), se mi tamala drugače kar malo smili, ko je v takem čudnem položaju.


Saj jaz jo mislim tudi uporabljati le za vožnjo v avtomobilu, ampak se mi res zdi, da je prav novorojenček v njej preveč skrčen. Saj skorajda sedi, a ne bi smel. Zato sem premišljevala, da bi kupila Kit Auto za Navetto. Vsaj da ga pripeljem domov iz porodnišnice v ležečem položaju. Že zdaj me je prav strah, da ga dam v tisti avtosedež, ko pa bo tako majhen, pa glavce ne bo mogel držati..


Jz sem mela navadno lupinico in ne sip pa je čist lepo preživela tisth 10 minut vožnje, sip ma pa še večjo oporo za glavo in je sigurno bolj varna v primeri trka kot navetta. Tako da ni potrebe da kupiš Kit Auto

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: košara Navetta
30.7.2007 18:28:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *maja

Ah tako hudo pa spet ni no, ti kar uporabi lupinico za domov iz porodnišnice.


Sem prvič user posted image , pa sem nagnjena k pretiravanju in pretirani skrbi. user posted image user posted image user posted image
Hvala za nasvet. Ti zaupam, saj ti že veš. Pa hvala.user posted image

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: košara Navetta
30.7.2007 20:01:06   
Anonimen
Seveda sem dvignila dno. In to takoj. saj je imel prve 3 mesece široko povijanje in takrat je najpomembneje, da dvigneš vzglavje, da niso usta nižja od bokov in tako ne polivajo. To mi j eže babica povedala. Saj zato se pa dvigne vzgavje.

Pri ta večjih ta funkcija več ni v uporabi, ker potem so itak že v športnem vozičku in lahko dvigneš malo vzglavje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: košara Navetta
31.7.2007 10:40:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

Seveda sem dvignila dno. In to takoj. saj je imel prve 3 mesece široko povijanje in takrat je najpomembneje, da dvigneš vzglavje, da niso usta nižja od bokov in tako ne polivajo. To mi j eže babica povedala. Saj zato se pa dvigne vzgavje.



Paštetov kruhek, hvala za nasvet. user posted image  Na katero mero si pa dvignila dno?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: košara Navetta
31.7.2007 13:15:53   
Anonimen
Nimam pojma, je pa bila takrat zima in je imel kar fajn debelo rito. user posted image  Boš videla, tako, da bodo boki in glava v vodoravnem položaju oz. glava malo višje.

Saj jogi v posteljki tudi morate pri vzglavju dvigniti. Vsaj meni je tako babica naročila in smo spodaj knjige naložili.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: košara Navetta
31.7.2007 16:40:42   
Anonimen
Paštetov kruhek, hvala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: košara Navetta
31.7.2007 16:42:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Paštetov kruhek, hvala. user posted image


Ejla, si opazila, da sem te že 2x naslovila s kruhEK. user posted image user posted image user posted image  
Ne vem od kje mi to... user posted image  No, pardon Paštetov KRUH. user posted image

Pa srečen porod. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: košara Navetta
1.8.2007 14:11:55   
Anonimen
Tianna, ali si pomislila na to, da je user posted image 9 mesecev pokrčen in zvit v maternici in da ga vožnja v PP SIP ali katerikoli drugi lupinici prav nič ne moti? Najbrž mu še paše tak položaj, ker se mu zdi najbolj naraven in "poznan".
Kompliciramo samo me mamice, ker se nam zdi to neudoben položaj, če pa bi s tem bilo kaj narobe kako sedi v lupinici, pa najbrž nebi poudarjali, da te niti iz porodnišnice ne izpustijo če nimaš s seboj lupinice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: košara Navetta
1.8.2007 16:29:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Tianna, ali si pomislila na to, da je user posted image 9 mesecev pokrčen in zvit v maternici in da ga vožnja v PP SIP ali katerikoli drugi lupinici prav nič ne moti? Najbrž mu še paše tak položaj, ker se mu zdi najbolj naraven in "poznan".
Kompliciramo samo me mamice, ker se nam zdi to neudoben položaj, če pa bi s tem bilo kaj narobe kako sedi v lupinici, pa najbrž nebi poudarjali, da te niti iz porodnišnice ne izpustijo če nimaš s seboj lupinice.



Mogoče res preveč kompliciram, ampak lupinico mi je odsvetovala prav babica iz postonjske porodnišnice, ko sem jo vprašala v čem je bolje, da gre user posted image  domov. Debata pa je bila prav o košari Navetta in pač avtosedežu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?