|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je možno da je pojedel?
17.9.2007 18:31:57   
Sandra*
A je možno da je moj 13 mesečnik spraskal dol s telefona en delček in ga pojedel. Prebrskala sem vse in tega delčka ne najdem. Kako naj vem, ali je lahko kaj narobe? Sicer upam, da sem to nekje zgubila, ampak opazila sem šele takrat ko sem mu iz rok potegnila telefon, tako da ga imam na sumu. To naj bi se zgodil v soboto. Je pa ful prehlajen in ima vročino, tale vročina me skrbi.

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je možno da je pojedel?
17.9.2007 19:41:27   
jazz
Zaradi koščka gume ne bo imel vročine...kvečjemu kakšen virus. Če pa je stvarco res pojedel, pa veselo na brskanje kakeca...slej ko prej bo prišlo ven! Pa pazite naprej k takeli bi še pralne stroje zgrizli!!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je možno da je pojedel?
17.9.2007 19:46:08   
ZARA
Možno je, seveda. Sicer pa... Seven je enkrat pisala, da je pojedla skoraj celo (če se motim, naj me kdo popravi) mamino ogrlico in potem je mama cel teden pobirala kroglice iz kakca.
lpZ user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je možno da je pojedel?
17.9.2007 19:49:56   
Sandra*
Aha, pol tut če je pojedel mu ne bo hudega. Sj pomoje je že posračkal. Ampak sploh ne vem a je tole navadna gumica al kj druzga. 

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je možno da je pojedel?
17.9.2007 19:50:10   
mika
poznam vzgojiteljico, ki je pojedla buciko. šla je takoj k tdravniku, ampak ker se ni nikjer zataknila in je šla lepo v želodec ni bilo težav. baje je buciko zgrizla želodčna kislina.

če bi moja pupa kaj takega pojedla, bi verjetno poklicala pediatrinjo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je možno da je pojedel?
17.9.2007 20:02:33   
Sandra*
Ja pa js nisem zihr, pa ne bi rada panike zganjala, pa zj je to že 2 dni, če je pojedel, je šlo pomoje pa-pa

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je možno da je pojedel?
17.9.2007 20:14:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

poznam vzgojiteljico, ki je pojedla buciko.


Vzgojiteljica je pojedla buciko? user posted image  user posted image  A ne ve, da ne sme? user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je možno da je pojedel?
17.9.2007 20:36:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: mika

poznam vzgojiteljico, ki je pojedla buciko.


Vzgojiteljica je pojedla buciko? user posted image  user posted image  A ne ve, da ne sme? user posted image


ja, v igralnici je na steno pikala risbice, v ustih je imela buciko in jo je dol pojedla....mogoče ji pa tega, da ne sme ni nihče povedaluser posted image

sandra, če je že dva dni od tega, potem je res že šlo pa pauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je možno da je pojedel?
17.9.2007 21:34:20   
lex
Moj stric je pojedel 3 igle (pa ne vse naeenkrat), so kar mogli vredu kopat po drekecihuser posted image
Jaz sem pa najraje mamo stršla z "glistami", ker sem rada vsak košček vrvice, še posebej je bla volna dobra, dala v usta in enkrat ni hotel kakce dol past, da mi je mogla prit mami pomagatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je možno da je pojedel?
17.9.2007 21:44:34   
Anonimen
A je to govora o Urši? Urša je tudi pojedla buciko, pa se ne spomnem, kaj se je s tisto buciko pol zgodilo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je možno da je pojedel?
19.9.2007 15:34:01   
aezzy
fajn, da tistim,ki so kaj pojedli ni blo hudega, jaz pa poznam malce hujsi primer: fantek je jedel smokije in si ga je zraven stlacil v nos.nekako  je koscek smokija vdihnil noter; mami je vidla prepozno in je upala,da pac ni nic ostalo noter.
kmalu je dobil vrocino in kasljal, pa niso in niso mogli ugotovit kaj je narobe, vrocina ni sla dol, kaselj ni ponehal.
pediatrinja se je domislila se sllikanja pljuc, ce je slucajno pljucnica in tam so vidli, da se je koscek smokija zataknil v pljuca, kot, bi se prilepil gor. in je imel veliko sreco, da so mu na koncu "le" odscipnili del pljuck, ker bi kasneje lahko tudi umrl od sepse.

vrocina vedno pomeni neko vnetje, tako, da bi jest sla do pediatrinje. ne urgentno, pac pa bi sla povedat kaj je blo, naj slikajo.
ce ni nic je ok, ce pa je je pa tud fajn vedet!

verjeten mu bodo pa dali kaj za lazje kakanje, kaksno odvajalo.

upam da ste zdaj ze resli problem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je možno da je pojedel?
19.9.2007 15:40:05   
kofetek2010
moj mulc je tud pojedel gumjasto tipko od otroškega gsm-a - sem pač čakala dokler je nisem v plenici dočakala user posted image

tko, da... ja, vse je možno, žal! user posted image

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je možno da je pojedel?
19.9.2007 15:57:49   
Anonimen
Jaz sem kar nekaj gumbov pojedla, baje so mi bili fini.user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je možno da je pojedel?
20.9.2007 7:41:05   
srki
Po mojem ni panike, sploh, če je majhen, neoster delček.

Na_go, a imaš sedaj zbirko domauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je možno da je pojedel?
21.9.2007 22:08:27   
Urša
Urša je tudi pojedla buciko


Ja, jest sem bila to.  user posted image  Je šla ven s pomočjo sklede kislega zelja! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je možno da je pojedel?
22.9.2007 15:17:35   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Urša
Urša je tudi pojedla buciko

Ja, jest sem bila to. 

Vau, lahko bi šla v cirkus bucike jest, kar tako malo, ker že obvladaš. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?