|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zeleni čaj in nosečnost
20.11.2007 18:55:55   
Anonimen

Kako je s pitjem zelenega čaja v zgodnji nosečnosti in sploh v nosečnosti? Ali je pitje priporočljivo ali se ga odsvetuje? Ena skodelica naj bi bila OK, ali se motim? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zeleni čaj in nosečnost
20.11.2007 19:00:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Kako je s pitjem zelenega čaja v zgodnji nosečnosti in sploh v nosečnosti? Ali je pitje priporočljivo ali se ga odsvetuje? Ena skodelica naj bi bila OK, ali se motim? 


Ne motiš se.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zeleni čaj in nosečnost
20.11.2007 19:25:53   
Anonimen
Zmernost še nikoli ni škodila. To pomeni, da če popiješ eno skodelico čaja na dan, ali pa na teden, da ne bo nič narobe. Nisem še slišala, da bi zeleni čaj škodoval. Z njim je podobno, kot s kavo. Pij ga kot običajno, le zmanjšaj. To je moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zeleni čaj in nosečnost
20.11.2007 21:57:51   
Anonimen
Zeleni čaj je kot kava mi je rekla g. Sama sem morala piti 2-3 kave na dan zaradi nizkega pritiska. Tako je ukazala g. Rekla je da lahko tud 1 skodelico čaja in pol šalce kave, da to ne škodi in ni nič narobe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zeleni čaj in nosečnost
21.11.2007 4:41:32   
Magi*
nekaj malega o zelenem čaju najdeš tu.

čaj in kava nista enaka. enaka količina čaja ima veliko manj kofeina in veliko več dobrih učinkovin.


jaz celo N pijem veliko skodelico zelenega čaja dnevno. po zelenem čaju mi še nikdar ni bilo slabo kot po premočni kavi ali preveč kave (mi srce začne razbijati).


lahko komot piješ, seveda v zmernih količinah.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zeleni čaj in nosečnost
21.11.2007 7:55:52   
blue sky
Sama kave ne pijem, ampak zeleni čaj z mlekom. Med nosečnostjo sem popila enega na dan, mogoče kdaj 2 skodelici dnevno. Pravijo, da je zeleni čaj itak fajn piti, zato ni panike, da bi bilo potem kaj narobe.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zeleni čaj in nosečnost
21.11.2007 7:59:10   
tasyo
Mislim, da ni nobenega problema, da ga lahko mirne duše piješ. Jaz sem se ga sicer v zgodnji nosečnosti izogibala, ker me je zapiral, sicer pa bi ga normalno pila. Uživaj!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?