|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje 8 mesečnika
19.8.2007 10:28:26   
svetlana1
Naš tamali bi kar naprej samo spal, podnevi spi skoraj na 2 uri in spi cca. pol ure ali 45 min, potem se pa zbudi in je 15 min buden in si spet začne mencati okice, pa kaj to pomeni a bi potem moral spati dlje časa ali kaj problem je pa še v tem da ne zna sam zaspati potem se pa celi dan vrtimo samo okoli spanja.
Kako pa vaši spijo te starosti? Ponoči se pa zgodi da mu moramo celo 2x dati flaško z mlekom da lahko sploh nazaj zaspi. Sem mislila da ko bo vedno starejši da bo kej več spal ponoči podnevi pa manj.
Kako je pa pri vas?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje 8 mesečnika
19.8.2007 10:36:54   
Anonimen
Naša gre podnevi spat nekje 3x, spi tam nekje od pol urce do 2 uri. Zvečer gre spat med 20.-21.uro, z najmanj 3 bujenji na noč. Včasih potegne do 2. zjutraj, drugič do polnoči, enkrat se zbujamo na 1 uro, drugič na 2. Skratka, kar pestro imamo ponoči.

Stara je pa dobrih 9 mesecev.

(odgovor članu svetlana1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje 8 mesečnika
19.8.2007 10:43:03   
pika30
Moja že skoraj 8 mes spi čez dan dvakrat po 1h ali po 1h in pol,dopoldan in popoldan.Zvečer gre spat ob 20h in spi vso noč do 7h-pol 8h zjutraj.Ko jo položim v posteljo ji dam dudo,ninico in vklopim vrtiljak in grem iz sobe.Če še ne zaspi in vstaja jo parkrat nazaj položim in končno zaspi,nikoli jo ne uspavam na roki,razen če je bolana ali hudo sitna.
Tvoj user posted image  spi  čez dan absolutno preveč!Probaj ga čimveč zamotit,pelji ga ven na gugalnico če jo imaš, skratka čimprej zmanjšaj dnevno spanje,saj tako bo potem tudi ponoči dlje in brez obroka spal.


_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu svetlana1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje 8 mesečnika
19.8.2007 10:47:12   
ta.nja
Mucamaca a veš da je pri naši hiši do potankosti enako kot pri vas user posted image ? Me zanima  kdaj se bo to nehalo user posted image ?


Lp

_____________________________

Anejko bejko

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spanje 8 mesečnika
19.8.2007 14:42:46   
Clody
Naš 10 mesečnik spi 2 krat na dan, pop. in dop. po 1 uro, več ali manj.
Po 17:00 uri mu absolutno ne dovolim spat, zato pa zaspi ob 20:00 in spi do 06:00 kot top.

Tudi naš si mane okice, ampak ga malo premaknemo na drug plac in se z njim igramo, da se zamoti.

Mogoče pa vaš res čez dan preveč spi. Če je naš mali čez dan preveč spal ali zaspal okoli pete popo. smo imeli tudi burko ponoči. A čez dan zadosti poje? 2 flaši na noč se mi zdi kar veliko.

Čimmanj neprespanih noči!

_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spanje 8 mesečnika
19.8.2007 14:49:13   
Naja30
Če ne more ponoči nazaj zaspat, potem podnevi res spi preveč. Poskusi ga malo zamotiti in vsak dan malo podaljšati čas preden zaspi.
Naša pa zelo malo spi čez dan. Najhuje je, ko cel dan spi 2x po pol ure. Večinoma ji rata nekako spat dopoldan 1 uro in popoldan 1-2 uri. Ponoči pa se zbuja na 3-4 ure in prav tako ne zaspi nazaj brez joške. Ampak ni lačna, samo carta se.

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spanje 8 mesečnika
19.8.2007 14:49:15   
eva1
Jst pa ne vem zakaj bi preveč spal-moja dva sta oba velika zaspanca(luka je star 2.5 leti, Alja 7.5 meseca)-Luka spi popaldan še okoli 2-4 ure-v povprečju dobre 3 ure(ponoči pa okoli 11-12ur v kosu),Alja se zjutraj zbudi okoli 7.30 in gre spat nazaj okoli 10h spi ponavadi 2.5 ure in je spet budna nekje 2 ure in okoli 15h gre spet spat za 1-2 ure..potem je do večera budna-okoli 20h gre potem spat in spi do jutra!
Je pa ponavadi tako, da se ponoči zbujajo zaradi navade, ne zato, ker bi pri 8 mesecih še potrebovali hrano ponoči!

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spanje 8 mesečnika
19.8.2007 19:46:03   
suzolinka
MucaMaca tudi pri nas je identičnouser posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spanje 8 mesečnika
19.8.2007 20:05:30   
urskas
svetlana, tudi moja tavelika je čez dan dosti spala (vsake tri ure po eno uro). Ponoči pa je spala še kar dobro. Ko se je pri dobrih 6 mesecih začela večkrat zbujat, sem ji povečala večerni obrok Gh in ponoči namesto mleka dajala čajček. ob enem sem jo tudi odvajala od nočnega bujenja (beri jokanje po eno uro in več z mojimi rednimi prihodi in brez pestovanja in dojenja). Uspelo je v enem tednu!user posted image


(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?