|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleče grlo, kašelj 4-letnice
17.10.2007 7:33:53   
TIIA
Zanima me, kaj lahko dam štiriletnici, ker jo zjutraj malo boli grlo ob požiranju. (Odrasli ližemo septolete, kaj obstaja za otroke?)

Kašelj je manj pogost, a se zdi, da se ji lušči sluz ob kašljanju. Kašlja v glavnem ponoči. Naj grem k zdravniku?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleče grlo, kašelj 4-letnice
17.10.2007 9:51:18   
Anonimen
A vročine pa nima?

Ja, jaz bi šla k zdravniku, če bi otroka bolelo grlo. In tudi grem, ampak moj ima vedno še vročino zraven.

Drugale pa mu lahko daš za piti toplo mleko, v katerega si precedila žajbljov čas, dodaš še zlico medu. Če bo hotela piti, seveda.

(odgovor članu TIIA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleče grlo, kašelj 4-letnice
17.10.2007 9:57:37   
Lenny
Poskusi z medom in cimetom. Pomaga pri bolečem grlu, samo otroka je potrebno prepričati, da je to skoraj tako dobro kot lizika.
Pri nas se je z bolečim grlom začela angina, tako da se ti lahko zgodi, da se bo pojavila še vročina, Potem pa ne pomaga drugega, kot zdravnik in 10 dni antibiotika.

(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleče grlo, kašelj 4-letnice
17.10.2007 10:03:46   
simona76
Moj občasno liže granobil, a že pri razbolelem grlu ne vem kako bi pomagal. Mi to ližemo preventivno, ko je malo zahripan in če vidim da se kaj pripravlja. Zdaj pa sem začela prakticirati še kremo od Justa.


(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleče grlo, kašelj 4-letnice
17.10.2007 13:10:01   
piščanc
so tudi septolete z okusom češnje itd. ampak najbolje je kakšen slezov sirup, trpotčev... ali pa granobil tablete če jih ima rada

ponoči kašlja, ker se ji sluz nabere ob ležanju. pomaga tudi dvignjen vzglavnik, izparilnik, da se sluz redči, če je fejst lahko pa tudi claritine, da se izločaje sluzi zmanjša.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?