|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mešanje dveh različnih Aptamilov
18.10.2007 15:28:00   
ALEKSA13
Pozdravljene,

ne vem, ali lahko mešam dva različna Aptamila (ne za vsak obrok, samo če bi bil zaprt po Aptamilu 1)? Poskusila sem namreč z Aptamil Comfort 1 (naj bi bil za boljšo prebavo in proti krčem - so mi ga priporočili), vendar ima moj dojenček po njem drisko in krče, zato bom nadaljevala z Aptamilom 1. Npr. če bi naredila 90 ml, bi dala 2 merici Aptamila 1 in eno Comforta 1. Hvala za kakšen nasvet, lp. Aleksa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mešanje dveh različnih Aptamilov
18.10.2007 16:29:53   
bonci
Nama so v trgovini oziroma na sedežu podjetja Kolinska v LJ priporočili mešanje Aptamil Prematila (hčerkica je na robu nedonošenosti) in pa Aptamil AR1. Hčerki dajeva Prematil, fantu pa mešava 2 merici AR in 1 merico Prematila. Zaenkrat deluje.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mešanje dveh različnih Aptamilov
18.10.2007 16:33:46   
Anonimen
Jaz sem Aptamil 1 in Aptamil Comfort v razmerju 1 : 1 mešala do otrokovega ... ma ne vem, skoraj do enega leta, se mi zdi.

In to razvno iz tega razloga, ki ga ti navajaš. Sem bila pa na to opozorjena že prej, da če bom iz Aptamila 1, ki ga je zapiral, prešaltala popolnoma na Comformil (takrat se je tako reklo), da bo to tako, driska in krči. Zato se kar takoj potem prešla na mešanico.

Moraš pa potem tako delati vedno, ne samo, ko je že enkrat zaprt.

(odgovor članu bonci)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mešanje dveh različnih Aptamilov
18.10.2007 21:21:28   
Anonimen
Jaz sem pri hčerki mešala aptamil 1 in aptamil AR nekaj časa. Probaj, pa boš videla, če mu paše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mešanje dveh različnih Aptamilov
18.10.2007 21:53:05   
lidijad
Jaz sem svoji pupi dodajala Aptamil Pre, nato pa sem začela z Aptamilom 1, seveda postopoma. Najprej sem dala 2 merici A. pre in 1 merico A.1  - par dni, nato 2 merici A. pre in 2 meric1 A.1, nato 1 merico A. pre in 2 meric A.1. Zdaj pa smo na čisti 1.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
18.10.2007 22:46:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lidijad)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
18.10.2007 22:49:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?