|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   beli tok
10.1.2008 12:26:03   
bambolina
Punce, sej ne vem, če paše tole v to temo, ampak vseeno. Imam bel tok in to že več kot eno leto....enkrat sem dobila pri gin. neke svečke ampak to ni dolgoročno..... kako naj se ga znebim? Plis, ima katera kakšen predlog, izkušnje,....?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: beli tok
10.1.2008 12:30:18   
tiana
js ga mam tud skoz,včasih manj včasih več.pa se ne obremenjujem s tem ker tako pač je.glupo pa je takrat k mam res močnga ker morm met dnevne vložke

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: beli tok
10.1.2008 12:35:59   
gumbek
No jest imam iste težave že 5 let in delam isto kot tiana.Smolaauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: beli tok
10.1.2008 12:48:49   
Tyrianna
Pozdravljeni,

jaz sem imela s tem ves čas težave. Ginekologinja mi je svetovala da uporabim kremo VITAgyn C. Dobi se v lekarni brez recepta stane pa okrog 12€. Meni je pomagala, ker ti uravna kislost nožnice. Če še niste poskusle probajte, meni je pomagala!

Upam, da rešite težavo.user posted image

Tyrianna


_____________________________

Ukoliko želiš nešto, uradi to ODMAH.
Jer kasnije može postati NIKADA!

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: beli tok
10.1.2008 12:48:55   
pilar28
oj
ja ga imaš ali pa ne...vzroki:
-preveč pritisnjene hlače
- nimate bombažnega perila,
- Ph se vam je spremenil
- ste izpostavljeni prepihu?

Takole so rekli in napisali, kako se ozdravi, če se poiskusite zamenjati perilo(likajte ga), kupite pravilno milo ph5.5, nosite primerne hlače in obleko.
Meni je deloma pomagalo, ampak to pomeni, da ga še imam le manj dni v mes. in zelo malo.user posted image

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: beli tok
10.1.2008 13:13:08   
silvya
Pa še to bi dodala jaz k že napisanemu. Če je zadeva res huda in moteča se da tudi zamrznit žleze, ki to povzročajo. Pojdi po nasvet h ginekologu. Ti bo on znal tole zadevo najbolje razložit. 

(odgovor članu pilar28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: beli tok
10.1.2008 14:10:09   
s.
Beli tok je lahko znak gljivic, začetka kandide, zakisanosti telesa- acidoze, vnetij, neprimernega perila...

Za zakisanost telesa se je potrebno začeti razstrupljati telo z bazičnimi napitki ( basico)- več na ZS. Težave je potrebno takoj začeti reševati, saj to sploh ni dobro, da imamo izcedke, sploh pa ne 1 leto.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: beli tok
14.1.2008 0:02:17   
Anonimen
  Ko sem se danes pregledovala sem v nožnici videla takšno mlečne barve (torej belo) sluz......a je to beli tok ?

(odgovor članu s.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: beli tok
15.1.2008 0:20:39   
sinity
IZVIRNO SPOROČILO: tiana

js ga mam tud skoz,včasih manj včasih več.pa se ne obremenjujem s tem ker tako pač je.glupo pa je takrat k mam res močnga ker morm met dnevne vložke


je pr men isto pa se ne obremenjujem, nima to veze z nobeno candido... beli tok je beli tok, vnetje je pa vnetje... je pa še neki, jz mam ze tok use naštudiran da točno vem kdaj ga loh prčakujem oz. kdaj ga bo največ, in to je ob ovulacijah, pa tik pred rdečo čarovnicouser posted image ... umes je pa itak skos, ampak tok da je ta preživet...

mi je blo pa ful čudn k mi je ginekologinja dala med nosečnostjo, tiste canesten svečke, ker naj bi imela preveč izcedkauser posted image (in ne zato ker bi mela vnetje), mela sm ga pa tok k vedno in tud po uporabi tistih svečk je blo isto... tko da svašta... sm se že sprjaznla... jz bom skos mokra, kšna nav pa nikol...user posted image user posted image user posted image  mal heca...

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: beli tok
15.1.2008 1:41:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bambolina

Punce, sej ne vem, če paše tole v to temo, ampak vseeno. Imam bel tok in to že več kot eno leto....enkrat sem dobila pri gin. neke svečke ampak to ni dolgoročno..... kako naj se ga znebim? Plis, ima katera kakšen predlog, izkušnje,....?


Jaz sem imela s tem vecne probleme...

Pa so mi rekli da je krivo da:
- pojem prevec sladkarij
-da morda ne nosim bombaznega spodnjega perila
-da uporabljam pri menstruaciji plasticne vlozke da naj jih zamenjam z VIR 80
- da imam morad pretesne kavbojke
- da se umivam morda z milom naj uporabljam samo ginekolosko milo

in tako naprej...

Vse delam isto kot prej, se vedno pojem tono sladkarij, nosim perilo vcasih bombaz vcasih ne,med menstro. uporabljam res da vedno ze prej samo bombazne vlozke...kavbojke take in drugacne, vedno sem se umivala samo z ginekoloskim milom...

Skratka nimamvec teh problemov...

Jaz sicer vem zakaj sem imela tezave in kako sem jih resila toda ne bom tukaj pisala, ker bi me takoj lincale...

Bistvo napisanega pa je.... nekaj prav gotovo delas narobe..ko odkrijes kaj je to se bos resila belega toka..


Jaz ga ze leta nimam vec!!! Ampak se se dobro spomnim kako zoprno je to...

(odgovor članu bambolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: beli tok
15.1.2008 11:39:34   
bambolina
Hvala punce vsem ki ste se javile na moje sporočilo. :-)
"****" , če te pa skrbi, da bi te tukaj "linčale", ko bi napisala kako si zadevo rešila pa mi piši na zs?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?