|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilske
10.12.2004 16:12:03   
Ninča-k
Kako se kaj počutite ob vedno pogostejši telovadbi vaše:duda:? Jaz sem vsak dan bolj v9nebesa. Danes sem imela UZ, in kljub črnim napovedim je vse OK :bravo:.
Kilograme pridno nabiram, 6 kg. Kaj pa ve? In vedno bolj me vleče v otroške trgovine. Ali že nakupujeta?
Lep pozdrav :metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Aprilske
10.12.2004 16:25:36   
Lejči
ojla,

tudi jaz sem ful vesela, ker se vedno več brcamo.:bravo:
me veseli, da je pri tebi vse ok. jaz imam naslednji teden morfologijo. že komaj čakam.
hm, ja kg se kar nabirajo, po moje tam nekje 4-5 kg.
nakupujem pa še ne, se mi zdi, da imam za to še dosti časa, poleg tega pa sem trenutno s časom precej na tesnem, za to pa ga bom po moje rabila kar precej...:)-

lp, pa se še kaj beremo

(odgovor članu Ninča-k)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Aprilske
10.12.2004 22:11:28   
beba76
Mi smo pa že bli na morfologiji in je bilo ful lepo opazovati svojega (lenega in spečega) sončka. Za spol nismo nameravali vprašati, pa bi skoraj izvedeli - G je kar brez najinih vprašanj skoraj izdal skrivnost. No, "k sreči" je :duda: imel noge prekrižane in se ni videlo... Bi mi pa zelo pasalo, če bi nama povedal, saj firbec dela brez usmiljenja...:)-:)-:)-:)-:)-:)-

A mate že ful velike bušije? Moj je že kar...mi že pravijo, kak mam lepega.:bravo::bravo::bravo:

Bi blo fajn, če bi se tudi me nekje zbrale in začele čvekati, saj smo že čez polovičko in se nam ful dogaja(vsaj meni, no).

Lep pozdrav vsem :nosecka:

N in :duda:

(odgovor članu Ninča-k)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Aprilske
11.12.2004 8:38:19   
April
Jaz sem bila tudi včeraj na morfologiji. 21t

Pa se ji je zdel nekoliko majhen, pa ne po teži in višini, ampak po gibih.
Le kaj to pomeni?

Drugače se pa super počutim, le giba pa res bolj malo.

Čimveč sončka ta vikend.

(odgovor članu Ninča-k)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Aprilske
11.12.2004 12:00:33   
lunca77
hojla punce!

jaz sem bila na morfologiji že prejšnji teden in je bilo res fino. g. je rekla da je mali zdrav (seveda glede tistih stvari, ki jih lahko vidi), migala je pa pikica tko, da se je ene petkrat čist obrnila. moj dragi je bil zraven in nisva hotla zvedet spola, čeprav sva si oba po tihem želela, da bi se ji zareklo. no pustimo se presenetit. dobila sva za cel album slikic roke, noge, stopalo je zmrla in ma že 3,5 cm velike noge (mali jeti). brca ko nor in ko je šla g. z aparatom čez moj trebuh je z rokico odmikal aparat tko da je komaj zmerila popkovino. je bil kar hec, trajalo je pa skoraj 45 min. sem bila zelo zadovoljna.
papcamo in se pridno redimo, zdej mam spet napade lakote in sicer samo nezdravo hrano ostanki od miklavža so že pošli in zdej čakam na božične dobrote in se debelim.

uživajte s svojimi pikci lunca77:duda::kuza:

(odgovor članu Ninča-k)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?