|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SMS sporočila z 1919
11.3.2008 14:25:16   
Anonimen
Dajte mi prosim povedat, ali ti pri SMS sporočilih, ki jih iz kakšnih trgovin pošiljajo z 1919, trgajo denar z GSM oziroma, kdo to plača? Trgovina ali ti, ki ta sporočila prejemaš? Pri 2929 menda plačaš ti. Prasci.

Ma sem se zaj... v eni trgovini in se res svojo telefonsko dala, da so mi dali popust.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SMS sporočila z 1919
11.3.2008 14:30:09   
Anonimen
Ti plačaš.Meni je vsak mesec bilo čudno od kje toliko telefona.So mi pa non-stop pošiljali SMS-je iz 1919.
Pri meni je bil to TUŠ.Potem sem poklicala operaterja in oni so zablokirali številko 1919.
Zdaj imam mir.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SMS sporočila z 1919
11.3.2008 14:34:53   
*pepelka*
Vse se plača. Ti kar pokliči operaterja in te bo odjavil od vseh plačljivih vsebin, oziroma ti bo dal št. kamor se lahko obrneš sama in se odjaviš.
Znajo nas okrog prinašat na različne načine, če le nismo pozorni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SMS sporočila z 1919
11.3.2008 14:44:11   
natasaom
a tuš tud? pa sej spodaj napišejo,da je oglas brezplačenuser posted image

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SMS sporočila z 1919
11.3.2008 14:45:15   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Pišejo že, pišejo.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SMS sporočila z 1919
11.3.2008 15:11:08   
Vrtnica79
Kaj pa tista sporočila iz Baby centrauser posted image  Zaračunavajo tudi te?

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SMS sporočila z 1919
11.3.2008 15:14:42   
Anonimen
A dejte nehat! Porka duš!

Grem najprej probat, če lahko zablokiram cifro v telefonu, drugače bom pa res na Mobitel klicala. Čeprav kolegica je rekla, da njej na Mobitelu niso hoteli nič zrihtat, da je morala potem ona sama to v Sparu uredit. Samo tisto je bilo iz 2929. Čeprav je očitno to isti šmorn.



Vrtnica, najbrž je potem povsod isto, tudi pri Baby centru. Dobro nas nat...., ni kaj.

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SMS sporočila z 1919
11.3.2008 15:18:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *pepelka*

Vse se plača. Ti kar pokliči operaterja in te bo odjavil od vseh plačljivih vsebin,


Aha, hvala. Ampak da ti potem ne zablokirajo tudi klicev, če si v tujini, ker tam pa je logično, da plačaš, če te kdo kliče.

No, bom vprašala, hvala.

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SMS sporočila z 1919
11.3.2008 15:21:57   
Anonimen
No, zdaj sem klicala na Mobitel, pa so mi rekli, da je to vse brezplačno. Vsa ta sporočila od Tuša, Clarka (to sem jaz dobivala) ... so brezplačna.

Dal pa mi je še en telefon, kamor lahko pokličem, če se želim vseeno od teh SMS-jev odjavit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SMS sporočila z 1919
11.3.2008 15:26:02   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ti plačaš.Meni je vsak mesec bilo čudno od kje toliko telefona.So mi pa non-stop pošiljali SMS-je iz 1919.




No, potemtakem si si sama račun nabijalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SMS sporočila z 1919
11.3.2008 15:26:05   
Anonimen
Čudno.Meni je rekla, ko sem poklicala, da se to plača.user posted image
Zdaj sem itak pri njih prekinila razmerje.Sem šla raje na kartico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SMS sporočila z 1919
11.3.2008 15:27:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ti plačaš.Meni je vsak mesec bilo čudno od kje toliko telefona.So mi pa non-stop pošiljali SMS-je iz 1919.




No, potemtakem si si sama račun nabijalauser posted image user posted image user posted image
Nič nisem sama nabijala, ker je bilo napisano posebne ponudbe, ali usluge, nekaj v tem smislu.

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SMS sporočila z 1919
12.3.2008 7:47:47   
srki
Joj, kaj pa tista sporočila od "caffe" kluba ali kaj že, pa nek boomi, tam pa ti odžerejo denar ja, se mi zdi, da celo več kot eurouser posted image . to sem itak sama kriva, ker sem si musko dol vlekla preko teh klubov, odjavit pa ne vem kako se.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SMS sporočila z 1919
12.3.2008 17:24:38   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

No, zdaj sem klicala na Mobitel, pa so mi rekli, da je to vse brezplačno. Vsa ta sporočila od Tuša, Clarka (to sem jaz dobivala) ... so brezplačna.

