|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Flaška/žlička?
5.11.2007 20:03:32   
Mlada mamica
Pozdravljene....
prosim lepo,če mi lahko pomagate pri nasljednjem....hčerko bi rada odvadla od fllaške in namesto te bi ji dajala hrano na žličko!Flaško dobi samo zjutraj in zvečer preden gre spat_vmes uživa gosto hrano!Čaj že pije iz kozarca,zato bi jo rada flaške nasplošno odvadla!Zanima pa me še vaše mnenje?!Naj flaško dokončno odstranim,ali še ji za jutro in večer pustim?
PRIMER:V skodelico ji nalijem mleka za 210 ml(tako kot v flaški),flaško spije celo....ko pa ima čokolino v skodelici pa samo 150!A je to normalno,ker se ji ne da jest z žličko,al ne?Stara pa je 13 mescev!HVALA ZA ODGOVORE!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Flaška/žlička?
5.11.2007 22:19:48   
Naja30
Verjetno je v flaši bolj redko in gre lažje po grlu dol.user posted image


(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Flaška/žlička?
6.11.2007 8:37:33   
anju
verjetno se s flaško pocarta. nič tako zelo narobe s tem. so precej starejši še kar na flaški.

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Flaška/žlička?
6.11.2007 8:53:14   
asso
Naša iz šalčke mleka sploh noče tako, da zvečer ima še obvezno flaško, včasih pa tudi zjutraj. Stara pa je 3 leta, bo se že odvadila.
Tudi mlajša 14 mesecev ima še vedno zvečer flaško ter včasih ponoči in proti jutru...
Sploh se ne ubadam s tem, da jima bi to ukinla...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Flaška/žlička?
6.11.2007 10:29:20   
sneška_
Moja pupa je že 4 leta ampak zvečer pa zjutraj mleko je v flaški.Vse drugo pije iz kozarca ampak mlekija pa še ne

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Flaška/žlička?
6.11.2007 15:26:30   
Mlada mamica
Vsem hvala za odgovore!user posted image Bom še pol kar ostala verjetno pri flaški!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Flaška/žlička?
6.11.2007 20:04:21   
Anonimen
Tudi jaz mislim, da ni nič narobe, če ima pri 13ih mesecih še vedno stekleničko. user posted image
Pa glede čokolina, seveda poje manj, ko je bolj gost in nasiten kot samo mleko.

(odgovor članu Mlada mamica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Flaška/žlička?
7.11.2007 8:16:35   
mala zirafa
Jaz sem pila čokolino vsako jutro vse do male šoleuser posted image .Pa  z mojimi zobmi ni nič narobe.Moja 3 letnica jo tudi ima zjutraj in zvečer, ker je zelo neješča, pa si mislim da vsaj po flaši nekaj dobi.Na račun nje spije na dan 600ml mleka s čokolinom.Mislim da jo to drži gor.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Flaška/žlička?
8.11.2007 20:26:43   
NRMM
Moja 22 mesečnica še tudi zjutraj in zvečer spije čokolino po flaški zelo rada in ji tudi ne mislim ukinit,ko bo sama želela bo dala stran,pa če je to pri 6 letih ali pa pri 18 user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?