|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   popoldanske dejavnosti
24.9.2007 20:33:20   
gumbek
Zanima me kam ste vpisala svoje otroke na popoldanske aktivnosti stare 4 leta in dalje? Mojedva se sedaj učita rolat naslednji teden gresta pa na plavanje aja stara bosta pa 5 let. 

_____________________________


Firbec sem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: popoldanske dejavnosti
24.9.2007 20:54:29   
natasarobi
Jaz bi tudi rabila tečaj rolanja. Po ravnem mi gre, ampak ne morem se naučit bremzat (ni isto kot pri drsalkah).

A imajo tam k maš ti otroke tudi za odrasle kaj?


(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: popoldanske dejavnosti
24.9.2007 21:04:41   
naja2
Za odrasel je super tečaj na "Svobodi" pri Ombre lokalu, amoak je zdajle že malo pozno ker se uči zunaj na kotalkališču. Tam uči ga. Alma, jaz sem bila na tečaju pred 5 leti in kasneje še veliko mojih prijateljic, pa sestra in fant, Vsi smo bili zadovoljni. Tudi ni bilo drago. Sestrico pokličme pa ti javim tel. št.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: popoldanske dejavnosti
24.9.2007 21:18:58   
naja2
Zdajle nam je znajkalo elektrike in se mi je računalnik ugasnil.

Pa me je že poklicala sestra in povedala, da prever če sploh še poučuje gsm 040 856 916

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
24.9.2007 21:22:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gumbek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: popoldanske dejavnosti
24.9.2007 21:37:29   
gumbek
oj bagi kam pa hodi mi2 sva otroka vpislala ker si je tavelika to zelo želela tavelik pa kar dela sestrica mora še on tako da sedaj obadva hodita rolat naslednji teden pa bosta šla skupaj še plavat.

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: popoldanske dejavnosti
24.9.2007 21:41:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

2x na teden solfeđo, pa od te do te ure so na tenisu, pa niso ziher, da jim bo zneslo še pravočasno priti na plavanje,...vmes pa še en dan gimnastike v angleščini,.... user posted image   


A vse to? A ni to čistooooooo malooooooooooo preveč? A je tak trend?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: popoldanske dejavnosti
24.9.2007 21:53:47   
N _ B
plesne vaje - 1 x tedensko, drugače pa gibalne urice (okoli hiše) ter igra, igra in še enkrat igra.

V vrtcu imajo precej dejavnosti vključenih v sam program. Že tako imajo prehitro šolo in kup obveznosti za vratom.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: popoldanske dejavnosti
24.9.2007 21:54:37   
caillou
Ja, tristo različnih dejavnosti, potem pa otroci in starši letajo kot zmešane kure od enga do drucga kraja. S tistim živčnim starševskim priganjanjem da je treba hitet, hitet,....pa naredijo otroku več škode kot koristi. Ja  kako naj pa otrok pri vsem tem sploh uživa ?

Ena orng dejavnost, poleg vrtca ali šole je  otroku popolnoma dovolj.

Tole, Športna šola si preberite. Krasna stvarca.



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: popoldanske dejavnosti
24.9.2007 21:54:40   
gumbek
no nas so v vrtcu zasuli s ponudbami tečajev :rolanja, plavanja, smučanja,drsanja.
tujih jezikov: angleščina nemščina pol je pa še atletika pa nogomet pa plesne vaje pa telovadba pa še bi se kaj našlo samo to je PREVEČ. Imamo pa v vtrcu še ciciban planinec pa neki sonček pa bralno značko....


_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
24.9.2007 21:59:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: popoldanske dejavnosti
25.9.2007 7:23:11   
Lenny
Bagi, se strinjam. Max. 2x tedensko. In to nekaj, kar je otroku v veselje, ne pa staršem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: popoldanske dejavnosti
25.9.2007 9:53:15   
duhica
2x na teden solfeđo, pa od te do te ure so na tenisu, pa niso ziher, da jim bo zneslo še pravočasno priti na plavanje,...vmes pa še en dan gimnastike v angleščini,....
Meni so se kar zasmilili revčki.


Kdaj bod pa doma kaj nardili in pomagali?user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?