|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   roza izcedek?
27.10.2007 20:54:17   
manko
    Sem v 6tednu nosečnosti,pregled pri ginekologu imam  šele 6.11.(prvi),danes sem opazila dokaj rahel rozasto obarvan izcedek in to zvecer,cez dan nič.bojim se kaj bi to lahko bilo,če je imela katera podobne izkušnje mi PROSIM POMAGAJTE,KER SEM ČISTO IZ SEBE!mancauser posted image

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 28.10.2007 11:30:05 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
27.10.2007 20:56:22   
Udb
Pomiri se. Če izcedek ni krvav, potem je to ponavadi nekaj običajnega. Tudi sama sem imela na začetku nosečnosti take rjavo roza izcedke, pa je bilo vse OK. Nevarno je, če je v izcetku sveža kri - se pravi, če bi bil svetlo rdeč. Lahko pa pokličeš G in ji poveš, pa ti bo ona strokovno svetovala. Pa poskusi čim več počivati. 

(odgovor članu manko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
27.10.2007 20:59:07   
Serendipity
Manca - čestitke za user posted image . Na žalost nimam izkušenj z nosečnostjo, koliko pa sem prebrala pa še rahel roza izcedek ni nujno nevaren. Vendar ti predlagam, da postaviš še isto vprašanje na forum nosečk - ti bodo lahko podale sveže informacije iz prve roke. Pozanimaj se pa tudi na forum med-over.net, pri Pušenjaku.
Upam, da res ni nič takega  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
27.10.2007 21:00:16   
tinkamiška
Manko se strinjam z vsem kar je napisala Udb. Pokliči G, če se boš lažje pomirila in predvsem čim več počivaj.

Srečnouser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
27.10.2007 21:05:37   
manko
hvala vam za hitro skrb,saj pravim da je bil izcedek tak da ga ne znam definirat,blo je roza ne rdeče...in tako se veselim..bo prepozno,ce grem v ponedelljek k ginekologu?ali moram na urgenco?sploh ne vem kako in kaj-pa ne paničarim brez veze,saj veste za pikico se gre...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
27.10.2007 21:27:07   
Anonimen
ne paničariš taka skrb je normalna in hvala bogu da te skrbi. Mislim da nebo nič narobe če greš k zdravniku v ponedeljek. Če pa bi še se ti ta izcedek spet pojavil pa ne oklevaj ampak šibaj k zdravniku. Jaz mislim da ni nič hujšega je pa dobro da stvari ne jemlješ zlahka in dobro se je prepričat ne pa reskirat. Želim ti lepo  predvsem pa zdravo nosečnost.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manko)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
27.10.2007 22:53:11   
manko
sva sla kar k dežurnem ginekologu in mi je nredil UZ videl je da je plodek v maternici,kar je super-le utripka še ni bilo,jutri moram nazaj pa bomo vidl...mislite name...naj začne biti malo srčece...hvala vsem za odgovor...javim kako bo...poljubček..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
28.10.2007 9:53:37   
Inigo
manko, tut jst mam 6.11 prvi pregled. zdaj sem (pomoje) v 5. tednu. upam, da se bo že kaj videlo takrat! user posted image user posted image

(odgovor članu manko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
28.10.2007 10:24:56   
mirabela
manko, drzim pesti da bo vse OK  user posted image user posted image user posted image     user posted image user posted image user posted image     user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
28.10.2007 10:36:27   
Anonimen
Upam, da je vse ok. Na tvojem mestu bi počivala, jutri pa TAKOJ na tešče odletela ginekologu na NUJNI pregled. Pač jaz bi šla, ker se preveč sikirala.

(odgovor članu mirabela)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
28.10.2007 12:40:09   
manko
danes zjutraj sva bla spet pri zdravniku,je naredil UZ in rekel da ne vidi utripa in da ce do cetrtka ne bo spremembe bo poravil čiščenje,jokam že cel dan im molim da bi srcek zacel bit in da začne rasti..zdaj sem na bolniški do četrtka in bom počivala-tako mi je svetoval..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
28.10.2007 12:53:46   
arielca
manko, user posted image user posted image user posted image . Še vedno držim pesti.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu manko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
28.10.2007 12:55:58   
Splet.Ka
Držim pesti!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
28.10.2007 12:57:09   
manko
kako lepo...res hvala.tud mi2 upava,da je prišlo pač do kasnejše oploditve in da bo še vse ok,sam je zares tezko odklopit in ne mislit na to..

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
28.10.2007 13:17:29   
CIPRESA
manko, sama sem imela podobno krvavitev v 6-7t nosečnosti, le da je bila moja kri res sveža in jo je bilo kot pri M veliko. Tudi meni se je plod sicer videl a srček še ne. Čakala sem še malo manj kot 14 dni da mi je G potrdil, da srček bije in da je vse normalno. Zdaj je moj fantek že star 2,5 leti.
 Vem da te je strah in kako se sedajle počutiš. Tudi jaz sem bila čisto obupana ampak božaj trebušček in se pogovarjaj z pikico, pa neštetokrat ji povej da jo imaš rada, boš videla da bo vse uredu. Lahko je le prišlo do kasnejše oploditve in nisi še noseča toliko kot  je G izračunal glede na zadnjo menstruacijo. To se je zgodilo pri meni.

Jaz verjamem da se bo vse lepo izteklo!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu manko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
28.10.2007 13:23:36   
manko
sm se kar zjokala...hvala in iz tvojih ust v božja ušesa kot pravijo....

