|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaspi ko se hrani
13.10.2007 18:12:20   
ALEKSA13
Pozdravljene,

spet se oglašam jaz (že tretjič) in spet zaradi hranjenja. Vsakič je nekaj drugega in sem že čist obupana, da ne vem na koga naj se obrnem. Moj nedonošenček (star kron. 2 mes, korigi.10 dni), že nekaj dni vedno zaspi med hranjenjem že po nekaj požirkih in nikakor ga ne morem zbudit, pa tudi če ga, nikakor noče več jesti. Ne poje več kot 60 ml (pa še to komaj), jedel pa je že tudi po 100 ml ali več brez problema. Res ne vem zakaj se nekaj dni hrani  kar lepo, nato pa se spet ustavi. Ni videt, da bi bil kaj bolan ali kaj drugega. Malo ima sicer krče, ampak mislim, da to ni vzrok, da ne bi jedel. Ali mi lahko kaj svetujete, mogoče iz lastnih izkušenj. Hvala, lp. Sendy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaspi ko se hrani
13.10.2007 19:10:45   
Petraa
če teža napreduje potem se ne sekiraj.
sicer pa si kupi brizgo,z njo ga boš komot nahranila.
mogoče ima afteuser posted image   je kaj drugače,bolj tečen,več zaspan itd

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaspi ko se hrani
13.10.2007 19:29:51   
ALEKSA13
Petraa, kaj so to afte??? Res takoj zaspi ko se začnema hranit, kar prej ni, mogoče proti koncu.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaspi ko se hrani
13.10.2007 19:39:27   
ALEKSA13
Sem pozabila še vprašat, kje se kupi ta brigza in ali jo  je katera že uporabljala za hranjenje.
Hvala, lp

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaspi ko se hrani
13.10.2007 19:49:58   
Petraa
poglej ali ima kakšne obloge v ustih,zgleda kot da bi imel mleko,v resnici pa ne gre dol.
je več zaspan,tečenuser posted image   ker sedaj so viroze na pohodu
brizgo pa v lekarni kupiš

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaspi ko se hrani
13.10.2007 22:10:09   
nagica
moja je že 8 mesecev stara, pa še vedno velikokrat zaspi, ko se hraniva. zaradi tega se ne sekiraj, ga pa bolj pogosto nahrani.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaspi ko se hrani
14.10.2007 0:04:37   
* Mateja *
Ni panike, nedonošenčki so bolj neješči v večini in zganjajo monade, da nas mamice sekiraJO!!
Sicer pa mu res poglej v usta, ker bi lahko imel ali afte ali pa gobice. To je mel naš tamali in takrat ni hotu niti ust odpret. Se pa dobi za to ena kremica za namazat! Poglej in se prepričaj!
Sicer pa če ne hujša ni panike!!
POvem ti iz lastnih izkušenj, da če se sekiraš s tem kok poje, ne bo nič boljše. MOj je še pri 3 letih neješč!!


(odgovor članu nagica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaspi ko se hrani
14.10.2007 9:14:21   
poliloni
Po moje niso problem afte, saj potem ne bi zaspal amoak sploh ne bi hotel jesti in bi jokal....
Eni otroci so pač zaspančki - jaz imam enega takega. Nikakor ga nismo mogli zbuditi. In ker mu potem še teža  ni naraščala smo mu morali dati dodatek. Edino to je bila napaka, saj bi si morala jaz takoj črpati mleko in mu ga dati še po steklenički (kjer hitreje teče in potem tudi več poje). Tako, da ti svetujem da še ti poskusi s svojim mlekom po steklenički - če se ne bo dovolj redil, sicer pa ni panike.
Pa čimmanj se sekiraj, ker jaz sem se full in to nič ne pomaga.


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?