|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Biskvit z jogurtom
23.8.2007 15:56:04   
Putka
Saj veste, tisti ki ga babice pripravljajo, merica je jogurtov lonček, pa seveda jogurt, olje,... Tak fajn sočen biskvit rata, pa gor se sadje naloži in se med peko not potopi.. Zadnjič sem ga na obisku jedla, pa si nisem zapomnilauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Biskvit z jogurtom
23.8.2007 16:06:26   
Anonimen

jaz imam tak recept:
1 jogurt
2 jogurtova kozarca moke
1 jogurtov lonček sladkorja
1 jogurtov lonček olja
2 jajci
1 pecilni
sadje

Navedena živila, razen sadja zmešamo v gosto zmes in jo damo v pripravljen pekač.Dodamo poljubno sadje in pečemo 40-45 minut na 180 stopinj.


(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Biskvit z jogurtom
23.8.2007 16:10:20   
Anonimen
1 jogurt
2 dcl olja
2 dcl sladkorja
2 jajci
25 dag moke
1/2 pecilnega
1 vanilij sladkor
Penasto umešaj olje, sladkor in jajci, rahlo primešaj jogurt in moko pomešano s pecilnim praškom.
Daj v namazan model in peci 3/4 ure na 180 stopinj.

Predno daš peči posuj s sadjem. Najboljše so borovnice.user posted image

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Biskvit z jogurtom
23.8.2007 16:15:26   
crci06
Jogurtovo pecivo - to je še tisti recept iz oranžne kuharice za OŠ, pa je preizkušeno dober user posted image
Jaz imam najraje na vrhu jabolka (tanki krhlji).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Biskvit z jogurtom
23.8.2007 16:46:11   
3jesončki
mmmmmmmm, za vseh deset obliznit. madona, grem kar jogurt kupit.
jaz imam pa na vrhu najrajši marelice (vložene)user posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Biskvit z jogurtom
23.8.2007 20:37:39   
rainbow
Tega jaz tudi obvladamuser posted image ; s tem da dam pirino moko in zelo malo sladkorja; sem zadnjič dala gor bolj sladke slive in je bilo super; al pa maline, jagode, tudi sočne nektarine,ribez, ne moreš zgrešituser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu 3jesončki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 slastnih kašic za dojenčke
Hitro preverite pet receptov za slastne in zdrave kašice za dojenčka, ki se spoznava z gosto hrano.
Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?