|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamudila rok za oddajo obrazca za drugi del p...
12.12.2004 11:08:00   
Pikca
Punce, help!
Ne vem, kako sem bila lahko tako trapasta, ampak - čisto sem pozabila oddati obrazec za 2. del porodniškega dopusta. Ravno prejle sem v papirjih prebrala, da imam urejeno porodniško do 12.12., se pravi do jutri! Kaj pa zdaj??? A se je kateri že kaj podobnega zgodilo in kako ste uredile?
Pikca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zamudila rok za oddajo obrazca za drugi del p...
12.12.2004 12:51:41   
mala račka
Najbolje da greš takoj jutri na CSD in razložiš situacijo. Po moje se da uredit.
Prijateljica sploh ni vedela, da mora kaj urejat za porodniško(že 1.del)na CSD (je mislila da to v službi uredijo) in je tudi šla, ko je pač izvedela - pa so ji vse uredili.
Edino z nakazili ne vem, kako ti bodo rešili. Možno, da ta mesec dobiš le delno (do 12.tega).

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zamudila rok za oddajo obrazca za drugi del p...
12.12.2004 12:55:42   
Anonimen
Kakšen drugi del?
Jaz sem obrazce za porodniški oddala samo enkrat in dobila odločbo od novembra do marca.
Dokumente za nego in varstvo pa bom urejala po rojstvu, časa imam do marca.

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   zamudila rok za oddajo obrazca za drugi del p...
12.12.2004 13:00:02   
mala račka
Jaz sem razumela kot drugi del ravno ta del - za nego in varstvo otroka :zmeden2:

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zamudila rok za oddajo obrazca za drugi del p...
12.12.2004 13:37:59   
Taša
zdaj vas pa čisto nič ne razumem. Jaz sem papirje oddala samo enkrat sem dobila odločbo menda za 90 dni potem pa so mi iz CSD poslali kar sami še drugo odločbo!!!!:zmeden::zmeden:

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zamudila rok za oddajo obrazca za drugi del p...
12.12.2004 15:57:36   
Anonimen
Taša, potem so bili pa na CSD pridni. Drugače moraš pa res še enkrat po 90 dneh oddati prošnjo oz. vlogo.

Tako, da Pikca, res pojdi takoj jutri in razloži, kaj se ti je zgodilo. Potem pa je vse odvisno od njih. Vse se da, samo če se hoče. Pri Taši se to lepo vidi. Tudi v Kranju so ženske na CSD kar v redu, mene so vedno poklicale in mi povedala, kaj na primer mi še pri kakšni vlogi manjka, tako da sem bila kar presenečena. Ponavadi je verjetno tako (si predstavljam), da če kaj oddaš pomanjkljivo, dajo v predal in gotovo.

Upajmo, da bodo "tete" prijazne in da bodo imele dober dan. Vse pa se resnično da, samo če hočejo. Prav od tiste osebe, ki ji boš stvar razložila, je odvisno, kaj bo naredila.

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   zamudila rok za oddajo obrazca za drugi del p...
12.12.2004 17:23:59   
Pikca
Hvala za hitre odgovore! Ja, jutri se bom poskusila čimbolje zmeniti na CSD. Mal ste me pomirile, prej me je pa že čisto panika.
Kaj točno pa je sploh treba oddati? Ali rabim tudi kaj od delodajalca?

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zamudila rok za oddajo obrazca za drugi del p...
13.12.2004 10:48:22   
Pikca
Urejeno. Izpolniti sem morala 3 obrazce (vloga, podobno kot za prve 3 mesece), s sabo pa sem imela Živin rojstni list. Sploh niso komplicirali.
Lp, Pikca

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zamudila rok za oddajo obrazca za drugi del p...
13.12.2004 10:55:10   
Anonimen
Super!!!

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   zamudila rok za oddajo obrazca za drugi del p...
16.12.2004 16:25:02   
niki5
Jaz sem pa mislila, da se to avtomatično podaljšuje, razen za nego otroka je potrebno ponovno..
Zdej sem pa čist zmedena.. ker meni piše na odločbi od 18.9. do 31.12.2004.. kaj to pomeni, da moram po tem datumu še enkrat vložiti?

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zamudila rok za oddajo obrazca za drugi del p...
16.12.2004 18:05:43   
Anonimen
Ja, v Kranju je treba, pa izgleda, da pri tej, ki je vprašala (sorry, zdajle ne morem pogledati kako ti je že ime), tudi. Najbolje, da ih pokličeš in vprašaš.

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   zamudila rok za oddajo obrazca za drugi del p...
17.12.2004 22:48:17   
niki5
Splišni, sem preverila in so rekli, da moraš 30 dni pred iztekom novo vložiti :ups: no amapak da ni panike, naj sedaj čim prej to uredim.. Madonca komaj rodiš, moraš že ponovno vlagati za nego in varstvo otroka :(:( še dobro da sem naletela na tole debato, ker bi sicer pozabila..

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Koliko časa po HSG ste zanosile
Nefretiti



1 mesec (48%)

2 meseca (12%)

6 mesecev (12%)

12 mesecev (7%)

več kot 12 (20%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!