|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vloga za znižano plačilo - november
17.10.2007 9:20:28   
binica
Pozdravček,
nekaj me zanima. Septembra je šla moja pupica prvič v vrtec in dobili smo odločbo, da spadamo v 8. razred user posted image . A je potrebno vseeno oddati novo vlogo do 15.11., če sem v najvišjem razredu?

Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vloga za znižano plačilo - november
17.10.2007 9:48:53   
ona
Tako sem se tudi jaz bunila,da naj me kar brez te papirnate procedure dajo v tavišji plačilni,ker drugam,v nižjega itak nimam šans,da pridemuser posted image
in je gospa na občini rekla,da vsekakor moram dat vlogo,ker 8 razred je v bistvu 80% cene in,če ne dam vloge bom plačala še 20% več,ker teh 20 krije občina!
Primer,če dam vlogo plačam ne vem 400€,če je ne bi dala,bi plačala 500e.
Tako,da ti boš morala vseeno oddat vlogo za naslednje letouser posted image

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vloga za znižano plačilo - november
17.10.2007 12:24:19   
Suza
Najverjetneje ste mogli avgusta podati podatke o višini OD za leto 2005. Do 15.11. pa bo potrebno vpisat podatke za leto 2006. Upam, da se ne motim preveč. Vsaj tak je bilo pri nas lani.

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki nas dvignejo s tal in nas spomnijo, da znamo leteti.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vloga za znižano plačilo - november
18.10.2007 13:55:20   
zajlca
A je potem potrebno oddat vlogo PONOVNO vsakemu? Mi smo jo dali tudi septembra 1. v vrtec.

(odgovor članu Suza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vloga za znižano plačilo - november
18.10.2007 15:57:30   
jagoga
DA
Mi so otroka vpisali v vrtec 01.09.2006. Petnajst dni prej smo mogli oddati Vlogo za znižano plačilo vrtca za leto 2006 (tekoče leto) s podatki o dohodnini od leta 2004. Potem pa smo mogli zopet oddati vlogo tudi že novembra (15.11.2006). To pa zato ker se novembra oblikuje plačilo za naslednje leto, oddali smo vlogo za znižano plačilo vtrca za leto 2007 s podatki dohodnine za leto 2005.
Pri nas vrtec tudi opozori vsakega posameznika (pri položnici je obvestilo), da mora oddati do 15.11.2008 vlogo za znižano plačilo.

(odgovor članu zajlca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vloga za znižano plačilo - 2008
7.11.2007 18:08:34   
LUNA06
Mene pa zanima do kdaj je treba oddati vlogo za drugo leto.Naš gre v vrtec v decembru.Vem da je treba za december oddat do 15.11.Kaj pa za januar oz. za celo drugo leto?

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vloga za znižano plačilo - 2008
7.11.2007 22:13:45   
pika**
Luna,   odločbe veljajo  točno za koledarsko leto. Tako so namreč mene gospe na občini podučile .

Naš je bil v letu 2006 samo dva mesca v vrtcu.  Konec nov.06 sem ga izpisala zaradi zdravstvenega stanja ( non-stop bolezni dihal ). Konec l.06 so mi izdali odločbo za leto 2007, ker sem že oktobra oddala vlogo za leto 2007. Ko smo letos ponovno začeli v vrtec  septembra, sem oddala novo  vlogo ,  ker sem pač sklepala, da zaradi spremembe kraja  to mora biti, pa so me klicali z občine , da enkrat izdana vloga velja za celo leto neglede na to, da vmes  menjaš vrtec, ga  izpišeš....Sporočiš na občini, kam naj pošljejo odločbo  in to je to.

Bi reklav tvojem primeru,  da bo najbolje oddati  kar dve vlogi hkrati za 2007 in 2008 in ti bo dvojna pot prihranjena.

Za leto 2008 je rok oddaje  do 15.11.2007.
Če gre bebi v vrtec z decembrom, si že malce pozna. To ne delajo  tko hitro , kot  potne liste user posted image

Pa sporoči, če sem imela prav user posted image



< Sporočilo je popravil pika** -- 7.11.2007 22:16:31 >

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vloga za znižano plačilo - 2008
8.11.2007 1:12:30   
silvestra
Mene pa samo neki zanima glede znižanja plačila.
Jaz sem svojega sončka vpisala za vstop v vrtec 1.09.2008 (vprašalnik v vrtec). Itak še nevm če bo sprejet, ker odgovor baje dobiš šele marca 08.
Pa me zanima, a moram jaz tud oddati na občino do 15.11. letos za znižano plačilo, al sem jaz to narobe zastopla po radiu.

Hvala za odgovor,Silvestra

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vloga za znižano plačilo - 2008
8.11.2007 9:39:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: silvestra

Mene pa samo neki zanima glede znižanja plačila.
Jaz sem svojega sončka vpisala za vstop v vrtec 1.09.2008 (vprašalnik v vrtec). Itak še nevm če bo sprejet, ker odgovor baje dobiš šele marca 08.
Pa me zanima, a moram jaz tud oddati na občino do 15.11. letos za znižano plačilo, al sem jaz to narobe zastopla po radiu.

Hvala za odgovor,Silvestra


Silvestra, ko bo otrok sprejet v vrtec, takrat boš dala vlogo za znižano plačilo. Se pravi, najverjetneje 1x avgusta user posted image

(odgovor članu silvestra)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vloga za znižano plačilo - 2008
9.11.2007 16:09:22   
LUNA06
Ja načeloma se oddaja vloga 14 dni pred vstopom v vrtec.Očitno majo ob novem koledarskem letu več dela, zato je treba že zdej.

Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vloga za znižano plačilo - 2008
9.11.2007 17:29:35   
Alisa
Mene pa samo neki zanima glede znižanja plačila.
Jaz sem svojega sončka vpisala za vstop v vrtec 1.09.2008 (vprašalnik v vrtec). Itak še nevm če bo sprejet, ker odgovor baje dobiš šele marca 08.
Pa me zanima, a moram jaz tud oddati na občino do 15.11. letos za znižano plačilo, al sem jaz to narobe zastopla po radiu.

Hvala za odgovor,Silvestra
IZVIRNO SPOROČILO: silvestra






Silvestra tak kot so ti napisale. Ko bo tvoj otroček sprejet v neki vrtec , ti bodo tam povedal da daj na občino še vlogo za znižanje vrtca, se pravi 14 dni preden vstopi v vrtec. Zdaj pa ti ni treba.



_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?