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
28.10.2007 16:52:40   
kodrana
manko, jaz ko sem bila noseča 6T in nerkaj dni sem imela tudi rjav izcedek zvečer, pa drugi dan tudi. samo zvečer. rozast. pa sem šla h g. in je rekla, da je vse ok, čeprav se plodek in srček še ni videl. noseča pa 6T in 5dni. vendar sem kasneje zanosila. sama imam cikluse na 32dni in ovulacije nekej 18,19dan. tako da, je vse ok. sedaj sem že v 9t in mi je tudi vsak dan slabo, tako da upam da pikica raste.
po odnosu ali če se kaj napenjaš na stranišču lahko kaj zakrvaviš. npr. kaka žilica poči, ker je vse bolj prekrvavljeno. ponavadi je to.
če se pojavijo hude krvavitve in/ali krči, potem je obisk g. takojšen, do takrat pa le brez skrbi in počivat. misli pozitivno. kaj nam pa preostane, kot čakat, da ti krizni tedni minejo. držim pesti.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu manko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
28.10.2007 17:42:43   
lorch
V takem času sem imela manjše krvavitve, v 6. tednu se utripa še ni zazanalo, v 8. pa. Danes sem dopolnila 35 tednov! Upam, da bo tudi pri tebi tako. Držim pesti!!!

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
28.10.2007 18:07:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

manko, sama sem imela podobno krvavitev v 6-7t nosečnosti, le da je bila moja kri res sveža in jo je bilo kot pri M veliko. Tudi meni se je plod sicer videl a srček še ne. Čakala sem še malo manj kot 14 dni da mi je G potrdil, da srček bije in da je vse normalno. Zdaj je moj fantek že star 2,5 leti.
Vem da te je strah in kako se sedajle počutiš. Tudi jaz sem bila čisto obupana ampak božaj trebušček in se pogovarjaj z pikico, pa neštetokrat ji povej da jo imaš rada, boš videla da bo vse uredu. Lahko je le prišlo do kasnejše oploditve in nisi še noseča toliko kot  je G izračunal glede na zadnjo menstruacijo. To se je zgodilo pri meni.

Jaz verjamem da se bo vse lepo izteklo!!!




Živjo CIPRESA

Bojim se, da imam tudi jaz isti problem kot si ga imela ti. Da je tudi pri meni prišlo do kasnejše oploditve, ker sem imela tudi jaz rjav izcedek v 5/6 tednu nosečnosti. Sicer ginekolog mi ni nikoli nič omenil ampak imam pač tak občutek.
Kdaj je pri tebi ginekolog izračunal točen datum? Moje prve meritve za katere jaz vem so bile v 13 2/7 tednu in sicer na nuhalni svetlini, kjer mi je potrdila isti PDP kot ginekolog. Velikost moje pikice je bila pa 72mm. Sama pa mislim da je bila starost mojega ploda šele za 11 tednov. Kakšne mere si pa ti imela (velikost ploda)?
Hvala za odgovor

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
28.10.2007 19:05:53   
Naja30
Tudi jaz sem imela okoli 6t rjavkast izcedek. Poklicala sem G in mi je rekla, da naj malo več počivam in ne dvigujem svoje 10m hčerke. Tega sem se držala in je bilo ok.
Če te ful skrbi, kar kliči G ali pojdi na urgenco, da boš mirna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
29.10.2007 7:33:40   
CIPRESA
Anonimna tudi meni so do konca nosečnosti računali vsi tako kot G v začetku zanositve. Tudi na NS, potem sem šla še k privat G ki mi je izračunala isti datum po UZ. Vsi pa so mi zraven še povedali da je bolj pozna nosečnost in da zaostaja plodek za en teden. No na koncu se je izkazalo da so vsi po vrsti falili PDP in sicer so ga napovedovali 26.7., rodila pa sem z zamikom 9.8. Tamal je bil čisto vredu (razen druge težave ki ni povezana z rastjo ploda), vsi po vrsti so le falili datum.

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
29.10.2007 8:15:36   
Anonimen
  in rekel da ne vidi utripa in da ce do cetrtka ne bo spremembe bo poravil čiščenje,


Joj, manko user posted image

A če do četrtka ne bo utripa, je rekel da greš na čiščenje??? Jaz ne bi dovolila še tak hitro. Saj vidiš da se je tukaj nekaterim srček ogčasil kmaj v 8 tednu user posted image   Jaz bi čakala. Srečno user posted image

(odgovor članu manko)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
29.10.2007 8:26:23   
Marogica
Jaz bi tudi počakala, dostikrat se utrip "pojavi" po 8 tednu in ne prej. Zato tudi naročujejo tako "pozno" in se nekatere čudite. Mislim in upam, da ni tako hudo.

Če se ti pa izcedek ne bo ponavljal, pa tako ali tako ne. Počakajte s čiščenjem ali pa se odpravi do drugega ginekologa po dodatno mnenje, preden ti bodo opravili čiščenje.

Držim pestiuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
29.10.2007 12:07:15   
manko
mi2 sva sde tud definitivno odločla, da počakava na 6.11,ko naj bi imela prvi pregled pri svojem ginek. in v četrtek sploh ne grem nazaj tam..pa še zbolela sem,tak da samo ležim...pol bova pa vidla kaj nama bo moj G povadal in seveda upava da bo biba do takrat že malo večja in da ji bo srcek že pošteno utripal..tole je sigurn najtežji tedn v mojem življenju...mislite na nas3!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: PROSIM ZA POMOČ!!!
29.10.2007 15:13:08   
manko
danes sem poklicala svojo zdravnico in ji povedala kako in kaj,pa je rekla da naj me se nič ne skrbi in da bomo vidl kaj bo rekel moj G v torek,do takrat pa pocitek...mal sm se potolažila,sam da bi blo vse v redu...noro kaksne stvari se ti pletejo po glavi....jaz samo mislim na svojo pikico,da je vse ok in se bomo vse kmalu od srca lahko nasmejaliuser posted image ..najrajši te imamuser posted image

(odgovor članu manko)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?