|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   milo za intimno nego
9.10.2007 19:40:17   
ninaklara
 
Oj.Danes sem nekaj razmišljala o milih za intimno nego.Sama ga redno uporabljam,zanima pa me,kdaj mislite da bi se tako milo lahko začelo uporabljati pri deklicah?Pri kateri starosti?Kaj mislite?user posted image

_____________________________

LJUBEZEN NI ROŽA KI OVENI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: milo za intimno nego
9.10.2007 21:42:20   
jakaracman
o intimnem milu za otroke ostani le pri razmišljanju.

(odgovor članu ninaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: milo za intimno nego
9.10.2007 21:44:42   
Njuškalo
Jaz mislim, da prav za otroke to še ni, za najstnice pa že.Odvisno od telesne razvitosti.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu ninaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
9.10.2007 21:47:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninaklara)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: milo za intimno nego
9.10.2007 23:43:23   
Jessy
Jaz sem jo pa parkrat tudi z Niveinim intimnim milom že umila, saj je vedno na bideju. Jaz v tem ne vidim nič slabega, kvečjemu je boljše kot milo s katerim jo tuširam (Buebchen), saj je zagotovo bolj mile oblike.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: milo za intimno nego
9.10.2007 23:50:13   
Anonimen
Meni je babica pri drugem porodu rekla, da je Justov Deo intim idealen za intimno nego ne samo odraslih žensk, temveč tudi otrok. Sicer ga za tamalo (še) ne uporabljam, ampak kaj pa vem, mogoče je pa res boljše to, kot pa navaden gel za tuširanje, pa magari otroški. 

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: milo za intimno nego
9.10.2007 23:53:34   
ninaklara
Ne mislim začeti z uporabo tega mila.Moja hči je stara 5 let,samo za mnenje sprašujem

_____________________________

LJUBEZEN NI ROŽA KI OVENI

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: milo za intimno nego
10.10.2007 6:39:52   
bajsek
Čao!
tudi jaz vem, da je deointim od justa primeren že za otroke! Celo pediatrinja mi je neuradno svetovala ko mu je počila kožica na lulku in se mu je malo vnelo in enkrat, ko se mu je nabirala segma. Ni imel nobene reakcije(star je 2 leti in 2m).

lp

(odgovor članu ninaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: milo za intimno nego
11.10.2007 9:08:21   
TiaSara
Bajsek, v primeru, kot je vaš je morda to primerno, za vsakdanjo rabo pa mislim, da ni prav nobene potrebe. No, moje mnenje je itak: čim manj kemije tem bolje.

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: milo za intimno nego
11.10.2007 12:43:07   
FANTEK1








IZVIRNO SPOROČILO: TiaSara

Bajsek, v primeru, kot je vaš je morda to primerno, za vsakdanjo rabo pa mislim, da ni prav nobene potrebe. No, moje mnenje je itak: čim manj kemije tem bolje.


a potem ti svoje otroke samo z vodo umivas?

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: milo za intimno nego
11.10.2007 19:07:36   
TiaSara
Če že vprašaš JA, samo za roke uporabljamo milo, pa enkrat na teden šampon za laske. In to je to. Mali pa čist ko solza, s prekrasno mehko kožo. 

(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: milo za intimno nego
11.10.2007 19:14:07   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: TiaSara

Če že vprašaš JA, samo za roke uporabljamo milo, pa enkrat na teden šampon za laske. In to je to. Mali pa čist ko solza, s prekrasno mehko kožo. 
ž


Pri nas funkcioniramo popolnoma enako.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: milo za intimno nego
12.10.2007 8:18:46   
*sanela*
Mi uporabljamo od Justa deo intim že od malih nog. Naš je navajen po kakanju umit rito in se mi je od Justa deo intim zdel najbolj primeren ker je naraven.
Res pa je da je najbolje s čisto vodo!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?