|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Torta
27.9.2007 11:35:42   
Pingvinčica
Če ima katera recept za kakšno dobro torto bi lepo prosila če mi ga lahko pošlje po mailu ali napiše. A ja pa ne preveč kompliciran.user posted image user posted image user posted image Moja mami in oči praznujeta rojstni dan in bi ju rada malo presenetila.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Torta
27.9.2007 11:42:34   
Enolla
Torta Nutella - absolutna zmagovalka v katergoriji dobro in kategoriji enostavno http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=3603

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Torta
27.9.2007 11:50:55   
ziva_
ja, ta torta nutella je res super. probaj, pa se ni je komplicirano naredit

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Torta
27.9.2007 11:51:29   
Anonimen
Na mesec vsaj 2x prehvalite to torto na RRuser posted image in sem dala recept teti, da nam jo je spekla ob obisku in moram rečt, da sem že mnogo mnogo boljše torte jedla (domače) in ta nutelin mi ni bila nič posebnega, kljub temu, da sem noro sladkosneda in da sem  skoraj 1 mesec sanjala o sladicah in konkretni hrani. Jaz je ne bom nikoli delala.  Sem čudnauser posted image . Edino krema pa je dobra, to bom pa uporabila kdajuser posted image

mi je pa všeč kokosova, ki jo tudi najdeš na kulinariki

< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 27.9.2007 11:52:15 >

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Torta
27.9.2007 11:52:45   
mojsoncek
Torta na zlico... recepta pa ne vem iz glave (ga napisem zvecer, ce te seveda zanima)

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Torta
27.9.2007 11:56:26   
April
men tud nutelina ni ne vem kaj. sem jo zato sam enkrat nardila.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Torta
27.9.2007 12:06:07   
Anonimen
Nutella je dobra in enostavna. Zdaj, če si lljubitelj nutelle in slaščic, pol ti je torta všeč, če ne, pa itak da ne. Jo pa otroci obožujejo. Otroci ne marajo sadnih tort, vsaj v moji bližini ne, ampak čokoladno. In potem je tale nutella kot naročena, samo jaz jo po vrhu s čokolado oblijem, pa je. Sicer pa torte niso za odrasle, torte so za otroke user posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Torta
27.9.2007 12:16:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Nutella je dobra in enostavna. Zdaj, če si lljubitelj nutelle in slaščic, pol ti je torta všeč, če ne, pa itak da ne.


ni res, jaz sem grozno slakosneda, obvezno vedno samo in edina čokoladna torta, sadnih ali kakih drugih še povohat ne moremuser posted image , pa mi nuttelina ne potegne. mogoče pa glih zato ker sem tak čokoholik, sem bolj izbirčnauser posted image

Jaz sem še vedno otrokuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 27.9.2007 12:27:46 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Torta
27.9.2007 12:18:43   
kjava
Jest je sicer še nisem jedla, pa me tud nekako ne prepriča, da bi se jo lotila narest.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Torta
27.9.2007 12:26:07   
Felicity
Meni pa je torta nutella odlična. Pa moraš dat nutello (ne kaj drugega) in če se le da, kupljeno v Italji (pravijo da je eno in isto, kje jo kupiš, ampak mene ne prepričajo - razlika je očitna - preverjeno).
Pa namočit jo je treba kar fajn (mleko ali pom.sok, po želji).

Mene ni razočarala in kar je še bolj pomembno - enostavna za naredit.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Torta
27.9.2007 12:35:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Pa namočit jo je treba kar fajn (mleko ali pom.sok, po želji).




evo točno to mene najbolj moti pri tej torti in še kaki drugi. Ta biskvit je tak bolj suh, če ga ne namočiš. To namakanje biskvita pa mi je najbolj nagravžno, celo če ga nekdo preveč namoči in potem ko ugrizneš je vse mokro in pocastouser posted image . Biskvit mora bit zame sočen, brez namakanja s sokovi ali mlekom. stvar okusauser posted image

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Torta
27.9.2007 12:35:30   
saraja
Jaz prej nisem nikoli pekla tort, no tudi drugega peciva ne, ker s fantom sva živela pri njih in ekstra se nisem rada mota po drugi tuji kuhinji, zdaj ko sva pa na svojem, pa skoraj vsak teden spečem nekaj. Ko sem razmmišljala o tortah se nisem nikoli opugumila za nutelino torto, no pa sem jo enkrat naredila in od takrat ne 'smem '' več peči druge!!!
Jaz biskvit fajn, včasih še preveč namočim z rumom, no raztopino, z vodo in sladkorjem, pa je ful dobra!!!!!

