|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj pomeni penasto blato
21.12.2004 7:50:01   
Anonimen
lep pozdrav
včasih se zgodi ko malo:duda: previjam, kaka in opažam da ima penasto blato. kaj to pomeni?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj pomeni penasto blato
21.12.2004 7:54:08   
ana1
To se je dogajalo tudi naši pikici. Se mi zdi, da je to takrat, ko jo dajejo krči in vetrovi. Je pa bila pri naši to oblika driskice, ker je bilo to blato še bolj tekoče kto normalno. Ker je dojenaima zelo tekoče blato. Nekako do 4.meseca je bilo to 5-7 krat na dan, sedaj pri 5.mesecih pa je to 1-2 krat na dan (in velika verjetnost, da gre mimi po hrbtu gor, ali trebuščku).

lp,:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj pomeni penasto blato
21.12.2004 8:35:32   
Erika 1
Pri nas se je to dogajalo v dveh primerih:
- po vročini
- preveč mlečnih izdelkov

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj pomeni penasto blato
21.12.2004 8:49:20   
PIAF
Jaz sem vprašala pediatrinjo in je rekla (po mojem malo butasto!!), da je to zato, ker mali dosti sline poje, ko se slini:)))
Jaz pa mislim, da je to od krčev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj pomeni penasto blato
21.12.2004 10:40:34   
ten
Pri nas je bila to intoleranca na laktozo, ki je tudi v materinem mleku in to ne glede na prehrano matere. Teste smo naredili na pediatrični kliniki, kjer so nam tudi povedali, da ta pojav nikakor ni normalen. Blato je lahko penasto tudi zaradi kakšne infekcije ali alergije na določeno živilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?