|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
11.11.2007 18:12:38   
glen
Pozdravljene.
Noseča sem 11t in že neki časa imam povečan izcedek prozorne barve,danes pa ko sem šla na wc sem na toaletnem opazila prozoren izcedek in med izcedkom malo rdeče,ma zelo malo, kot da bi bila kakšna rdeča nitka med izcedkom,na spodnjicah pa nič,so čiste.
Naj me skrbi?
Naj pokličem gin?
Skrbime ker sem pred to nosečnostjo imela ss v 5 t.
Lp 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
11.11.2007 18:15:03   
glen
Naj omenim še to,da sem prehlajena,nejemljem pa nobenih zdravil

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
11.11.2007 20:32:32   
Anonimen
Tudi jaz sem imela gost lepljiv prozoren izcedek,vendar ni bilo vmes nič rdečega.Jaz bi na tvojem mestu jutri zjutraj poklicala ginekologa.Tako boš najbolj pomirjena.

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
11.11.2007 20:47:07   
Taula
Si imela spolne odnose oz. bila na veliki potrebi? Tam ti lahko poči kakšna žilica. Lahko pa ti poči tudi tako, ker se vse razteza. Če boš še imela oz. se poveča pokliči G, oz. pojdi na urgenco.

Srečno.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
12.11.2007 9:08:09   
VesnaLana
tudi jaz sem imela gosto sluz, kar se pa tiče rdeče nitke pa le pokliči svojo G, saj zato pa so da nas tudi pomirijo.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
12.11.2007 9:28:44   
cv3rklic4
Živjo,
jaz sem v petek zvečer, ko sem se umila, na brisači opazila malce rjavkastega izcedka, ampak samo par kapljic. Potem pa sem v soboto zjutraj, ko sem šla na wc, opazila, da se je izcedek malo povečal, zato z možem nisva oklevala in sva šla kar na urgenco. Na tečaju za zgodnjo nosečnost so nam svetovali, da gremo (ob vikendih, ko ginekološke ambulante "ponavadi" ne delajo) do 15. tedna na urgenco, če pa je krvavitev po 15. tednu pa v porodnišnico.
Sicer so po moje imeli v mislih svetlordeče in močne krvavitve, ki lahko pomenijo SS, ampak midva že nisva hotela tvegat oz. bit v negotovosti do danes.
V soboto zjutraj sva bila na urgenci takoj na vrsti, ginekologinja mi je naredila vaginalni UZ (noseča sem 11 tednov) in srček je delal. Rekla je sicer, da vidi krvavitev, ampak se ji zdi da je vse OK. Dobila sem tudi slikico! Mali je bil kar živahen, tako da sva zdaj pomirjena.
V soboto pa imam NS, tako da bo upam do takrat in naprej vse ok!
Vso srečo tudi vam ostalim user posted image !

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
12.11.2007 9:29:17   
glen
Ne spolnega odnosa včeraj nisem imela.
Na veliko potrebo sem šla zjutraj(naj omenim da težko hodim na veliko potrebo)ampak to sem opazla popoldan,ampak ga je res bilo fulč malo kot,sem napisala le nitka.
Pol pa nič več.

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
12.11.2007 9:44:01   
polly80
lp
v 10.tednu sem šla zvečer na wc,ko sem se obrisala,sem opazila na toaletnem papirju svežo kri..glede na to, da sem pred kratkim že imela ss,sem se tako ustrašila,partner me je takoj (ob polnoči) peljal na urgenco,G je bil zelo prijazen,na pregledu je bilo vse ok,zdaj sem v bolniški, moram počivat..glede na to,da si pač vse želimo, da bi bilo z našo pikico vse ok,greš na pregled,da se pomiriš,da vidiš da je vse ok..vsem želim lepo in mirno nosečnost!

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
12.11.2007 11:43:01   
Naja30
Lahko, da ti je med veliko potrebo počila kakšna žilica, pa se je kasneje izločila. Da boš mirna, pojdi do G.

(odgovor članu polly80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
13.11.2007 8:53:17   
glen
Sporočam žalostno novico,ker se je včeraj zvečer ponovil rjav izcedek,sem takoj odšla na urgenco,kjer je žal gin. ugotovila da ni utripauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Noseča sem 11 ted,gest. vrečka ustreza,plod je pa velika za 8 ted,kar pomeni da je nehal rast.
Povedala mi je, da v takih primerih zmeraj morata biti dve neodvisni mnenji,grem jutri spet gor da me pregleda še en gin. in pol na abrazijo.
Nemorem vam povedat kako trpim,pa še sploh nevem kako naj naši tamali(3,5 leta)razložim da dojenčka pa ni več v trebuščku,ker se je ful veselilauser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
13.11.2007 9:12:56   
madela
Glen,mislim nate in ti pošiljam,zelo mi je žal,da se ti je to zgodilo user posted image  Mislim nate in ti pošiljam user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
13.11.2007 10:27:46   
Naja30
Žal mi je za pikico. user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
13.11.2007 10:31:03   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Sporočam žalostno novico,ker se je včeraj zvečer ponovil rjav izcedek,sem takoj odšla na urgenco,kjer je žal gin. ugotovila da ni utripauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Noseča sem 11 ted,gest. vrečka ustreza,plod je pa velika za 8 ted,kar pomeni da je nehal rast.
Povedala mi je, da v takih primerih zmeraj morata biti dve neodvisni mnenji,grem jutri spet gor da me pregleda še en gin. in pol na abrazijo.
Nemorem vam povedat kako trpim,pa še sploh nevem kako naj naši tamali(3,5 leta)razložim da dojenčka pa ni več v trebuščku,ker se je ful veselilauser posted image



Joj, glen, user posted image user posted image user posted image  Saj nimam besed... Tako zelo mi je žal za tvojo pikico... user posted image user posted image user posted image  Drži se, najdi pogum in tolažbo v moževem in hčerinem objemu, mala ti bo v veliko oporo, ne skrivaj žalosti pred njo, dovoli, da je ob tebi, še bližje si bosta kot prej. Tako majhni otroci razumejo mnogo več, kot si starši sploh zamišljamo. Tvoj mali user posted image  ne bo nikoli pozabljen, bo pa skrbno pazil na novo pikico, ki bo zagotovo varno zrasla v zdravega user posted image , ko boš čutila, da je čas za to. Izjokaj bolečino, potem pa dovoli, da tvoja ljubezen premaga hudo. V mislih sem ob tebi user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
13.11.2007 10:33:05   
glen
Punce hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
13.11.2007 11:25:12   
Taula
Glen žal mi je da se je končalouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Noseča 11t-sluz + rdeča nitka ?
13.11.2007 13:53:31   
Leiah
Glen tudi meni je žal da se je tako  nesrečno končalo user posted image user posted image

_____________________________

Lp

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?