PAč sto ljudi sto čudi!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Torta
27.9.2007 12:38:46   
Anonimen
Ti vrabca, Mišek, da ti jo naslednjič spečem, pa s čokolado oblijem , boš ti videla, kaj se pravi dobra torta in ne noben poc. Moje torte niso pocaste, da veš.

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Torta
27.9.2007 12:43:32   
saraja
Jaz namočim tako, da ni nikoli poc, suhi biskviti pa men niso dobri, če je fajn sočna to meni ni gravž. Jaz čez torto polijem še čokolado, tako na debelo, njami, bi še angelčki jedli, če bi ritkice imeli user posted image

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Torta
27.9.2007 12:49:07   
Enolla
Hja če ti nutella ni všeč sigurno ti tudi torta ni preveč dobra. In se strinjam s Felicity - potrebno je dati pravo nutello iz Ferrerota in ne kakšen "nadomestek" pa precej namočt. Pri nas jo furamo tudi zaradi otrok v naši bližini za katere sem jo pekla,ker samo to pojedo - vse ostale, ki sem jih pripravljala so samo poskusili.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Torta
27.9.2007 12:50:32   
Felicity
Kaj kdo pravi, da so moje torte poc? Se bom še užalila.user posted image

Jaz delam odlične torte.

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Torta
27.9.2007 12:50:38   
Anonimen
Testo:
5 jajc, 5 žlic moke, 3 žlice sladkorja, pol pecilnega praška, vanilin sladkor:
Posebej daš rimenjake, jih zmiksaš skupaj s slakorjem in vanilijevim sladkorjem. Posebej zmešaš beljake v sneg, daš na rumenjake, posuješ z moko, dodaš pecilni, zmešaš.
Namesto 2 žlic moke daš lahko 2 žlici čokolade v prahu, če hočeš čokoladno testo.

Fila:
zmilksaš 3 sladke smetane (najprej) s 30 dkg čokolade v prahu.

Glazura: jedilno čokolado (recimo 10 dkg) v parni kopeli zmešaš s kašno žlico margerine in kakšno žlico mleka.

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Torta
27.9.2007 12:52:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ti vrabca, Mišek, da ti jo naslednjič spečem, pa s čokolado oblijem , boš ti videla, kaj se pravi dobra torta in ne noben poc. Moje torte niso pocaste, da veš.


user posted image user posted image sem vas razkurilauser posted image user posted image .

kar vse po vrsti mi pošljite svoje torte, linija me ne skrbi, ravno obratno še zredit se moram, tak da izvolite punce, pečite, jaz bom pa ocenilauser posted image .



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Torta
27.9.2007 13:44:25   
pina-1
Jaz večkrat kupim narejen biskvit in pol samo čokoldano kremo nardim. In je vedno full dobra. Pa biskvit, kog a namočiš z mlekom in rumom sploh ne veš da je kupljen.

Za kremo mam pa doma recept. Če rabiš povej, pa ti napišem zvečer.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Torta
27.9.2007 15:46:18   
kjava
Mišek, a nisi ti na mleko alergična?

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Torta
27.9.2007 16:55:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Mišek, a nisi ti na mleko alergična?


jap, pa se vseeno kdaj pa kdaj pregrešimuser posted image . Zelo strogo se držim le nekaj mesecev pred mojimi postopki, drugače pa kakih hujših posledic prekršitve nimamuser posted image , no vsaj kratkoročno ne, če se pa dalgoročno bašem pa jauser posted image .

zdaj smo pa malo zašliuser posted image

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Torta
27.9.2007 22:03:23   
Jessy
Tudi meni je nutelina torta izredno dobra, če ne kar najboljša med dobrimi! Vse torte vedno namakam z vodo, v katero dam sladkor in skupaj prevrem, ko pa se ohladi, pa prilijem še nekaj ruma za aromo. Torta mora biti sočna in pri tem ne "šparamo". Za eno okroglo klasično torto porabim okrog 1 l tekočine za namakanje.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Torta
28.9.2007 15:51:36   
pety78
Jaz torto namočim izključno s kakavom, če je čokoladna torta. Je sočno, nič ne teče, ni pocasto, skratka odličen biskvit. V kremo od torte Nutella pa vmešam tudi mlete lešnike. Če ne v obe plasti kreme, pa vsaj v eno. Smetano pa dam alpsko in rastlinsko v razmerju cca 54:46. user posted image




_____________________________



(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Torta
30.9.2007 10:40:16   
Pingvinčica
Punce hvala vam za vse recepte in nasvete. user posted image Sem se odločila in naredila Bačo torto. Bomo videli kakšen bo odziv po kosilu. Vam sporočim. 

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Hranilne in zdravilne moči kopriv (recepti)
Koprive niso le nadležen plevel, temveč jih lahko uporabite tako v kuhinji kot pri zdravljenju številnih zdravstvenih te...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?