|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavrnitev novih pacientk
20.8.2007 8:49:21   
malamalinca
Pišem zato, ker sem pravzaprav kar malo razočarana...
Klicala sem v ZD Domžale, ker bi se rada naročila na pregled k ginekologu, zaradi nosečnosti.
Pred kratkim smo se preselili v okolico in ne bi rada več hodila k bivši G-dr. Blejc.

Pa me nočejo sprejeti, ker ni prostora, sploh nosečnic več ne sprejemajo.

In kje so tukaj moje pravice do zdravstvenega varstva?

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zavrnitev novih pacientk
20.8.2007 9:14:56   
Erdbeere
jah žal tako je, upam, da čimprej dobiš novo G...jaz jo tudi rabim, če katera ve za kakšno, ki sprejema paciente naj prosim sporoči...aja pa tud jaz rabim Domžale ali Kamnik user posted image user posted image

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zavrnitev novih pacientk
20.8.2007 9:29:12   
Nasy
Ja moraš razumeti, da imajo že tako gnečo tam, tudi oni so samo ljudje! Ko sem jaz za mojo kolegico spraševala, če jo lahko vpišem k njim, je rekla, da lahko, če ni noseča, ker ima nosečk že toooliko, da ne sfolga.
Telefon v roke in klicarit naokoli, ni drugeuser posted image ampak tako je itak z vsemi dohtarji, zobarji majo tudi nore gužve, povsod čakaš, že splošnega zdravnika težko dobiš.


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zavrnitev novih pacientk
20.8.2007 9:42:17   
ljubljana
Jaz sem v Ljubljani v Šentvidu, kjer dela ena krasna ginekologinja. Mogoče ima ona še kaj prostora.
Drugače pa telefon v roke se bo sigurno kaj našlo. Če so lansko leto vse sfolgal, ko je bil babyboom bojo pa tudi letos.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zavrnitev novih pacientk
20.8.2007 10:36:02   
malamalinca
No, sem zdaj dobila dr.Premru v Leonišču.

Jo katera pozna?

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zavrnitev novih pacientk
20.8.2007 10:57:12   
Anonimen
Ja. Zelo dobra zdravnica, vendar tudi zelo zasedena. Meni je OK.

(odgovor članu malamalinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zavrnitev novih pacientk
20.8.2007 11:08:06   
malamalinca
Hvala žabonka za odgovor.A če je zelo zasedena, to pomeni, da je večinoma ni in te pregleduje nekdo drug namesto nje?

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zavrnitev novih pacientk
20.8.2007 11:14:12   
Anonimen
Se zgodi. Tako kot pri vseh G v Leonišču. Ampak ni hudega. Mislim, da si se dobro odločilauser posted image .

(odgovor članu malamalinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zavrnitev novih pacientk
20.8.2007 14:50:49   
ella79
Jaz sem se pred 10 leti tudi preselila, pa me splošni zdravnik v novem kraju ni želel sprejeti, ker je imel kao zasedeno. No, da ne omenim, da sem doma 100 m od ZD. V ta ZD pa hodijo pacienti iz 15 km oddaljenega mesta, kjer imajo velik ZD... Nimamo nikakršnih pravic.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zavrnitev novih pacientk
20.8.2007 20:07:46   
tosja
user posted image  tudi meni se je to zgodilo (v MB).
  ...pol pa te še čist čukasto pogledajo, ko rečeš, da hodiš samoplačniško h G... user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zavrnitev novih pacientk
21.8.2007 8:53:08   
Jenny Anny
Ja moraš razumeti, da imajo že tako gnečo tam, tudi oni so samo ljudje! Ko sem jaz za mojo kolegico spraševala, če jo lahko vpišem k njim, je rekla, da lahko, če ni noseča, ker ima nosečk že toooliko, da ne sfolga.


No Nasy, se strinjam s tabo, tud oni so samo ljudje. Ampak smo tud mi samo ljudje. Jaz sem se preselila iz NM v Domžale in sedaj ko sem noseča se mi prav "fajn" zdi, ko se vozim na vse preglede v NM (v Domžalah te ne vzamejo), namesto da bi to opravila v Domžalah (do ZD imam 200 m). A jaz pa nisem človek??

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
21.8.2007 9:25:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jenny Anny)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zavrnitev novih pacientk
21.8.2007 10:09:19   
Nasy
Oprosti, nisem tako mislila, da ti nisi človek, ne me napadat zdej, pravim pa, da je potrebno malo bolj na široko gledat na te stvari. Jaz se bom tudi verjetno kmalu vozila h G skoraj eno uro, pa kaj naj naredim? Meni se tudi zdi, da je nekaj na tem, da te morajo vzeti samo, eno je teorija, drugo praksa, verjetno..



_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zavrnitev novih pacientk
21.8.2007 12:04:41   
malamalinca
Bi se bilo potrebno pozanimat.

Ampak, a bi šla k ginekologinji v Domžale, katera bi te potem vseeno sprejela, zaradi tega, ker si urgirala na pristojnih institucijah?

Tudi jaz ne rečem, da niso ful zasedeni in tako naprej.
Ampak, jaz pašem v Občino Domžale in v tej občini ne dobim primerne zdravstvene oskrbe, zaradi prezasedenosti zdravnikov, ki so zasedeni z večinoma pacienti iz spet drugih občin.

To ni prav!!!
Pacientke iz iste občine bi morale imeti prednost, a ni tko?

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ringarajini blogi
Uredništvo RR

Ali veste, da lahko na Ringaraji ustvarjate tudi svoj blog?

Ja (37%)

Ne (63%)


Število vseh glasov: 202

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!