Dal pa mi je še en telefon, kamor lahko pokličem, če se želim vseeno od teh SMS-jev odjavit.


Kateri telefon ti je dala? Lahko poveš številko? Jaz imam tudi probleme s temi user posted image  sms-i.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SMS sporočila z 1919
12.3.2008 21:30:02   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Joj, kaj pa tista sporočila od "caffe" kluba ali kaj že, pa nek boomi, tam pa ti odžerejo denar ja, se mi zdi, da celo več kot eurouser posted image . to sem itak sama kriva, ker sem si musko dol vlekla preko teh klubov, odjavit pa ne vem kako se.


Ravno včeraj sem klicala na mobitel zaradi tega caffe cluba. Mojemu so na mesec požrli 8,89 €. Pa so mi na mobitelu brez problema odklopili vse in v majn kot eni minuti sem dobila sms da je vse odjavljeno.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SMS sporočila z 1919
13.3.2008 7:16:58   
srki
A to na pomoč naročnikom kličem? Ker to je res katastrofa. Saj ni čudno, da je imel zadnjič 94 eur mobitela, če še to sranje zraven prištejemuser posted image .

1919 pa se mi zdi, da so brezplačne, meni iz te št. pošljejo sms, če sem bila nedosegljiva, da sporočijo, kdo me je med tem časom klical.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SMS sporočila z 1919
13.3.2008 7:20:20   
jolly123
ma jaz imam na mesec za 20 € več računa, ker nonstop dobivam neke reklame po telfonu pa sploh ne vem od kje in koga, kje so me najdli. Baje sem enkrat igrala neko nagradno igro, ko potem pošlješ sms s pravilnim odgovorom in sem se kao včlanila v ta klub.
A potem lahko na Si.mobili tudi zrihtam, da me odjavijo od tega?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SMS sporočila z 1919
13.3.2008 9:44:49   
Nika v službi
Pri teh stvareh je treba biti previden, nikamor in nikomur dajat mobi številke, ker hitro začneš dobivat goro SMS-ov. Jaz se že tega držim, sploh ker je telefon služben.

Je pa možev sodelavec imel podobno štorijo z neko trgovino, ne vem, katero - Tuš, Hofer, pojma nimam. Je dobil SMS-e z raznimi akcijskimi ponudbami - enkrat krompir, enkrat peteršiljček, enkrat korenjček... po zelo ugodni ceni. Pa vsakič plačal SMS-ek. Ko je dokončno pop...il, je zadevo izklopil in sedaj ima mir in mnogo manjše račune.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SMS sporočila z 1919
13.3.2008 12:24:57   
sončika84
joj tle mam pa tut js težave. že tokrat sem se odjavla pa rekla da nikdar več ne bom nič iz teh cifer. no pa me je spet kšna melodija al pa slikca premamila. al pa kšna nagradan igra! in zdej si sploh ne upam pogledat na račun,kolk porabim na tem. vem da ful. enkrat sem gledala,sem mela 8taužnt bivših tolarjev sa mtle! user posted image user posted image user posted image zdej januarja tega nisem počela več in sem emla zlo mali račun. februarja pa sem spet neke naradne igre špilala in mam spet preko 100 euru računa. user posted image pa mislim,da je pol al pa več kot pol sam na tem. hjo,jaz bi to najraj blokirala. sam n vem č lahko. da si blokraš sam na določene cifre,da ti ne pošiljajo nič in da ti njim ne pošiljaš. ampak mislim,da to ni možno in da bo treba mal discipline.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: SMS sporočila z 1919
13.3.2008 20:08:34   
Felicita
1919 so 100% brezplačna; 2929 so pa plačljiva. Je pa tko, da more vsaka reč, ki je plačljiva (torej razni klubi, nagradne igre, etc) met napisano kako se od tega odjaviš, kok te stanejo sms-i in mislm da celo, kok ti jih bojo poslali na mesec. Če nimajo - hop na varstvo potrošnikov.
Res pa je, da je mel mobitel (se mi zdi) neki časa kr probleme, ker so ONI zaračunaval vse prihodne sms-e s štirimestnih številk. Tko da je neki masla tut na njihovi glavi.



_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SMS sporočila z 1919
13.3.2008 21:51:15   
mala pikica
Pri sporočilih iz Clarka še posebej piše, da je sporočilo brezplačno. Za druge pa ne bi vedela.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?