|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojencki
1.1.2005 1:12:11   
Tejči
Kako so pa vasi najmlajsi docakali novo leto

(bi naredila vprasaj pa me tipkovnica jezi-se nisem vsega nastavla):zmeden:

Nasa pikica je bila pokonci, je vsem cestitala z neynim jokecom:duda:, minuto cez polnoc pa se je priklopila na josko:)- Zaj pa ze aja9nebesa
Jaz pa tudi grem pocasi.

Lahko nocko, oziroma fajno praznovanje!

Tea:sloncek:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dojencki
1.1.2005 1:15:06   
Teni_
Naša pa spi pri babici, ker smo zdaj v mestu in so pokali ko :hudicek:. Že tako ali tako 3 dni ne spi, ker so ponoreli z petardami, pa še prehlajena je. Tako, da bomo danes vprašali, kako je bilo.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dojencki
1.1.2005 1:17:41   
lijalija
naš sinek pa ni in ni mogel zaspati. kar naprej se je zbujal in cmihal, ker je vse naokrog pokalo in strelalo. :grrr: Ob polnoči pa ga je le vzelo. upam da za celo noč. Tudi ognjemeti počasi ugašajo. Srečno in zdravo vsem na forumu! :darilo::)-

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dojencki
1.1.2005 1:21:45   
Ro-La
Naš lumpek je spal, zdaj pa se je zbudil, pa bi rad prišel k nama spat:)-

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dojencki
1.1.2005 1:25:21   
mehurčica
Naš mižo je prespal novo letno pokanje in še zdaj panča. Mi pa se bomo zdaj spravli en film gledat. Sedaj je prišel na obisk še 4.parček.

:miska:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dojencki
1.1.2005 1:27:35   
Jančika_
Spi že od sedmih. Tudi tale fronta ga ni zbudila:love:.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dojencki
1.1.2005 1:47:41   
Pupica
ja naša princeska spančka.15 do polnoči je bil en stokec, ampak pomoje sem bla jaz kriva, ko sem šla po šampanjc, pa jagode, ap vse skup , takoj ko se je luč ugasnila, je zapančala nazaj.

:kuza: je tudi dobila en tabletek za pomiritev in sta obe pančale , ko sva šla z lubijem spušat raketke. Seveda sme vse posnela na kamero, da bo vidla ko bo mal večja, kaj je zamudila:)-

mami je pa pjana od dveh kozarčkv šampanjca, mat tipkovnica skače kot navita8)

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dojencki
1.1.2005 2:10:00   
Pikabu
Naša pa je vse gladko prespala, brez da bi trznila. Pa je bilo vse naokoli kot na fronti.

Mami se pa tudi "hladi" po dveh kozarčkih šampanjca. :)-

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dojencki
1.1.2005 4:50:34   
Annny
Mi3 smo pa ob polnoči gledali ognjemet...tamala se je samo smejala in gledala s taaaakimi učki:)- No, potem je pa še malo popapcala in jo je zmanjkalo:)
LP

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dojencki
1.1.2005 5:01:31   
jasna j.
Vsem, ki ŠE NE spite ali VEČ NE spite, najprej voščin VSEEEE NAAAJ V 2005!!!
Naš bebi je malce jokal ob polnoči, ko pa je raketke videl, pa je užival. Potem pa je mirno in milo zaspal. Še spi, se bo pa čez približno pol ure zbudil in bom tudi šla jaz spančkat (in dojit.)

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dojencki
1.1.2005 6:49:17   
puri
Naš je pa danes skušal dočakati Novo leto,pa mu ni uspelo:),kajti ponavadi je zvečer zaspal okrog 7-ih in se zbudil prvič okrog treh ponoči,včeraj se je pa zbudil že ob pol 10-ih zvečer in nikakor ni hotel zaspati nazaj,čeprav sem ga šeenkrat podojila- bil je ves spočit in dobre volje,če sem bila pri njem,ko sem šla pa stran,je pa jokal!
No 20 minutk pred polnočjo ga je pa zmankal in potem ga tudi pokanje ni več zbudilo,ker je bil zgleda tako zmatran!

Upam,da ste lepo praznovale!:sloncek:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dojencki
1.1.2005 7:35:41   
jagoda
Adam je zaspal ob pol sedmih zvečer in se prebudil 10min pred polnočjo. Nisva mogla verjet. Naš lump pač ni hotel zamuditi šampanjca in ognjemeta. :):):):)

Je bil ful vesel, ker sem ga odnesla iz spalnice. Pol smo se še cartali in igrali do dveh. Me je pa skor kap, ker je čvekal že spet ob 6.45. Zdaj se že spat igrava!:( Mami bi pa še spaaaaalaaaa!:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dojencki
1.1.2005 9:22:05   
SILVA
Matija se je pa zbudil ob 23.30 in je bil pokonci do 01.00,ker je tako močno pokalo,da ni mogel nazaj zaspat,pa tako je bil zaspan,revček in seveda je mami dočakala novo leto z Matijo v naročju in zibanju sem ter tja.
lp

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dojencki
1.1.2005 9:53:48   
saba01
Naša Špela je dočakala leto 2005 z menoj,sma igrali človek ne jezi se:)-
Staša pa je pridno pančkala do jutra:bravo:
LP,Sabina:sloncek:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dojencki
1.1.2005 10:26:00   
sa
Moj :duda: se je pa zbudil nekaj minutk cez polnoc(:hudicek:petarde:hudicek:]no in pol ni mogel zaspat do 2,ce je pa pokalo ko:hudicek:No pa je docakal svoje prvo novo leto:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dojencki
1.1.2005 14:12:09   
mirka
Naša Ana je pa bila pokonci do enih.:)- Okol devetih je zaspala za eno uro, pol ko je bla kriza mimo je slišala ostale otroke(ker jih je bilo veliko na praznovanju) in ker je zelooo firbčna ni hotla da bi kaj zamudila.
Ampak je bila dobre volje, čebljala, dočakala "Dedka mraza" in odpiranje daril, polnoč in čestitanje,...
Glavno da ni bila sitna in se ni jokala. Čimveč ljudi je okoli nje bolje zanjo, pa tudi preglasno govorjenje in glasba jo nič nista motila.

Zdaj pridno spi- mora nadoknadit izgubljeno:)

lp M:angel:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dojencki
1.1.2005 14:25:03   
African queen
Moja dva sta šla spat ob 9-ih zvečer in sta spala do jutra pa čeprav so sosedje pokali kot zmešani!!Jaz sem tudi zamudila polnoč!!
Lp

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dojencki
1.1.2005 16:23:45   
KIRA
moja je spala kot ubita, nje hrup ne moti. zato pa mene. jaz in moj dragi sva hopacupala za polnoč, do pol enih so tu okrog kot zmešani spuščali rakete, po tistem sem pa še budna ležala - nisem mogla zaspat. sem vmes gledala malo, ampak ni niti trznila.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?