|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sladice - med
19.8.2007 19:11:02   
megica
Živijo

Doma imamo med pa me zanima če ima kakšna recepte za sladice z medom.

hvala

< Sporočilo je popravil megica -- 19.8.2007 19:18:38 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sladice - med
19.8.2007 19:51:27   
Jessy
Jaz imam med zelo reda, vendar sem ga dala samo v Rafaello kroglice, drugam pa ne. Vem, da se ga daje tudi v medenjake, vendar jih jaz ne maram, tako da tudi recepta nimam.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu megica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sladice - med
20.8.2007 9:22:27   
bamby
MEDICA (med + šnops)  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Malo se čudno sliši, je pa nesramno dobra.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sladice - med
20.8.2007 9:59:26   
Anonimen
MEDENA PITA

testo:
0,5kg moke (tip 850)
3dag kvasa
2 žlici medu
7-8 žlic mleka
15dag cukra
1žlička sode bikarbone
2 jajci

krema:
8dcl mleka
4žlice pšeničnega zdroba
4 žlice kakav v prahu
25dag masla
10dag sladkorja v prahu

ćokoladana glazura:
30dag čokolade za kuhanje
2dcl sladke smetane

priprava: med sladkor, maslo previte, dodadte melko in s tem prelijte moko, ki ste jo zmešali s sodo bikarbono. nato vmešajte jajca in oblikujte testo. razdelite ga na 5 enakih delov terjih n atanko razvaljajte, tako, da dobite 5 listov. pecite vsakeg aposebej na obrnjeni strani pekače 10 min na 150 stopinj

krema: v 8dcl mleka skuhajte pšenični zdrob do primerne gostote. Maslo, sladkor in kakv, penasto zmešajte in zmes primešajte v ohlajen zdrob

vsak list pečenega in ohlajenega testa namažite s kremo, zložite eno na drugo, pustite stati nekaj ur, nato prelijte s čokoladno glazuro.

čokoladna glazura. na vodni pari stopi čokolado. sladko smetano zavrite in dodajte stopljeni čokoladi. odstavi in mešaj dokler ne postane gladko

najboljša, če jo naredite dan pred serviranjem

Evo meni je tole zelo dobro, samo velik packanjauser posted image

MEDENJAKI

1/2 l moke
1 žlička cimeta
1žlička sode bikarbone
3 jajca
2 žlici meda
25 dag sladkorja v prahu

SLADKI VENČEK
250 g mletih orehov
100g sladkorja (po okusu)
2 žlici meda
1 jajce
žlička cimeta
listnato testo
iz vseh sestavin narediš maso, ki mora biti čvrsta. naredi klobaso (2cm premera), daj jo za nekaj časa v hladilnik

testo razvaljaj (12x40cm), daj klobaso na tetso in zamotaj in nato naredi venček. pusti počivat 30 min, namaži z jajčkom, peči 15-20 min na 220



(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sladice - med
20.8.2007 10:38:25   
megica
Hvala vsem za ideje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobre prehranjevalne navade je treba privz...
Prehrana otrok bi morala biti, v primerjavi s prehrano odraslih, energijsko bolj bogata, saj otroci še rastejo in se raz...
Izbirčen otrok: nasveti, ki delujejo
Z neješčostjo se sreča večina otrok, le da je pri nekaterih izrazitejša kot pri drugih in v teh primerih je prehranjevan...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?